Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Benimde balkonum yoktu. Eşyalarla dolu olan bir odada yer açtım ona. Hastaymış bakın sizin bahsettiğiniz kedi. Hiçbir sağlık sorunu yoksa ve tuvalet eğitimi almışsa yapmazlar ☺️

Hastalık ve travm geçirdikleri için işediklerini belirttim :) konu sahibi evcil sahiplenmek istemiyor ki, o yüzden banyoya koyup geçmiş.

Ben kedi bakıcısı değilim. Kimine evine gitsem o kedi kokusu geliyor. Acaba ben mi pasaklıların evine gidiyorum anlamadım ki 😅 Kedi nasıl kokmuyor şok oldum.
Annemlerde de var onların evi çok büyük bahçeli,her odada balkon var, sürekli havalanıyo orda hiç koku almıyorum ama bizim evde ev ufacık e camlarda kapalı olunca nasıl kokmasın?

Merhabalar öncelikle
Eşimin samimi olduğu bir arkadaşı var, eşi öğretmen olduğu için okullar kapandığından beri memleketinde, evde kedisi var. Şimdi eşi de gitmiş onların yanına giderken kediyi de eşime bırakmış 😤😤
Yahu insan bir arayıp sorar bakabilir misin diye değil mi? Eve bir geldim şokk kedi lavabonun içinde. Her yere tüyü dökülüyor sinirden patladım.
Bir hafta idare et diyor birde paşam zaten evde balkon yok banyoya koymuş kumunu banyo kokuyor katlanılacak gibi değil.

Asıl sormak istediğim şey şu, evde klima yok balkon yok bu sıcakta dolayısı ile camlar açık, ama camları açmayacakmışız sebebi ise, yüksek katta oturuyoruz ve camın önünde sürekli martılar uçuyor kedi martıları görünce onların üstüne atlarmış aşağı düşermiş örneği çok görülmüş.
Ben bu sıcakta camlar kapalı nasıl nefes alayım acaba? Atar mı kendini bu hayvan aşağı?

Çok sinirim bozuk, bu arada yanlış anlaşılmak istemem hayvanları da kedileri de çok severim, dışarı çıkarken yanımıza mama alır besleriz sokakta ki hayvanları, ama evimde hayvan istemiyorum. Ve bu konuda kimse fikrimi sormadı.
Haliyle sinir oldum. Cam falan kapatamam dedim eşime de.

Eşiniz ayrı düşüncesiz. Arkadaşının eşi ayrı.
Böyle şeyler evdeki kadına konuşulur.
Ben olsam arkadaşını arar kediyi almasını söylerim. Veya eşime kendi annesine bırakmasını.

üstten açma en tehlikeli durum aslında çünkü o açık kısmından sıvışmaya çalışıp sıkışıp kalıyorlar ve can havliyle çıkmaya çalışırken derisi ve organları parçalanan hayvanlar var.
Ooooooffff tam çözümü buldum diyordum
Arayıp kapattırayım o zaman camları. Allahım pişik olacağım bu sıcakta. Bari bu olaydan sonra gönlümü almak için klima alsa eve benim koca🙄

Merhabalar öncelikle
Eşimin samimi olduğu bir arkadaşı var, eşi öğretmen olduğu için okullar kapandığından beri memleketinde, evde kedisi var. Şimdi eşi de gitmiş onların yanına giderken kediyi de eşime bırakmış 😤😤
Yahu insan bir arayıp sorar bakabilir misin diye değil mi? Eve bir geldim şokk kedi lavabonun içinde. Her yere tüyü dökülüyor sinirden patladım.
Bir hafta idare et diyor birde paşam zaten evde balkon yok banyoya koymuş kumunu banyo kokuyor katlanılacak gibi değil.

Asıl sormak istediğim şey şu, evde klima yok balkon yok bu sıcakta dolayısı ile camlar açık, ama camları açmayacakmışız sebebi ise, yüksek katta oturuyoruz ve camın önünde sürekli martılar uçuyor kedi martıları görünce onların üstüne atlarmış aşağı düşermiş örneği çok görülmüş.
Ben bu sıcakta camlar kapalı nasıl nefes alayım acaba? Atar mı kendini bu hayvan aşağı?

Çok sinirim bozuk, bu arada yanlış anlaşılmak istemem hayvanları da kedileri de çok severim, dışarı çıkarken yanımıza mama alır besleriz sokakta ki hayvanları, ama evimde hayvan istemiyorum. Ve bu konuda kimse fikrimi sormadı.
öncelikle o kişinin yaptıgı saygısızlık

ben bıle babama bırakacagım 1 hafta. bekar , 9 da eve gelen bır adam. ama soruyorum

kaldı kı bebeklık zamanlarında kedımle bırlıkteydık babamla yasıyorduk. babam alısık hatta babam dukkanında bır suru kedıye bakıyır

babamın evını temızleyen de benım

yanı bu sartlara ragmen ben sordum babama yahu.

Merhabalar öncelikle

benımkı camlar acık dısarı bakar gırer, kus gorse de oyle tepkı vermez ama yıne de rısklı sızınkı. cunku hayvanın huyunu da tepkılerını de bılmıyorsunuz

Eşiniz ayrı düşüncesiz. Arkadaşının eşi ayrı.
Böyle şeyler evdeki kadına konuşulur.
Ben olsam arkadaşını arar kediyi almasını söylerim. Veya eşime kendi annesine bırakmasını.
Evet üçüde ayrı ayrı düşüncesizler. Annesi de istemez ki hatta kapının önüne koyar sonra kaçmış der.

Ben kedi bakıcısı değilim. Kimine evine gitsem o kedi kokusu geliyor. Acaba ben mi pasaklıların evine gidiyorum anlamadım ki 😅 Kedi nasıl kokmuyor şok oldum.
Sokak kedileri kokuyor.
Tuvaletini günlük temizlemezsen kokar ama öyle aşırı bir koku değildir.
Bizimki cins kedi. kızgınlık döneminin dışında tüy sorunumuz yok.

Evimize gelenler de hep söyler bu evde kedi varmış gibi değil. Kedi nerede diye.

Aksine cins kediler mis gibi kokar. Tekir ve sokak kedileri haklısın ağır bir kokusu var. Ve bakanların da üzerine de o koku siniyor.

Not: Bizimki kedi değil bu arada NAZLI

Ooooooffff tam çözümü buldum diyordum
Arayıp kapattırayım o zaman camları. Allahım pişik olacağım bu sıcakta. Bari bu olaydan sonra gönlümü almak için klima alsa eve benim koca🙄

ailenizle aynı şehirdeyseniz belki birkaç gün bu tüylü hanımla eşinizi baş başa bırakmak isteyebilirsiniz.

benımkı camlar acık dısarı bakar gırer, kus gorse de oyle tepkı vermez ama yıne de rısklı sızınkı. cunku hayvanın huyunu da tepkılerını de bılmıyorsunuz
Hiç camlara yaklaşmadı, genelde lavabonun içinde yatıyor, kalktığı zaman evde koşturdu ama ne koşmak, sanki olimpiyatlara katılacak öyle hızlı koşuyor.

Sokak kedileri kokuyor.

Evimize gelenler de hep söyler bu evde kedi varmış gibi değil. Kedi nerede diye.

Aksine cins kediler mis gibi kokar. Tekir ve sokak kedileri haklısın ağır bir kokusu var. Ve bakanların da üzerine de o koku siniyor.

ben sokaktan 20 gunlukken tekir aldım kokmaz

ama benımkı strese megıllı ayrıca egzaması var tuy sorunu oluyor

ama tul perde yırtmaz, koltuk tırmalamaz.

sımdı bayana gelen kedı nasıl bılmıyoruz, ayrıca stresten cıs yapar mı oraya buraya onu da bılmıyoruz

kedılerın cogu aslında bırbırınden farklı.

ayrıca hayvan yabancı evde strese gırecek, yeme duzenı bıle bozulacak.

ustelık evın hanımına sorulmadan yapılan sacma bır hareket cıdden bu ya

ailenizle aynı şehirdeyseniz belki birkaç gün bu tüylü hanımla eşinizi baş başa bırakmak isteyebilirsiniz.
Ailem başka şehirde 8 saatlik yol araçla.
Eşimle yalnız bıraksam geldiğimde eve giremem pislik kokusundan malesef eşimin elinden bi iş gelmez, yapmaya çalışır ama iyice batırır. Ona evimi emanet edemem. Hatta kediye emanet ederim ama ona etmem.

Hiç camlara yaklaşmadı, genelde lavabonun içinde yatıyor, kalktığı zaman evde koşturdu ama ne koşmak, sanki olimpiyatlara katılacak öyle hızlı koşuyor.
kac yasındaymıs

cınsı ne

ama genelde tekırler hep hareketlıdır zaten. delı gıbı bır kosma hıssı gelır onlara bırden ama yas buyudukce gunun cogunu uyayarak gecırır fakat mesela sız gunduz evdeysenız daha az uyur ya da sız gec yatsanız daha gec yatar gıbı durumları da oluyor

ustelık bunlara gecelerı hareket gelıyor serınlıkte. ve aslında tabı gece avlanma durtulerınden dolayı

Sokak kedileri kokuyor.

Kedim tekir ve sokaktan 1 aylıkken aldım 4 senedir bakıyorum hiç kokusu yok eve gelen bile der yani kedi olduğu belli değil diye tırmalama tahtasını gören evinizde kedi mi var hatta o derece ayrıca üstümde tüyünden başka bişey yok kokusu da olsa hayır demem bizimkide kedi değil DUMAN

Sokak kedileri kokuyor.

kokmanın tekirler cinsle alakasını anlamaya çalışıyorum şuan. tabi parayla alındığı için sanırım kokmuyor. :KK70:
valla benim kedimde tekir (sokak kedisiymiş canım yavrum) hiç kokmaz. benim arkadaşımın excotik short mu neydi cins kedisi vardı evi kokuyordu. kedi değil neden çünkü o tuvalet temizlenmezse kokar kedi kokmaz ev kokar sen temizlemezsen kokar o ev.

ben sokaktan 20 gunlukken tekir aldım kokmaz

ama benımkı strese megıllı ayrıca egzaması var tuy sorunu oluyor

ama tul perde yırtmaz, koltuk tırmalamaz.

sımdı bayana gelen kedı nasıl bılmıyoruz, ayrıca stresten cıs yapar mı oraya buraya onu da bılmıyoruz

kedılerın cogu aslında bırbırınden farklı.

ayrıca hayvan yabancı evde strese gırecek, yeme duzenı bıle bozulacak.

ustelık evın hanımına sorulmadan yapılan sacma bır hareket cıdden bu ya
ADI BALIMMM

ve 20 gunden berı bebek gıbı bakıyorum, benı emmeye calısır resmen, sabahları sokulur, ayak ucumda hatta popoma dogru uyur

ve sanırım dunyada en sevdıgım varlık.

X