Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Hmm bak onu bilmiyorum ama korkudan yapabilir.

evdeki diğer hayvan ya da çocuklardan rahatsızlık, onu rahatsız eden ortam şartları gibi birçok sebepten derdini anlatamadıklarını için işeyebiliyorlar.
böbrekt hastası kedilerde de israr zorluğu olduğu için tutup artık dayanamadıkları noktalarda bırakabiliyorlar ama genelde tuvaletlerine yetiştiremiyorlar.

O kadar kedi baktım hiç böyle bir şey yaşamadım. O zaman onların da hassas olduklarını söyleyebiliriz bu durumda

Aramaz ki aramasını beklemeyin siz arayın, ben emaneten karşı dairemdeki kediye baktığımda sahibi görüntülü arıyodu düşün özlüyodu göreyim diyordu hemde 2-3 gün sadece ayrı kaldığı halde

Yaaa ne kaçırdım diye sormaya korkuyorum
Kedi dişiymiş kısırlaştırmışlar. Bebek değil.
Lütfen lütfen camları kapatın çünku şu an çocuk güvenli alanından yani evinden uzakta old için zaten tedirgin ve mutsuzdru. Acik camlardan kapılardan kaçmak isteyebilir. Allah korusun sonra o vicdan azabı ile insan nasıl yaşar. Kısırmış ve kızmış zaten dişi kediler daha temiz ve narin olur sevmeye çalışın çok da hislidirler. Bir yeriniz ağrısa gelir patileri ile masaj yaparlar. Tüyü falan bi sevseniz hiÇ gözünüze gelmez buna inanın. Onların sevgisi herseye bedel. Umuyorum sizin için tatsız olan bu emrivaki , güzel bir vesileye dönüşür ve bir tane de siz sahiplenirsiniz. Zira sokaklardaki canlara şu sıralar ne olacağı meçhul ve tek yaşama umutları sayıları son derece azalmış olan iyi ve duyarlı insanlar.

Bende kendi kardeşimi hergün görüntülü aramıştım ya özlüyordum kedimi

Çok haklısınız, hem ayıp hem günah.
Eşim malesef kimseye hayır diyemiyor. Ayıp olur söz verdim diyor şimdi de.
evet genelde dışarıya hayır demezler bizi zor durumda bırakırlar. benim eski eşim de öyleydi sözde kimseye hayır diyemiyordu bütün şeyleriyle ben uğraşıyordum. o da ayrı ayıp

evet genelde dışarıya hayır demezler bizi zor durumda bırakırlar. benim eski eşim de öyleydi sözde kimseye hayır diyemiyordu bütün şeyleriyle ben uğraşıyordum. o da ayrı ayıp
Çok kızıyorum ben bu duruma. Yahu elaleme ayıp oluyor da bana olmuyor mu? Senin önceliğin ben olmalıyım değil mi? Ama yok ona desem ne ilgisi var der, kırk yılda bir şey rica etti kıramadım falan

Üstten açıyorum sadece zaten perdeler kapalı üstteki aradan girmeye çalışmaz sanırım.

4 senedir bakıyorum. Tuvaleti aynı şekilde bizim tuvalette kokusu yok. ama atlama konusuna gelince 2 kez atladı camdan sonra bulduk şimdi yeni evimizde 4.cü kattayız kenarlarda gezer dolaşır geri gelir.

ama siz bence kedinin sahibiyle görüşün durumu anlatın. evi ve sizi yabancıladığı için atlar.

Ben kedi bakıcısı değilim. Kimine evine gitsem o kedi kokusu geliyor. Acaba ben mi pasaklıların evine gidiyorum anlamadım ki Kedi nasıl kokmuyor şok oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…