Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Bravo size. Kimse yapamaz sanırım kimse sizin kadar özverili olamaz. Tebrik ediyorum sizi
Yaa çok etkilendim şu an gerçekten umarım bu gazla kediyi sahiplenmeye falan kalkmam

Ben de çıldırma noktasına geldim akşam evde görünce.

Bravo size. Kimse yapamaz sanırım kimse sizin kadar özverili olamaz. Tebrik ediyorum sizi
Yaa çok etkilendim şu an gerçekten umarım bu gazla kediyi sahiplenmeye falan kalkmam
Kılını tüyünü bahane etmeyeceksiniz dünyanın en güzel şeyi hayvan sahibi olmak.
Moralin bozuk yorgun eve geliyorsun, seni kapıda bekliyor tüm mutsuzluğu alıyor bal gibiler

Evet kadın tatilden story atıyor, bende eve gidince dökülen tüyleri düşünüyorum.

inanın ki gerçekten birbirinize kalpten bağlanabilen herkes yapardı. teşekkür ederim fakat takdir toplamak açısından belirtmedim. sadece ihtimalleri sıralamak istedim yanlış kanıları yıkmak için.
bu dediğim 15 ve 16 yaşındaki kedilerin başlarına geldi. gençken hemen hemen hiç sağlık sorunu ile karşılaşmazsınız rutin kontrolleri sürdürürseniz fakat yaşlandıkça maalesef kaçınılmaz olarak sağlık sorunları baş gösteriyor ve bu süreçte maddi ve manevi olarak üstesinden gelebiliyor olmanız lazım. çünkü maalesef bakım ve tedavi masrafları pahalı ve derdini dahi anlatamayan ve size muhtaç olan bir hayvanın gözünüzün önünde sıkıntı yaşıyor olması sizi yıpratıyor.
bir anlık gazla lütfen sahiplenmeyin.

allahımmmmm bu görsel de atıldı siteye
Ay sildim ya cinsiyetini bilmesi iyi olur . Muhtemelen o kedi daha bebek ama erkek kediler biraz daha yapılı büyük oluyor aslında bebekler daha . Bebek kedi de daha hassas duygusal doğal olarak. Ondan çok tüy döküyor olabilir ve Allah korusun düşerse başına bir şey gelme ihtimali daha yüksek diyecektim

Yok sahiplenme konusunda ciddi değildim. Ama cidden sizi takdir ettim.

Benimde balkonum yoktu. Eşyalarla dolu olan bir odada yer açtım ona. Hastaymış bakın sizin bahsettiğiniz kedi. Hiçbir sağlık sorunu yoksa ve tuvalet eğitimi almışsa yapmazlar

Siz şuan çok haklısınız kendiniz istememişsiniz birde. Siz sahibi ile konuşun bir daha istemediğinizi şuan idare ettiğinizi iletin yoksa sonu gelmez bunun.
Çocuklarınızın veya sizin alerji durumunuzu bile sorma zahmetine girmemiş neden biliyo musunuz, bazı psikolojik vakalar kendi bakıyor ya ne var bunda gayet doğal abartıyolar tüyünü vs diyen tipler oluyor.

Benimde balkonum yoktu. Eşyalarla dolu olan bir odada yer açtım ona. Hastaymış bakın sizin bahsettiğiniz kedi. Hiçbir sağlık sorunu yoksa ve tuvalet eğitimi almışsa yapmazlar

bazen sadece protesto amaçlı da yapabiliyorlar. onu rahatsız eden bir durumu işaret etmek için yapıyorlar. genelde bu durum, keyfine işedi gibi anlaşılıyor.

Yaaa ne kaçırdım diye sormaya korkuyorum
Kedi dişiymiş kısırlaştırmışlar. Bebek değil.

Bunu yapan 17/18 yaşında genç olsa vallahi anlarım ama kırk küsur yaşında koca koca insanlar. Onların bu tavrına kızdım en çok.
Bu kez bakacağım kediye ama bir daha olmaması için eşime iyi bir ayar verdiğimi düşünüyorum.
Bu arada kadın hala arayıp sormadı konuşmadı hala inanamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…