Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Defalarca emanet kedi baktim. 4 evcilim var buna ragmen eve emanet kedi almam. Emanet eden anahtar verir evinde bakarim. Anahtar vermeye guvenmeyen kedisini yanina alsin... hayvan stres olmstr daha fazla tuy doker hem hayvana hem size yazik... ama asil hata esinizde " esime sormam lazim" diyemeyen "anahtar birakin evde bakayim" demeyen kocaniz asil suclu...

Ama cidden bazıları çok saçma ve yersiz olmuyor mu? Yani evimde kedi istemiyorum dedim diye linç yiyorum yahu istemek zorunda mıyım?
İstemedim diye sanki kediyi cezalandıracak kadar da değil yani millet ne sanıyor acaba?
Yav kediyi sahiplenseniz, sonra istemiyorum deseniz verilen tepkiler ok. Şu an size sorulan bi şey yok kucağınıza memede bebek verseler aynı şey. Sadece kapıya koyarım demeniz şeydi accuk :)) onu da sinirle söylemişsiniz zaten yapacağınız bi şey olduğunu düşünmedim okuyunca

Sultan papağanlarına bayılıyorum ama alamam🙈😄
Bizim vardı ben büyüttüm onu battaniye arasında 😏 nankör büyüdü bizi sattı resmen . Onu verdik diye karması başımıza bela oldu . Papağan türünün en eğlenceli en insancıl olanı konur aldık Onun da ruhu kötü sultan papağanımızın bize ahı tuttu 🤣

Habersiz misafir davet eden kocalardan sonra habersiz geçici yuva olan kocalar mı türedi? :KK70:
Ahahaha hakkaten....Şükret konusahibi kocan üç çocuklu bir gorumceyi filan on gunluk yatılı misafirliğe de getirebilirdi eve🤣 Nasıl? Şimdi kedi daha sevimli göründü gözune değil mi? İtiraf et... yumuş yumuş ? ağzi var dili yok? Masum ? 🤣

Son düzenleme:
Yorumlar şaka mı ya. Kadın kendi rızası dışında gelen kediyi kollarına açıp bağrına basmak zorunda mı ayol. Herkes hayvan sevmek bakmak zorunda mı. Bi de bu çıktı başımıza. Bi de kadına gevşek gevşek konuşuyor falan demişler. Benim kedi fobim var kocam getirmez de hadi getirmiş olsa valla kediyle birlikte kocayı da postalarım yani. Yarın biri bana canım tatile çıkıcam iguanama 1 hafta bakar mısın dese napıcaz iguana analığı mı yapıcaz

Ama cidden bazıları çok saçma ve yersiz olmuyor mu? Yani evimde kedi istemiyorum dedim diye linç yiyorum yahu istemek zorunda mıyım?
İstemedim diye sanki kediyi cezalandıracak kadar da değil yani millet ne sanıyor acaba?

Gerçekten öyle 12 yıldır bu sitedeyim bdv kadar böyle yapılan başka bir topik yok bu sitede onu diyebilirim. Farklı bir konu olur sert üslup kullanmak zorunda olursun anlarım. Bazı konularda gerçekten çok gereksiz bu tarz davranışlar. Bu arada evet evde kedi istemek zorunda değilsiniz. Ben kediciyim eşim köpekleri sever ama ikimizde birbirimizin sevdiği hayvanlardan korkarız şimdi eşim arkadaşının köpeğini getirse bende böyle bir tepki veririm. Ama bu demek değil ki köpeğe kötü davranirim. Gerçekten anlayamıyorum.

Mesela ben kendi kedimin vanilya-bebek pudrası karışımı koktuguna yemin edebilirim ama ispatlayamam😅 ve extra hiçbirsey sürmuyoruz, sıkmıyoruz üstüne, resmen kendi ten kokusu böyle...
Ya evet ya hep lusimin göbeğini koklarken diyorum bu kadar güzel nasıl kokabilirsin diye ne yıkaniyor ne ekstra birseyle temizliyoruz sadece kendini yaliyor ölücem kokularina 🤤🤤

Ya ama kedi de bambaşka 🥹 papağanımız var mesela ruhu kötü maalesef onun hiç kedi oplum gibi değil . Onu da öyle kötü ruh kabul ettik 🤣
Kız öldüm ya buna gülmekten 🤣 evlat tabi, kötü de olsa atsan atılmaz satsan satilmaz anlıyorum senin çileni de ne yapıyor olabilir ki bu hayvan? Bı saattir gözümde içki içip kumar oynayan, sağa sola kufredip kavga çıkaran, ev halkının rızkını pavyonlarda karıya kıza yediren bir papağan canlanıyor 🤣 ay bayilcam

Kız öldüm ya buna gülmekten 🤣 evlat tabi, kötü de olsa atsan atılmaz satsan satilmaz anlıyorum senin çileni de ne yapıyor olabilir ki bu hayvan? Bı saattir gözümde içki içip kumar oynayan, sağa sola kufredip kavga çıkaran, ev halkının rızkını pavyonlarda karıya kıza yediren bir papağan canlanıyor 🤣 ay bayilcam
Hahahahaha 🤣🤣🤣 işine gelince bize iyi davranıyor işine gelmezsek durduk yere bi ısırma saldırma bağırma 🤣🤣🤣

Ben bu sıcakta camlar kapalı nasıl nefes alayım acaba? Atar mı kendini bu hayvan aşağı?
Sadece buna cevap vereyim. Evet atlar. Yüzde yüz atlar. Özellikle kediler konusunda çok hassasımdır ama kimse size sormamış. Bu yüzden sizi haklı buluyorum. Hiçbir mecburiyetiniz olmasa da o canlıya merhamet edip açmayın. O da size bırakılmayı kendi istemedi sonuçta. Hiç duramıyorsanız onu bir odaya koyun kapıyı kapatın, camı öyle açın.

Hahahahaha 🤣🤣🤣 işine gelince bize iyi davranıyor işine gelmezsek durduk yere bi ısırma saldırma bağırma 🤣🤣🤣
Ahahaha ...Narsist olabilir manyak 🤣 şimdiden muma çevirmiştir hepinizi evde, böyle ufak ufak başlayip sonra üstünüze kredi felan cektiriyorlar, dikkat edin kendinize...😅

Burun reseptörlerine baktırmayı düsündünüz mü? Kötü kokunun kaynagı herhangi bi saglık sorununuz olabilir. Cünkü kedi kokmaz. :):)
Alıntıladığınız kişiyi savunmak için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Kedinin kendisi kötü kokmaz ama bakıldığı ev kokabilir. Sahibi tuvaletini düzgün temizlemiyorsa, kumunu değiştirmiyorsa, temizlediği çöpü gidip hemen atmıyorsa o ev kokar. Benim de kedim var. Suç kedinin değil bakanındır tabi o ayrı.

Ahahaha ...Narsist olabilir manyak 🤣 şimdiden muma çevirmiştir hepinizi evde, böyle ufak ufak başlayip sonra üstünüze kredi felan cektiriyorlar, dikkat edin kendinize...😅
Kediye gel gel diye bağırıyor 🤣🤣 şittttt diyor 🤣 kedi ondan korkuyor 🤦🏻‍♀️🤣 birde bu papağanın kardeşi de böyleydi yakın arkadaşımızın evindeydi en sonunda arkadaş dayanamadı evden yolladı 🤣 . Bizimki de ben yollayayım diye uğraşıyor ama yemem ben yollamam 🤣 oğlum papağana diyor ki seni böyle kabul ettik 🤣🤣🤣 seni böyle kabul ettik anlasana

Benim kızım doğduğundan beri bı kerecik kaçırdı ama o zaman da hastaydı kuzum, tutamadı , biliyorum istemeden oldu😢 Ay ben yerim onu yaa🥰 hiç eziyeti yok teyzesi, görsen nasıl güzel, nasıl temiz tekirlerin prensesi bebeğim 😅 gideyim de bı mincırayim çok canım çekti
Benimkininde hiç eziyeti yok şuan ayak parmaklarımı ısırıp yalamasını saymazsak 😂
sürekli sırt üstü memeler açık yatıyo ya 😂

Alıntıladığınız kişiyi savunmak için yazmıyorum yanlış anlaşılmasın. Kedinin kendisi kötü kokmaz ama bakıldığı ev kokabilir. Sahibi tuvaletini düzgün temizlemiyorsa, kumunu değiştirmiyorsa, temizlediği çöpü gidip hemen atmıyorsa o ev kokar. Benim de kedim var. Suç kedinin değil bakanındır tabi o ayrı.
Bende öyle düşünüyorum. Bakımsızlıkta var bunların içinde elbette.

Ya ama kedi de bambaşka 🥹 papağanımız var mesela ruhu kötü maalesef onun hiç kedi oplum gibi değil . Onu da öyle kötü ruh kabul ettik 🤣
Ya eşimin kuzeninin vardı bir papağanı durduk yere çığlık atıyodu 😂
Şiiit fıstık ver bakim bir yanak aganigi naganigi diyodu herkesin içinde oda degisik kötü ruh bir şeydi ya

X