Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

benim kedi dişi oda işedi, erkek kediler kisirlastirilmaz ise kizginlik donemlerinde dehşet testesteron kokusu salgiliyo
Benim kızım doğduğundan beri bı kerecik kaçırdı ama o zaman da hastaydı kuzum, tutamadı , biliyorum istemeden oldu😢 Ay ben yerim onu yaa🥰 hiç eziyeti yok teyzesi, görsen nasıl güzel, nasıl temiz tekirlerin prensesi bebeğim 😅 gideyim de bı mincırayim çok canım çekti

Royal canin yazarken elleriniz titremedi mi? :) royal canin en iyi mama degildir kedinizin dıskısını kokutacak kadar kötüymüs demek ki. Keske biraz daha paraya kıyıp yüksek segment mamalar alsaymıssınız.. kumu zaten royal canin alan birine sormak istemiyorum.
Royal canin kötü mama mi şimdi :KK70: paraya kiysa mıydım:KK70: bağyan daha ne kadar kiyayim paraya şu an benim aldığım mama 1270 TL kaldı ki bir ay da yetmiyordu. Kusura bakma Sabancı değildim ondan ellerim titremedi :KK70:

Burun reseptörlerine baktırmayı düsündünüz mü? Kötü kokunun kaynagı herhangi bi saglık sorununuz olabilir. Cünkü kedi kokmaz. :):)
Aynen sadece kedi sahiplendiğim dönemde o kokuyu alıyordum, bir de kedisi olan arkadaşımın evine gittiğinde, öyle bir sağlık sorunuydu benimki de işte :KK70:

Royal canin yazarken elleriniz titremedi mi? :) royal canin en iyi mama degildir kedinizin dıskısını kokutacak kadar kötüymüs demek ki. Keske biraz daha paraya kıyıp yüksek segment mamalar alsaymıssınız.. kumu zaten royal canin alan birine sormak istemiyorum.
Bayana mama beğendiremiyoruz ya hahahah Royal kötüymüş:KK70:

Benim kızım doğduğundan beri bı kerecik kaçırdı ama o zaman da hastaydı kuzum, tutamadı , biliyorum istemeden oldu😢 Ay ben yerim onu yaa🥰 hiç eziyeti yok teyzesi, görsen nasıl güzel, nasıl temiz tekirlerin prensesi bebeğim 😅 gideyim de bı mincırayim çok canım çekti
Tavşan patişlerini yediğim 🥰

Öyle yorumlar okudum ki sanki konu sahibi kediyi duvardan duvara fırlatıyormuş gibi şok oldum gerçekten insanlar dert ettiği bir konuyu buraya açamayacak mı ben merak ettim. Ayrica başkasının kedisini, eşyasını, çocuğunun sorumluluğunu almak zordur. Burda istemeden bu sorumluluğa ortak olmuş birisi var konuda. Konuyu farklı yerlere çekmeyi çok bayılıyor bazı üyeler. Konu sahibi şu anda yapacak bir şeyiniz yok eğer kadını ınstagram'dan takip ediyorsanız mesaj attın. Bir daha böyle bir olay tekrarlanmasın. Ayrıca bakamayacağınız hiçbir canlıya sabrınızın olmadığı hiçbir canlıyı sahiplenmeyin yapmayın edinmeyin.

Bayana mama beğendiremiyoruz ya hahahah Royal kötüymüş:KK70:
Kötü iste neyi anlamıyosunuz. İçinde gercek et bile yok karbonhidratla dolu bir mama hic mi icerik okumuyorsunuz? Kediniz kokacak kadar yaramamıs demek ki mama. Cıkıp burada “en iyi mamayı alıyorum yine de kokuyo” dersen böyle cevap alınca çirkinlesmeyeceksin.

Ay kimse kusura bakmasın hijyen eksik oluyor kim ne derse desin kedili evlere gittiğimde yatak yastık koltuk hep tüy oluyor bu kedi mutfağa da giriyor ben istemem yiyemem de yemek fln. hayvan sevgisi alıp bağrına basmak değil ya ben uzaktan beslerim su koyarım evimde yasayamam ani harekete de gelemem mesela. korkutuyor bunlar beni huzursuz ediyor. ki sizde huzursuz olmuşsunuz. Eşiniz de çok büyük ayıp etmiş 3 gün değil 5 gün değil kaç gün duracak ki
Evet sabah akşam her yeri
Ora serin diye yatıyorlar banyoda benim ki de şuan banyo da . Ne kadar kalacak sizde ? Benim kedi oğlum sabahları anne diye bağırarak bizi uyandırıyor uzun kalacaksa o kedi de sana anne der artık 😂😂😂😂
bir hafta diye biliyorum ama enin değilim😕

Ama maalesef ki öyle 🤣 benim ev erkek dolu. Kedi oğlum bile mamayı döke saça yiyor kendini az yalıyor tam erkek . Arkadaşım diyor ki senin gidişat bu erkekler yüzünden bakırköy 😒
Allah güç kuvvet versin bacım 😅 Bı tane de kız bişey al bari eve, arada oturur koklar dertlesirsin, yükünü azaltır hiç olmazsa 😢🤣

Öyle yorumlar okudum ki sanki konu sahibi kediyi duvardan duvara fırlatıyormuş gibi şok oldum gerçekten insanlar dert ettiği bir konuyu buraya açamayacak mı ben merak ettim. Ayrica başkasının kedisini, eşyasını, çocuğunun sorumluluğunu almak zordur. Burda istemeden bu sorumluluğa ortak olmuş birisi var konuda. Konuyu farklı yerlere çekmeyi çok bayılıyor bazı üyeler. Konu sahibi şu anda yapacak bir şeyiniz yok eğer kadını ınstagram'dan takip ediyorsanız mesaj attın. Bir daha böyle bir olay tekrarlanmasın. Ayrıca bakamayacağınız hiçbir canlıya sabrınızın olmadığı hiçbir canlıyı sahiplenmeyin yapmayın edinmeyin.
İşte bunu anlatmaya çalışıyorum ama ısrarla konuyu başka yere çekiyorlar.

Sadece şunu yazayım kediler kokmaz doğru düzgün bakamadığınız hayvanlara bok atmaktan vazgeçin çok isteyen evime gelip bakabilir kokarmış 🤣🤣
Bahsettiği koku her canlının kendine has ten kokusu muhtemelen. O da pis kokmuyor bence. Tavuk, civciv, ördek, kaz, inek, kedi, köpek, insan; tüm canlıların kendine has bir ten kokusu var ve bu da normal olanı zaten.

sormadan bırakan kedi sahıbı hatalı
Bu saçakta cam kapanmaz kedı bakanın teli olur zaten
Benım bütün camlarda tel var ama balkonda yok atlıyor bakıyor bazen ama kaçamak atlamaz ama tezgaha atlar derken düşer her zaman kapalı kapısı ama bazen denk gelıyor zor
Tatıle gıtmem kim bakacak evde en fazla bırkac gece durur sonra zor
Ay bende tel yok ya salağım ya sıcaktan zevk alan bi mazoşist 🥲

Benim kuşumun üstüne gül koklayamam diyorum artık mesela kedi köpek sahipleri için kuş beslemek hayvan beslemekten sayılmıyor 😄 hayvanseverlik bambaşka sağlıksız yerlere gidiyo
Oy o bıcırıklar ayrı tatlı oluyor🥰 7 yıl kuş da besledim evde, ölünce ailecek travma yaşadık 😢 sonra bı daha kuş alamadım eve rahmetlinin üstüne, yeni bir bıcırığı sevmeye cesaret edemedik 🥲

Kedinin kendi evinde olması daha mantıklı aslında. Anahtar verilir, her gün ya da gün aşırı biri gelip kontrol eder. Böyle bir plana dönülemez mi acaba? Düzeninin değişmesi kediyi strese sokan bir şey.

Size emrivaki yapılması hoş değil, kesinlikle haklısınız ama o da bir can. Şu an onun için de zor bir durum, yabancı bir ortamda. Camlara dikkat edin, atlayabilir. Kediler serinlemek için lavaboda yatarlar genelde.

Oy o bıcırıklar ayrı tatlı oluyor🥰 7 yıl kuş da besledim evde, ölünce ailecek travma yaşadık 😢 sonra bı daha kuş alamadım eve rahmetlinin üstüne, yeni bir bıcırığı sevmeye cesaret edemedik 🥲
Benimki çok hassas mesela kediden çok korkuyo strese giriyo. Yanına dişi kuş almıştık ama kuş darp etti kafasını gagaladı gözünü morarttı o zamandır zaten kafesinden çıkmayıp içine kapanmıştı ne zaman diğer kuşu yolladık açıldı o yüzden başka hayvan kesinlikle almam eve. Kedi almam dediğim için bile bazı arkadaşlardan kedi duyarı yemiştim reelde 😄

X