Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Bana da kedi bunlara kaldı bir daha almayacak hissi geldi size de oldu mu 🤣
Valla oldu, bi ara bi fenomen vardı milleti dolandırdıp kaçan. Kaçarken de yaşlı köpeklerini otelde bırakmışlardı, ölmüştü hayvancağız sonra. O geliyor aklıma çok üzülmüştüm inşallah öyle bi şey olmaz bu ablada da

Valla oldu, bi ara bi fenomen vardı milleti dolandırdıp kaçan. Kaçarken de yaşlı köpeklerini otelde bırakmışlardı, ölmüştü hayvancağız sonra. O geliyor aklıma çok üzülmüştüm inşallah öyle bi şey olmaz bu ablada da
Ay inş öyle olmaz ben korktum 😨

Kedinin sahibi olan öğretmen hanım birazcık kediyi size kitledi gibi duruyo ama hayırlısı 🥲

Su sebili falan vardır, akan suya alışıktır desem varını yoğunu getirmişler hayvanın, onu da getirirlerdi. Belki dediğiniz gibi açıp gittiler ince akacak şekilde
Kitleme olayına kendimi hazır hissetmiyorum yok yok yapamam düşününce bile kalbim çarpıyor.

Kediler öyle ya 🤣 onlar evin sahibi biz köleleri. Ama bence sahibine de çekiyor o enerjiyi alıyolar . Mesela bizim kedinin sahibi benim oğlum . Oğlum çok hareketli olduğu için kedi de türünün özelliği olmadığı halde çok yaramaz bunu veteriner de söyledi . Birde amcamların kedisi böyle herkese iğrenerek bakıyor Babannem arsız bu diyor
Aaaa kadını tanıyorum ben. Görseniz nasıl asil nahif kibar olgun bir kadın. Ama bu yaptığı davranışla kadın benim için bitti.

Ne naifi ya öyle olsa insan aramaz mı seni hayret bir şey
Değilmiş işte.
Yanılmışım. Kadın düşüncesiz demek az bile. Kadınının yaptığı şey çok yanlış, tadif edecek kelime bulmakta zorlanıyorum. Demek ki dışarıda ki görüntüye aldanmamak gerekiyor. Ben o kadından hiç böyle bi şey beklemezdim.
Akşam merakımdan bpn yükleyip instaya baktım bol bol gezip resim atıyor. Yahu bari bir kez ara bir sor, halleyciğim size bırakmış eşim ama rahatsız olur musun de. Ne bileyim yalandan da olsa bir gönül al değil mi?

Değilmiş işte.
Yanılmışım. Kadın düşüncesiz demek az bile. Kadınının yaptığı şey çok yanlış, tadif edecek kelime bulmakta zorlanıyorum. Demek ki dışarıda ki görüntüye aldanmamak gerekiyor. Ben o kadından hiç böyle bi şey beklemezdim.
Akşam merakımdan bpn yükleyip instaya baktım bol bol gezip resim atıyor. Yahu bari bir kez ara bir sor, halleyciğim size bırakmış eşim ama rahatsız olur musun de. Ne bileyim yalandan da olsa bir gönül al değil mi?
Rahatsız oluyor musun vs geç kedi iyi mi huzursuz mu merak ediyorum desin ben şuan bunu neden yapmadığını anlamaya çalışıyorum

Benim kuşumun üstüne gül koklayamam diyorum artık mesela kedi köpek sahipleri için kuş beslemek hayvan beslemekten sayılmıyor 😄 hayvanseverlik bambaşka sağlıksız yerlere gidiyo
Aaa hayvansever için kuş nasıl hayvan beslemekten sayılmaz, kuşları bilmeyen anca öyle konuşur.
Kuşlar öyle hisli hayvanlar ki, hastalandigim zaman gagasını burnuma değdirip ikimizde öyle uyurduk. Ağladığımda gelir koynumda dururdu. Hatta kuştan sonra kedi sahiplenince çok farklı gelmişti. Yani kısaca kuş candır 💜

Aaa hayvansever için kuş nasıl hayvan beslemekten sayılmaz, kuşları bilmeyen anca öyle konuşur.
Kuşlar öyle hisli hayvanlar ki, hastalandigim zaman gagasını burnuma değdirip ikimizde öyle uyurduk. Ağladığımda gelir koynumda dururdu. Hatta kuştan sonra kedi sahiplenince çok farklı gelmişti. Yani kısaca kuş candır 💜
Gerçekten saymıyolar değişik bi algı var bu konuda

Gerçekten saymıyolar değişik bi algı var bu konuda
Maddi masrafı yok gibi gözüküyor büyük hayvanlara oranla o yüzden öyle diyorlardır. Ama öyle değil aslında. Kuşumun kaliteli yemi, vitaminleri, kontrolleri, son dönemde ameliyat olmuştu mesela :KK43: aslında kedi köpekten farksızdı ama kuşu hastalanınca veterinere göturmek yerine zaten ucuz yenisi alirim diyerek doğaya bırakan zihniyetten bisey beklemiyorum.
Sosyal medyada kuş fakir işi diyen bile gördüm.

X