Evime hırsız girdi çok korkuyorum

Cok gecmis olsun, benzerini yasamistim. Eve giremiyordum bende korkudan, ilk eve gelen ben olmustum tipki sizdeki gibi. Korku gecti diyemem. Hatta su an takilarimi vs yanimda tasiyorum her gun ofise falan goturuyorum, maalesef olayi buyuttum ben yani, yine gireceklermis gibi geliyor.
Kamera taktirin kapiya, kapiya biri geldiginde telefonunuza bildirim gelen kameralardan var. Oyle asiri pahalida degil ustelik, internet uzerinden (yurtdisindan) daha uyguna sipariz verebilirsiniz.

Siz ne gibi önlemler aldınız ? Herkes tekrar gelebilir diyor daha da korkuyorum. Bugün alarm takılacak sim kartlı , yabancı bir müdahale olduğunda hem alarm devreye giriyormuş hem de telefona arama geliyormuş . Bakalım inşallah caydırıcı olur

Hirsiz tekrar girer diyorlar evet, evde goturmedik calmadik taki altin ve para edecek kucuk elektronik esya birakmadigi icin birdaha girse ne goturecek ki. Koskoca tv'yi mi gotursun. Goturebilecegi herseyi goturmustu, ekstra bir onlem henuz alinmadi ama alinacak yakin zamanda (butun kapi pencelerin degismesi gerekiyordu zaten onlar yapilacak ayrica kamera takilacak).

Bizim tv yi bile götürmüş pislikler tüm takılarım gitmiş , çok gerginim ya o kadar sevdiğim evim mezar gibi oldu oldu bana

Bizim tv yi bile götürmüş pislikler tüm takılarım gitmiş , çok gerginim ya o kadar sevdiğim evim mezar gibi oldu oldu bana
Oyle deme canim sende, evine sogumus olman gayet normal elbette, ama tekrar isinirsin. Annemlerin evinde yasiyordum ve oraya girmisti hirsiz, evde yanliz olmadigim icin cabuk unuttum sayilir ama evde kimse olmadigi zamanlarda eve girmek bana iskence gibi geliyordu. Korku verme icinde, zamanla unutuluyor bir sekilde, simdilik idare et korkun gecene kadar ama tabi korkunlada yuzlesmen lazim yenebilmek icin.

Gecmis olsun, calanlarin gozune dizine dursun insallah.

İyi bir alarm taktirirsiniz. Gecmis olsun =(

Rabbim butun hirsizlara evlat acisi gostersin. Cocugun ne sucu var demeyin. Hirsix bir babanin oglu olmaktansa eminim oda olmeyi tercih ederdi.
rabbim var ya beterini yasatsin onlara. Haberde izliyoz. Sunepe pis pisirik diyip sumugumuuzu atmayacagimiz kadin hirsizlar var. Erkekler zaten tip acisindan tamamen ofsayt olunca careyi parada buluyorlar. Polislerimiz neden dovmuyor iskence etmiyor boylelerine? Merak ediyorum

Bizim bir yakinin evine gece hirsiz girmis. Galiba uyutucu bir ilac sıkmıs cunku kalabalik bir aile hicbiri uyanmamisti. Yaz oldugu icin karikoca ic camasirlari ile yatmislar sicakmis. Hirsiz evi soymus sigarasini icmis yatak odasinda birde not yazmis 'bir daha geldigimde sizi boyle gormiyim edepli olun' diye

Allah korumus siz evde yokken girmis.. Tasinma imkaniniz varsa tasinin.. Yoksa alarm yeterli olur birguzel temizleyin evinizi yapacak birsey yok olan olmus.. Calanlar hayrini gormesinler insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…