Evime hırsız girdi çok korkuyorum

Kapı kilitliydi kapıyı esnetip kilitten kurtarmışlar. İşin komiği benim dairem 5. Katta ve asansör çalışmıyor adam rahat rahat herşeyi taşımış ya

Siz ne yaptınız nasıl önlem aldınız nasıl aştınız?

Hayret birşey ya
İnsanlar çalışmak yerine hırsızlık gasp ediyorlar
Güvenlik arttırın canım çok geçmiş olsun
Sokakta kamera yok mu ?
Daha detaylı incelense ip ucu bulunur bence

Hayret birşey ya
İnsanlar çalışmak yerine hırsızlık gasp ediyorlar
Güvenlik arttırın canım çok geçmiş olsun
Sokakta kamera yok mu ?
Daha detaylı incelense ip ucu bulunur bence
Evin biraz ilerisinde iş yeri var oranın kamerasını söyledik ama hala polisten ses çıkmadı. Benim korkum tekrar gelmeleri çünkü adam bu kadar rahat çaldıysa ve kimse müdahale etmediyse yine gelir diyor herkes ciddi korkuyorum

Kapı kilitliydi kapıyı esnetip kilitten kurtarmışlar. İşin komiği benim dairem 5. Katta ve asansör çalışmıyor adam rahat rahat herşeyi taşımış ya

Siz ne yaptınız nasıl önlem aldınız nasıl aştınız?

Başta evden çok korktum, taşınsak iyi olur diye düşündüm ama sonra hırsıza kilit dayanmaz sözünü hatırlayıp evden ayrılmamaya karar verdik.
Tabii kilitleri değiştirdik, camlara falan emniyet kilidi taktık.
Çok zor bir süreçti. Eve her geldiğimde evi yine o şekilde göreceğim diye düşünüyordum ve hiç abartısız yaklaşık 1 sene sürdü bu durum.
Başta çok üzüldüm, günlerce ağladım sinirden. Evin o hali çok uzun süre gitmedi gözümün önünden ama sonra iyi ki evde değildik demeye başladım.
Allah yanlarına bırakmasın diyorum her seferinde. Biz de yeni evli sayılırdık o dönem ve büyük ihtimalle bizi de takip ettiler. Evde olmadığımız bir akşam fırsattan istifade içeri girdiler.
Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Başta evden çok korktum, taşınsak iyi olur diye düşündüm ama sonra hırsıza kilit dayanmaz sözünü hatırlayıp evden ayrılmamaya karar verdik.
Çok zor bir süreçti. Eve her geldiğimde evi yine o şekilde göreceğim diye düşünüyordum ve hiç abartısız yaklaşık 1 sene sürdü bu durum.
Başta çok üzüldüm, günlerce ağladım sinirden. Evin o hali çok uzun süre gitmedi gözümün önünden ama sonra iyi ki evde değildik demeye başladım.
Allah yanlarına bırakmasın diyorum her seferinde. Biz de yeni evli sayılırdık o dönem ve büyük ihtimalle bizi de takip ettiler. Evde olmadığımız bir akşam fırsattan istifade içeri girdiler.
Eşimde öyle düşünüyor eve önlem alalım diyor. Alarm taktırıcaz ama kilidi değiştirmeye gerek var mı ki ? Çünkü onlar levyeyle açmışlar. Biz de yeni evliyiz muhtemelen bizi de takip etmişler ikimizde çalışıyoruz. Takip etmiş oldukları düşüncesi beni çok rahatsız ediyor. 2 yıllık emeğimiz gitti hem maddi hem manevi zarardayız. Kiracıyız evi zar zor idare ederken ekstra kaybımız oldu psikolojik olarak çok kötüyüm

Evin biraz ilerisinde iş yeri var oranın kamerasını söyledik ama hala polisten ses çıkmadı. Benim korkum tekrar gelmeleri çünkü adam bu kadar rahat çaldıysa ve kimse müdahale etmediyse yine gelir diyor herkes ciddi korkuyorum

Hayal dahi edemiyorum çok üzüldüm

Benim de banka kartım çalınmış, banka postayla yollamış ama hırsızlar bir şekilde posta kutumdan zarfı almayı başarmışlar?!? Benim de ona moralim bozuk yarın polise pztesi bankaya gidicem umarım zararımı karşılarlar az buz para değildi çünkü. Haram zıkkım olsun ne diyeyim

Benim de banka kartım çalınmış, banka postayla yollamış ama hırsızlar bir şekilde posta kutumdan zarfı almayı başarmışlar?!? Benim de ona moralim bozuk yarın polise pztesi bankaya gidicem umarım zararımı karşılarlar az buz para değildi çünkü. Haram zıkkım olsun ne diyeyim
Çok geçmiş olsun sana da canım , insanın canı çok yanıyor Nasıl elleri gidiyor harama aklım almıyor

Geçmiş olsun.. Kapıyı üst kilitten kilitlerseniz açması zor oluyormuş. Bir de yeni kilitler varmış onları açmak epey imkansız diyorlar bir soruşturun isterseniz. Ben bir hırsızın geri geleceğini sanmıyorum alacağını almış zaten şeref.izler

Canım güvenlik kamerası taktırın
Apartman mı site mi
Güvenlik isteyin yöneticiden
Rabbim kötülerden korusun
Alın teri olmayan paradan ne hayır gelecekse
Çok zor bir durum psikolojik olarak daha beter

bisey kalmamis alacak alarmi bosa almayin artik
Ben hamileyken evde uyurken girmisti hirsiz evde ne var toplamis gitmis bende 3 saat araliksiz uyumusum
Cok korktum ama kimsese kalmadim
hala korkuyorum gozum surekli kapida surekli kalkip kontrol ediyorum
Gecmis olsun evinizden ayrilmayin geri donmesi zor olur

İnanmıyorm ya...
Kartı elden teslim etmeleri gerekmiyor mu?
Bankayı da şikayet edin bence. İmza karşılığında teslim etmeleri gerek diye biliyorum ben.

bisey kalmamis alacak alarmi bosa almayin artik
Ben hamileyken evde uyurken girmisti hirsiz evde ne var toplamis gitmis bende 3 saat araliksiz uyumusum
Cok korktum ama kimsese kalmadim
hala korkuyorum gozum surekli kapida surekli kalkip kontrol ediyorum
Gecmis olsun evinizden ayrilmayin geri donmesi zor olur

Cok korkunc ya iyi ki uyanmamissiniz sizede zarar verirdi.

Allah razı olsun, polisler o kadar rahat rahat unutun hepsini dedi, hiçbir şey de çıkmadı. Parmak izi için de geldiler evi daha da berbat ettiler.

Taşınmayı ben istiyorum aslında ama hemen de ev bulunmuyor bir de eşim gittiğimiz eve de gelmeyecek diye bir şey yok biz önlem alalım diyor. Ne yapmam lazım bilmiyorum

Merhaba bende çok koekıuurm eşim gece çalışıyor onun için sorularıma lütfen cevap verin rica ederim

Hırsız akşam mı gündüz mü girdi
Kapıların alt üst ikisinde kilitlimydi
Binada kamera varmı
Levye ile nasıl açılmış
Hangi şehir

Allah korumus siz varken girmemisler. daha vahim de olabilirdi. giden gitmis artık yapacak bir sey yok. insallah bilgisayrda tabletlerde cok kisisel cok onemli seyler yoktur. benim de en korktugum seeydir hırsız. Allah dusmanımın basına vermesin. nasıl alısacaksınız bilmiyorum ama alarm yeterli olur, ananemin evinde de var, evdeki kedisi salondan mutfaga gectiginde bile telefonuna su su yonde soyle bir hareket var diye bilgi geliyor.

Çok çok geçmiş olsun evet alarm sistemi çok yararlı olur bende evime güvenemiyorum hatta yakınlarda bir eve girmişler yeni evli çiftmiş onlarda bizim gibi müstakilde oturuyormuş deprem bölgesi olduğundan parmaklık yaptırmamışlar biz yaptırdık bakalım Allah korusun hırsızdan arsızdan şükür ki evde yokmuşsunuz bahsettiğim hırsızlıkta evdeymiş karı koca.

Benim evimede girdi bir suru altinim ve param gitmisti hic korkmadim hala da oturuyorum cok gecmis olsun

Merhaba bende çok koekıuurm eşim gece çalışıyor onun için sorularıma lütfen cevap verin rica ederim

Hırsız akşam mı gündüz mü girdi
Kapıların alt üst ikisinde kilitlimydi
Binada kamera varmı
Levye ile nasıl açılmış
Hangi şehir
Hırsız gündüz biz işteyken girmiş, kapılar kilitliydi yine de açmışlar kapıyı. İstanbul

Allah korumus siz varken girmemisler. daha vahim de olabilirdi. giden gitmis artık yapacak bir sey yok. insallah bilgisayrda tabletlerde cok kisisel cok onemli seyler yoktur. benim de en korktugum seeydir hırsız. Allah dusmanımın basına vermesin. nasıl alısacaksınız bilmiyorum ama alarm yeterli olur, ananemin evinde de var, evdeki kedisi salondan mutfaga gectiginde bile telefonuna su su yonde soyle bir hareket var diye bilgi geliyor.
Alarm bugün takılacak dün gece ilk defa evde kaldık doğru düzgün uyuyamadım hiç , alarm takılırsa daha rahat ederim inşallah

X