Evi olmadığı için ailem vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşleriyle alacakları ev bizim olacak diğer kardeşlerine de ev aldılar evet kaynakçılığa yeni geçti şuan bile 45 bin maaş alıyor
Isi yeni ogrenen, eski tekstil calisanina hangi is yeri 45k veriyormus?! Bak sen de 14 yasindan beri calisiyormussun. Senin yaslarinda ogrenci olanlara kiyasla sen daha olgun biri olmussundur hayatta mecburen ama yasin cok kucuk hala. Galiba aileni dusunduren baska durumlar var. Bu iliskide adamin aldigi maas da dahil kandiriliyor olabilirsin. Normal sartlarda 45k maas arti sen de bi ise girsen 20k alsan istanbulda bile gecinirsiniz cocuksuz. Burada baska sorunlar var gibi.

He büyü. Ben ne büyüsü olduğunu biliyom.

He büyü. Ben ne büyüsü olduğunu biliyom.
Ya bir de böyle çok zorluklar çekip evlenen ama aşklarının temeli başka insan tanimamaktan ve hormonlardan kaynaklı evliliklerde sonrası çok hüsran oluyor. Genellikle cinsellik istendiği gibi çıkmıyor, hayal kırıklıkları falan, bu muymuş diyorlar. Asla çektiğine değmiyor yani kavuştuğun cinsellik

Evlendikten sonra sen çalışma diyorlar bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…