Evi olmadığı için ailem vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dalga geçip eğlenmek için mi açtın bu konuyu? Nedenini nasilini bin kişi anlattı sana burda, parmaklarımı yorup ayirdigim zamanı helal etmiyorum ben kendi adıma, umarım layigini bulursun🙏
Direk kaç yazmış hanımefendi bende neden öyle dediniz dedim bunda dalgalık ne var acaba umarım herkes layığını bulur

İkiside ılımlı değil şöyle birşey anlatayım size sevgilimin kuzeni telefoncu bende kuzeninden telefon aldım indirim yaptı tanıdık olduğum için sevgilim araya girdi neyse babamla fiyat araştırması yaptık en ucuz onlar veriyordu onlardan almaya karar verdik ama kuzeninin dükkanı arabayla 1 saatlik mesafedeydi babam ben oraya kadar gitmem dedi sevgilim de ben getiririm sana dedi kendisi iş çıkışı o yorgunlukla oraya kadar telefonu almak için gitti biraz bekledi derken benim yaşadığım semte gelmesi gece 11 i buldu hiç dinlenmeden yemek yemeden yaptı bunu telefonu bize getirdi ve erkek kardeşim bir ara sokakta telefonu ondan alıp gönderdi kardeşim eve geldiğinde babama bu saatte otobüs bulamaz çocuğu eve bıraksaydık dediğinde babam banane bu saatte ben mi gel dedim gitsin nasıl gidiyorsa dedi ve bir teşekkür bile etmedi çocuğa eve çağırıp oğlum teşekkür ederiz çık bir yukarı soluklan bi çay iç yalandan bile sormadılar bu soruyu biliyormusunuz ama sevgilim adam yerine bile konulmamasına rağmen bir gün birşey demedi aileme
Ailen onu böyle horladığı için evlendikten sonra intikamını senden almak isteyecek. Evlilik romantik bişey değil

Bir sürü yorum yazılmış. Çok güzel de anlatmışlar. Konu sahibi dinlemiyorsunuz. Artık bu kader mi, saflık mı bilmiyorum... Ama evlendikten sonra isminizi değiştirmeyin, başka kızlar gelir sizin gibi olursa örnek gösterelim

sabrınız hayranım kadına neler yazıldı hala aa neden ki diyor 😄 sayfalar evvel yazdığım gibi kaç kız, kaç da kocaya doyunca gör bak o melekler seni kanatlarıyla nasıl tepiyor.
buraya konu aç e mi biz de eğleniriz🤣

Kocaya doyma konusu da hem kalabalıktan imkansız hem de çok beklentiye girme belli olmaz o işler +18 konulara bak hdhxhsjks kaynanayla koyniş koyniş uyursunuz

Direk kaç yazmış hanımefendi bende neden öyle dediniz dedim bunda dalgalık ne var acaba umarım herkes layığını bulur
Yazar burada demek istiyor ki daha çok kişi kaç yazsın. Fikrine ortak olunsun, gaz verilsin, yaparsın , o ailen her şeyi hak ediyor denilsin. Okuma, hem çalışıp hem eğitimine devam etme, koca bulmuşken kaçırma, git aile apartmanında en cici gelin modunda takıl yazılsın. Her şey pembiş pembiş olsun. 50 sayfadır yapma etme deniyor, içi şişti okumaktan ama vaz geçmiyor.

Yalnız ben artık dalga geçtiğini düşünmeye başladım. En zor öğrenen birine 50 sayfa 100 kişi söylese anlardı, kafasında az çok şekillenirdi çünkü.

Yazar burada demek istiyor ki daha çok kişi kaç yazsın. Fikrine ortak olunsun, gaz verilsin, yaparsın , o ailen her şeyi hak ediyor denilsin. Okuma, hem çalışıp hem eğitimine devam etme, koca bulmuşken kaçırma, git aile apartmanında en cici gelin modunda takıl yazılsın. Her şey pembiş pembiş olsun. 50 sayfadır yapma etme deniyor, içi şişti okumaktan ama vaz geçmiyor.

Yalnız ben artık dalga geçtiğini düşünmeye başladım. En zor öğrenen birine 50 sayfa 100 kişi söylese anlardı, kafasında az çok şekillenirdi çünkü.
Kimsenin kaç demesine gerek yok yazdıklarınızı okuyorum düşünüyorum kendi içimde olabilir mi olmaz mı diye düşünüyorum dalga falan da geçtiğim yok bu hemen karar verilecek bir konu değil siz anlatılanlarla yorum yapıyorsunuz bense herşeyi düşünüyorum yaşadıklarımı kalbimi mantığımı anılarımı hayallerimi o yüzden kaç diyene uyup kaçacak bırak diyene uyup bırakacak değilim

Kimsenin kaç demesine gerek yok yazdıklarınızı okuyorum düşünüyorum kendi içimde olabilir mi olmaz mı diye düşünüyorum dalga falan da geçtiğim yok bu hemen karar verilecek bir konu değil siz anlatılanlarla yorum yapıyorsunuz bense herşeyi düşünüyorum yaşadıklarımı kalbimi mantığımı anılarımı hayallerimi o yüzden kaç diyene uyup kaçacak bırak diyene uyup bırakacak değilim
gitmişsiniz sevgilinize babam işini beğenmiyor demişsiniz o da iş değiştirmiş :sinirli:
yok ev istiyorlar yok o yok bu ıncık cıncık herşeyi sevgilinize yetiştiriyorsunuz bunlar size üstelik kaçarak gidiyorsunuz
elektrik yol su olarak geri dönecek dikkat edin

kv ayırır evi size bekleyin

gitmişsiniz sevgilinize babam işini beğenmiyor demişsiniz o da iş değiştirmiş :sinirli:
yok ev istiyorlar yok o yok bu ıncık cıncık herşeyi sevgilinize yetiştiriyorsunuz bunlar size üstelik kaçarak gidiyorsunuz
elektrik yol su olarak geri dönecek dikkat edin

kv ayırır evi size bekleyin
Bunları mecbur söylemem gerekiyordu işi söyledim çünkü önümüze bahane olarak çıkmasın diye evi söyledim çünkü ailem ev almadan karşıma gelmesinler dedi mecburen söyledim bunları yani evet bir gün karşıma çıkabilir bunlar

Umarim sevgilimin ailesi de sizin gibi bir düşünce yapısına sahip değildir
sevgilinin ailesi dogu kafa yapisinda, bakamayacagi kadar cocuk doguran, kizlari insandan saymayan, hepsini ise sokup (abine is ötekine es vs bahanelerle) maaslarina el koyan, gelecekteki gelinlerinin ikisinj kendilerine hizmetci yapmak icin birlik oturmak isteyen insanlar.
nasil daha farkli dusunce yapısında olabilirler ki?
bu saflikla lutfen evlenme birak ana baba evinde çek. koca evinde onca kisinin hizmetciligini yapmaktan, birlik oturacak enayinin sen olmasindan iyidir

Gezgin bak canım sen oraya ev alacaklar diye oturursan o ev alınmaz. Size ev verilmiş olur ev alınır sıradaki evlenecek oğlanın üzerine yapılır. O gider ayrı oturur. Sonra sıradakiler alınır o da gider ayrı oturur. Sonra eltilerin gelir misafir gibi her hizmeti senden beklerler. Anası babası ile iyi olmaz bir gün istedikleri gibi olma şimdiki gibi olmaz. Hemen suratlar laf carpmalar başlar.

Bu yüzden bekle evlenme sevgilinle çalışıp biriktirin ya kiray oturun ya da evi alinca evlenin siz niyet edin bi sekilde olur gider. Sıfır alacaksın az ufak alirsin kullanılmış alirsin. Ama senin olur aileni de üzmemiş olursun.

Gezgin bak canım sen oraya ev alacaklar diye oturursan o ev alınmaz. Size ev verilmiş olur ev alınır sıradaki evlenecek oğlanın üzerine yapılır. O gider ayrı oturur. Sonra sıradakiler alınır o da gider ayrı oturur. Sonra eltilerin gelir misafir gibi her hizmeti senden beklerler. Anası babası ile iyi olmaz bir gün istedikleri gibi olma şimdiki gibi olmaz. Hemen suratlar laf carpmalar başlar.

Bu yüzden bekle evlenme sevgilinle çalışıp biriktirin ya kiray oturun ya da evi alinca evlenin siz niyet edin bi sekilde olur gider. Sıfır alacaksın az ufak alirsin kullanılmış alirsin. Ama senin olur aileni de üzmemiş olursun.
Bunları bende düşündüm öyle yapacağım teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X