Evi olmadığı için ailem vermiyor

Sipariş sistemi olsa hiç fena olmazdı.😁 Filtreleme yapardık;
ailesinden bağımsız işi olan ✓
tuttuğunu koparan✓
eli yüzü düzgün✓
anam da anam demeyen✓
Karısını ezmeyen, ezdirmeyen✓
Kabile hayatını kabul etmeyen✓
Seçilir aslında. Başından beri ne istediğini bilirsen aksinden buz gibi soğursun zaten.

Sipariş sistemi olsa hiç fena olmazdı.😁 Filtreleme yapardık;
ailesinden bağımsız işi olan ✓
tuttuğunu koparan✓
eli yüzü düzgün✓
anam da anam demeyen✓
Karısını ezmeyen, ezdirmeyen✓
Kabile hayatını kabul etmeyen✓
60 bin TL maaşı olan evi olan evi ailesine uzak olan vs vs ama işte 😂

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim bizde sürekli hayırlısıysa olsun diye dua ediyoruz bizde evimiz olsun istiyoruz ama almak çok zor bu imkanlarda bekleyelim dedik ama ailem işimizi zorlaştırmak için elinden geleni yapıyorlar hep bir bahane ne olacak bizde bilmiyoruz 🤍
Rica ederim. Inşallah hakkinizda en iyisi ve hayirlisi olur

Sen illa evlencen anladık. Şöyle bari sevgiline, abisiyle ortak olan evin yarı parasını alsın, düğünden gelenlerle falan daha küçük bir evi nikah sonrası alın ikinizin üstüne olsun.
Biz zaten yazın ev almaya çalışıyoruz ama ailem bizi görüştürmüyor

Seçilir aslında. Başından beri ne istediğini bilirsen aksinden buz gibi soğursun zaten.
Orası öyle ama tanıma süreci oluyor ya. Ha işte o süreç olmadan direkt temizi gelsin. Zohahaha temizi dedim. 🤣🤣

Bir de kimisi sevgililikte kendini gizliyor, evlenince gerçek yüzünü gösteriyor. Çoğu evlenmeden önce kendini belli etse de böyle gizleyeni de yok değil.

Orası öyle ama tanıma süreci oluyor ya. Ha işte o süreç olmadan direkt temizi gelsin. Zohahaha temizi dedim. 🤣🤣

Bir de kimisi sevgililikte kendini gizliyor, evlenince gerçek yüzünü gösteriyor. Çoğu evlenmeden önce kendini belli etse de böyle gizleyeni de yok değil.
Zaten işimiz zor daha çok zorlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar bide 😂

Zaten işimiz zor daha çok zorlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar bide 😂
Boş ver sen şu an bunu avantaja çevir. Tanıma süreci biraz daha uzasın. Şimdilik sevgilinle telefonla iletişim kur. Belki ailen kısa süre sonra yumuşar, yüz yüze görüşmenize bir şey demez.

Birikimle yaza kadar ev mi alacaklar. Görüşme o zaman bekle yani ölmez kimse yaza kadar. Ama kimse biriktirerek ev alamaz. Diğer evdeki payını istesin çıksın ortakliktan
Şuan 250 bin TL birikimleri var martta 750 bin TL gelecek o zamana kadar daha ne kadar biriktirirler bilmiyorum dayısı bize geldiğinde eksiği neyse ben tamamlarım demişti yapar mı bilmiyorum

X