İnternette tanışma....Yardımınıza ihtiyacım var.

Bır sure ara ver gorusmeye daha sonrada oluruna bırak daha sonra devan edersin cok ozlersen gorusursun annenle baska turlu tanısdırırsın onu gormediyse bosverya anneni üzmeye degmez internet arkadası icin aman

annenden saklamaman çok doğru bir karar olmuş canım bende herseyimi soylerim.ama bence gizli olarak biraz daha tanımanı isterim kı bu çok normal bir olay.internetten tanışmalara aileler ozellıkle çok on yargılı davranıyorlar ama bir sans vermek neden olmasın.tabiki seninde dikkatlı olman gerkeıyor.iyice tanıyıp ailene internetten tanışmadığınz bir arkadasınn tanıstırdığını da soyleyebilirsin:))))))bundan brsey olmaz bence.yinede sen bilirsin şekerim...

şu an gerçekten çok garip ilerliyor herşey..annemin haberi olduğu gün çocuğun ailesinde cenazesi varmış.bana msj attı arayamadığım için özür dilerim cenazemiz var yarın toprağa vereceğiz dedi.:1shok:
görüşemiyoruz ve konuşamıyoruz bu nedenden dolayı..annemde sormadı hiç çocukla görüşüyormusun diye hihoyyyt
görüşmeye bir ara verdik gibi bişey oldu hemde annemin haberi olduğu günden beri ama bunları yine ben ayarlamadım tesadüf eseri böyle oluyor..allah allah bu işin sonunu merak ediyorum dedim ya sanki herşey planlı ayarlanmış gibi.:uhm:

aynı şehirde olmamız büyük avantaj.. biz internette tanıştık sadece ve hemen buluştuk görüştük ve birbirimizle görüşme kararı aldık ve ilk buluşmayı diğer buluşmalarda izledi.
oldukça dikatli davranıyorum tabi ki..ben bayanım karşımdakide erkek sonuçta..
şimdi annem şehir dışına gidecek 1.5 ay burada olmayacak.ben teyzemde kalacağım.bu arada tanıştığım çocuk cumartesi izni bittiği için göreve dönecek.haziranda gelecek. burada ne annem nede çocuk olacak yanii kafamçokkarıştı
bakalım olaylar nasıl şekil alacak.

konuyu açan üye isteği, silme isteği kabul edilmiyor ancak konu kapanmıştır

X