Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

sarı böcek bence bizi kandırdı onlar ne gelen var ne giden:)

Sarışın şekerim samsun buluşması yapmıyormusunuz artık ya göremiyoruz sizleri hele o belos varya hepten kayıp oldu yapın da buluşmayı sizleride görelim yine ne güzel :lepi: Şeniz

saruboceq iyi geceler..

araba alacağım bana bi tavsiye ver şöyle iyisinden bi arabagamyoncuiremsu

hee bi de unutmadan sorayım alyaya nerden elbise alıyorsun
bi de alyanın çantasında olmazsa olmazların ve elin kolun olan şeyler..
evinde de

Eşimi asla kendi tarafımda yatırmam.Kesin kuralımdır bu.
Yani kendi tarafımda kimseyi yatıramıyorum ne bilim manyakça biraz amasempatiksalakcinni

Bu huy tek bende var sanırdım meger sizdede varmış.Asla ve asla ne kendi tarafımda nede yastığımda.

Çok teşekkür ederim bitanem a.s.
Vallahi ben hiç hayal bile etmiyorum çünkü İlayda'da çok farklı isteklerim vardı ama olmuyor canım ya onlar bizden ayrı birer kişilik ve kararları tamamen değişik. Bize de onların kararlarına saygı duymak kalıyor onların mutluluğu için. Bakalım gelecek ne gösterecek bize
Ama Liya'ya soruyorum kızım büyüyünce ne olacaksın diye verdiği cevap "atis" (artist)kafamçokkarıştıAblası öğretmiş kaydirigubbakcemile3

abla okudukça hayran kaldım sana ya melek gibi birseysin sen :)[/QUOTE]

Yok canım daha nelerkaydirigubbakcemile3

saruboceq ne diyeceğim tam bir balıksın sen uysal şirin sevecen duygusal ılımlı ara yapıcı....

bende balığım:)

Balık olmak her zaman iyi olmuyor ama:gitme:
Zor:sinifsinif:

sarı böcek bence bizi kandırdı onlar ne gelen var ne giden:)

Canım ben dışardaydım akşam iftardan sonra gelmiş.Ne tahmin et.Bir buket sallama çiçekakannehir
ÇAklıt sanıyodum şoka girdim,alt kattaki yenge almış çiçekleri üzerinede kart iliştirmişler.
Eve gelirken kocamı aldım ona anlattım,harbiden kadınları anlamak zor dedi adam banakaydirigubbakcemile3

Sarışın şekerim samsun buluşması yapmıyormusunuz artık ya göremiyoruz sizleri hele o belos varya hepten kayıp oldu yapın da buluşmayı sizleride görelim yine ne güzel :lepi: Şeniz

Ablacım bu ara yok gibi ama yakın zamanda hoya ile buluşucaz ikimizi ve bebelerimizi görürsün.Bana diyeceğine sende yoksun:sinifsinif:
saruboceq iyi geceler..

araba alacağım bana bi tavsiye ver şöyle iyisinden bi arabagamyoncuiremsu

Sen bana bütceni yaz,beklentilerini filan.Ben yönlendirim senisempatiksalakcinni

hee bi de unutmadan sorayım alyaya nerden elbise alıyorsun
bi de alyanın çantasında olmazsa olmazların ve elin kolun olan şeyler..
evinde de

Alyaya mothercaredan alıyoruz genelde bide çok fazla hediye gelmişti bize.Onlardan da destek alıyorum.Beğenirsem Babadağdan alıyorum,nadir Kanza ve Benettona bakıyorum.Birde B&g ye bakıyorum.Sen nerden alıyorsun?

Çantasında ıslak mendil,bez,bir takım yedek kıyafeti,pişik kremi,mutlaka bir öğünlük yiyeceği yedek bir şey,suyu.Arabada da kesinlikle bebek arabası,küçük yastığı ve battaniyesi var ne olur ne olmaz diye.

Evimdede blendarım:bbo:
Arabamız olmazsa olmazım.
Elektrik süpürgem:))))

Bu huy tek bende var sanırdım meger sizdede varmış.Asla ve asla ne kendi tarafımda nede yastığımda.

Kötü ya,kardeşim kafayı yediğimi düşünüyor dönem dönem farkındayımsempatiksalakcinni
Kocam bile 4 yıl olmasına rağmen yeni alıştı

Bak zilliye hele artiz olacakmış,kız çok çekeceğin var senin diyim
Yerim o güzel suratı ben çok özledim onuopuyorumnanaktan
Allahım haklarında hayırlısını nasip etsin Fundam öyle diyorum ben.

bende geldim sorularımla
1 en son ne zaman ağladın 2 dişlerin çok güzel hangi diş macununu kullanıyorsun 3 temizlik ürünlerinden vazgeçemediğin ne 4 şu erkek bebek takıntın neden? kızların güzelliği hiç bişeyde yok yaa

Hiiiiiiii kıyamam ne kadar da yazmışşş :kedi: baL böceğimm a.s.
Öncelikle teşekkür etmem gerekiyor böyle bir yazıya..
Ardından mutlu huzurlu bir ailen olduğu için de imrenilmeye adaysın hayatım sengözlerimebaksanab
Umarım bir ömür eşin ve çocuklarınla SAĞLIKLI , HUZURLU olursun..

Çok severim çekirdek aileleri a.sİnşallah bi de yakışıklı oğlan sahibi olursun tatlım
Anlattığın mutlulukların hiçbirini yaşamadım fakat başıma gelmesi için dua ediyorum :smiley-cool:

Ve mutluluğunuza mutluluk katacak bir bebek daha diliyorumm :hooray:

Sevildiğini unutma bal böceğim a.s. İnsan tanımadan da sempati duyabiliyor karşındakine ..
Benim sana merakım gibiydi mesela :uhm:

Tekrar Teşekkür ediyorum canımın içi :1hug: Meleği de çok öptüm nanaklarından Şeniz

Ay hoşgeldin şekerimbayanssulusmile
1-Dün akşam iftarda tvdaki 4 ölen 4 çocuğun annesinemafoldumben
2-Sağol canım İpana Nane Aromalı kullanıyorum senelerdir hiç değişmedim.
3-Cif yer temizleyicisi,Domestosum,Marc mutfağımdan asla vazgeçemem.
4-Öyle elbette iyiki kızlarımız var hayatım ama çok istiyrum bir oğlum da olsun.Kocamın adını koyayım,onları baba oğul tek tip giydireyim filan hayalim.Bir arkadaşım var tişört üzerine çalışıyor yani evde yapıyor özel tasarımlarıı.Ona alyayla bana seneye tek tip tişört yaptırıcam.Kocamla oğulada yaptırsam fena mı?:gitme:

Sağol güzellik,bende snei çok beğeniyorum.Maşallah nazar değmesin
Umarım Alyada sana benzer,hem fıstık gibi,hem akıllısın.
Çok teşekkürler güzel sözlerin için,kalpler karşılıklıŞeniz

Canımm Şeniz
Alya daha mükemmel bir kişilik olsun inş.
Rica ederim :1rolleyes:

Soru geliyoooooooorr ..

Çay tiryakilerinden misin (anam sabah sabah soruya bak ) :roflol: :roflol:

selam saruboceq valla hayranım sana söylemeden geçemeyeceğim..
bir insan hayata eşine kızına bu kadar olumlu ve güzel bakabilir..allah mutluluğunuzu daim etsin...
şahsen ben aşırı duygusal olduğum için eşim küçücük bişey yapsın bir numaralı düşmanımdır.hayata küserim ağlamaktan gözlerim şişer..olgunluğa ulaşmanın sırrı neyden geçiyor halaa anlamış değilim..
çok teşekkür ederim ayrıca yoğurt yapmayı senin yazılarından öğrendim kızım okadar çok seviyorki hergün 1 kase yiyor..
bir sorum olacak eşin biliyormu bukadar k.k.ya girdiğini ve buradaki paylaşımlarını, arkadaşlarını mesela?

Hanımcıklarr :) bugünle birlikte son 3 gününüz saruböcükle :)
Bu akşama doğru önümüzdeki 2.hafta konuğu için anket açıcam
halen aday önermeyen varsa geç kalmasın

Canımm Şeniz
Alya daha mükemmel bir kişilik olsun inş.
Rica ederim :1rolleyes:

Soru geliyoooooooorr ..

Çay tiryakilerinden misin (anam sabah sabah soruya bak ) :roflol: :roflol:

Canım,
niyetli niyetli bu soru hiç gitmedialsanaalsanasmile
Şaka bi yana çok severim,bizim çayımız Rizeden çaylığımızdan gelir,annanemin çaylığından yani.Mis gibi kokar daha tam kurumamıştır haff nemi vardı:CüvCüv:
Çok severim çok,ama koyu olmıcak şöyle ayarrlı olacak çöpüde olmıcak asla,çok güzel çay demlerim.Ondan da dışarda çay içmemyerimseniben

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için:a.s.:

Benim kocam mükemmel değildir,onu mükemmel yapan benim.Valla.O kadar poztif görmeye çalışıyorumki neticede çalışıyor yorgun geliyor zor ve stresli bir o kadar da yğun bir işi var deyip anlamaya çalışıyorum onu.O da beni anlar hakkını yemiyeyimŞeniz

Yoğurt tarifi hiç şaşmaz çok sevindim ne güzel yararlı oldumsa meleğine.Hazır gıda yediren annelere sinir oluyorumdasempatiksalakcinni

Eşim biliyor sorun da yapmıyor ama o evdeyken yada uyumuyorsa ben girmiyorum bilgisayara o da girmez mesela.Buradan arkadaşlarım facede de eklidir fırsat buldukça fotosu olmayanları,ismi garip gelenleri,paylaşımı olmayanları büyük bir hevesle girer siler faceimdenHiç kavga konusu yapmamışımdır neticede kocamı kimse için kırmam ben onun beni kırmayacağı gibi:CüvCüv:

Bu arada eşinle ilgili diyaloğunda haddim olmayarak şunu söylemek isterim,rahat olyerimseniben Erkekler bizim kadar ince düşünmezler.Benim başarabilipde mutlu olduğum şey;o benim kadar ince düşünemiyorsa ben onun kadar yüzeysel düşünüp ortayı bulurum.Bu mantık;evliliğimde ve sorun yaşayan bir kaç arkadaşıma söylediklerimde çok işe yaradı.Sende bi dene istersen:a.s.:

Hanımcıklarr :) bugünle birlikte son 3 gününüz saruböcükle :)
Bu akşama doğru önümüzdeki 2.hafta konuğu için anket açıcam
halen aday önermeyen varsa geç kalmasın

Dur kardeş ben önericembayanssulusmile

benim eşimin işi çok stresli küçük bi hatasında tüm yorumcular yerin dibine sokuyorlar yani en ucunda ve haftalık yaşıyoruz ohafta güzel oynadıysa süperiz ama kötü oynadıysa ve bi kaç kişi laf söylediyse bittim ben lafların bini bir para ama deniycem bakalım bende onun karşısında yüzeysel düşüneyim..teşekkür ederim..

Son düzenleme:
Böceğim şimdi benim taze annelerde ne merak ettiğim bir şey var:
Eski bir arkadaşım olarak tanıyorum seni. Alya olduktan sonra daha da olgunlaştığını hissediyormusun? Ben çocuk sahibi olmayı düşündüğümden bu yana kendimde değişiklilkler hissettim. Bu genel geçer bişey midir? Sen ne düşünüyorsun?Anne olmak insanda, hayata bakış açında ve insan ilşikilerinde ne gibi değişikler meydana getiriyor?

bekliyrem böcüküm
çok uğrayamadım kusura kalama :)
özel msjlar, düzenlemeler ,bloğum ,facem ,dikişlerim ,oğlum,eşim,yemek,temizlik derkene full yoğunum :)
birde bloğumda hediye çekilişi yapıyorum sık sık mail geliyo
onlarla uğraşıyorum :)

Rica ederim bu yöntem çok işe yarıyorboshayallersmile
Ama özle değilse ne iş yapıyor eşin canım?

Canımcım önceliğim eşim ve kızım oldu biliyorsun.Sadece onlara dayalı bir hayat..
Önceden ne kadar boş işlerle uğraşırmışım dedim alyadan sonra.Şeytanın işi olmayınca şeyiyle oynarmış hesabıymış geçmiş
Alyanın gelişimi yemesi,sağlığı,sıhhati,psikolojisi hayatım ona endeksli.Ha bu hayatımın içinde kayınvalidemler var kendi ailem var kızımın kuzenleri var arkadaşlarımız var filan.Dışarıya kapattım ben kendimi,alakam olmayan hiç bir insanın hiç bir şeyini ciddiye almıyorum.Yaşanmamış varsayıyorum duymamış gibi yaşıyorum görmedim diyorum.O kadar huzurlu bir hayatım varki başkalarının kendi yaşamlarındaki mutsuzluklarını beni sinir ederk mutluluğa ve kahkahalara çevirmesine izin vermiyorum.Sövseler bile kimseye cevap vermeme gayretindeyim.Sağır olmuş durumdayım.En basiti trafikte mesela beni sıkıştıranlara çatır çatır cevap verir kavga edecek duruma gelirdim.Şimdi sıkıştırdıysa yavaşlayıp şerit değiştiriyorum buyrun yol onun olsun..
Sende çok mutlusun eşcinle biliyorum,sende aynı olacaksındır.Hele hele anne kaybından sonra tamamen bebişin üzerine olacak dünyan.
Parklarda onun mutlu olacağı mekanlardayız.Markete bile sırf o rahat hareket ediyor market arabasına biniyor diye gidiyoruz çoğu zamankaydirigubbakcemile3Sadece o mutlu olsun diye:)
Hiç korkma nasıl olur nasıl büyür diye ben tek başıma büyüttüm Alya 15 günlüktü kendim yıkamaya başladım yavrumu,sende başaracaksın canım benim.
Anne olmak çok özel bir duygu çok farklı bir şey.HAyattaki tüm sıfatlardan sıyrılıp bir tek onun annesi olmak yetti bana.Sanada yetecek..
Sayfalarca yazabilirm hissettiklerimi Eylülüm..yerimseniben

Kolay gelsin canım sanakaydirigubbakcemile5

müsadenle 2 .sorumu sorayım canım birilerinin arkandan konuştuğunu biliyorsun o insanlara nasıl davranırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…