Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

La böcük şimdi benim ehliyet almak gibi bir niyetim var. Olduya ehliyet aldım diyelim trafikte çok küfredermiyimkibilmiyorumkismile

mrblar
Kızının ismını kim koydu?

Daha öncede soruldu bu soru amaşutarafagitti
Alya yı kardeşim koydu,Derinide ben istedim.İkimiz koymuş oldukkaydirigubbakcemile5

La böcük şimdi benim ehliyet almak gibi bir niyetim var. Olduya ehliyet aldım diyelim trafikte çok küfredermiyimkibilmiyorumkismile

Ne küfretmesi bacım yaw,küfür yersin:)
Bence deneme bile,zati bu yaştan sonrada beceremezsin bi kimliğe daha gerek yok

merhaba pek sorulcak soru kalmamış sona kalan dona kalıyo işte iştekaydirigubbakcemile3 ama birşeyler buldum1-en severek yaptığınız ve en sevdiğiniz yemek 2-samsunda en çok nereyi hangi mekanların seviyorsunuz bunları bulabildim birde o güzel kızınız yanaklarına benim için bi buse kondurur musunuz:kedi:

Merhaba,
Evet çabuk kesildiler

Yemek yapmayı çok seviyorum ama en çok lahana dolması,börek çeşitlerini yapmayı çok severim.kaydirigubbakcemile2

Samsundada en sevdiğim mekan The Coffee Home var babamların sokağının başında iki ara bir derede gder b kahve içeriz eşimle orada.Yada Yeşilyurt Alyaylaboshayallersmile

Alyada yeni uyandı kahvaltısını yaptırayım öperim tabiŞeniz

günaydın saruboceg kullandıgın çamaşır yumuşatıcısı hangisi cnm?
bir de favori rujun ...

Gülşahım geç gördüm burayı seni çok iyi tanıyorum ama yinede baştan beri okudum :)
öncelikle harika bir insansın gerek anneliğin gerek kişiliğinle benim için dört dörtlüksün seni çok seviyorumopuyorumnanaktan
bende sana birşey sorayım sanırım sorulmamış gözümden kaçdımı bilmiyorum
Alyamın hangi mesleği seçmesini istersin karışmak olarak değil gönlünden geçen ne?
çok öpüyorum ikinizide :1hug:

Sarıböcüüüüqq benim sana sorum olmayacak.Şeniz
Sayfaları da baştan okumak istemiyorum çok yorucu olur dimi :gitme:ama eğer isticem şey seni de yorarsa pas diyebilirsin Sarı Babatyamma.s.

Şeey istiyorum ki seni baştan aşağı tanıyim çünkü konuk olmadan önce de merak ediyordum ..:asigim:

Şöyle tarzanca da olsa kendi özelliklerinden başlayıp huylarına kadar uzanabiilir misin SarıAkreb'm alkisalkisalkis

Hayde bekliyorum amasempatiksalakcinni

Çok şey mi istedim acep :roflol:

merhaba sarıboceq biraz geç oldu ama hoşgeldin a.s.yazılarını büyük keyifle okuyorum kızında çok tatlı maşallah kızınla ilgili blogun vardı takip ediyordum ama davetli okuyucular okuyormuş şimdi üzüldüm açıkçası. gelelim soruma ev hayatını mı tercih edersin çalışma hayatını mı

günaydın saruboceg kullandıgın çamaşır yumuşatıcısı hangisi cnm?
bir de favori rujun ...

Merhaba,
Bingo Soft kırmızı kullanıyorum.Şiddetle öneriyorum.Çok az damlatmama rağmen dolap içlerim bile nefs kokuyor.
Clınıque nin parlatıcısını kullanıyorum ben günlük hayatımda.
Ama kırmızı,pembe rujlarımda var markaları değişik değişik.
En çok kullandığım bu.Bitmeden bir sonrakini alırım.

Fundam,canım benim.:1hug:
Sende benim için öylesin biliyosun mikemmel kadın
Alya öğretmen olsun isterim rahat kebap işolumunekankayizsmile
Ama kendi seçsin ya bilemiyorum ileriyle ilgili inan yorum yapamıyorum Fundam.
Sen cevap ver sen ne olsun istersin LiyamŞeniz

Selam cingane güzelisempatiksalakcinni

Uysal,kendi halindeyim.
Mutluluğum sadece dört duvar arasında..Kızım ve kocamdan geçiyor.
Kimsenin tavuğuna kış demem,gözün üzerinde kaşın var demem.Martabal okumayı asla sevmem..Kimin ne olacağı belli olmaz der Allahtan korkarım büyük konuşamam.
Bir babam ve kızkardeşim var.Sağlıklılar iyiler haftada iki kere oraya giderim akşamada kocam gelir ya otururuz yada oturmadan giderizsempatiksalakcinni
Kayınvalidemlerle filan aramda oldukça iyidir,şanslı gruptanım iyi bir aileye düştüm.Bilgili,kendilerini yetiştirmiş gelin gelin değil gelinkızdır mantığındalar.
Ama bir halası varki evlere şenlik.Aman Allahım görgüsüz öküzün teki:mymeka:MAddi durumları çok iyi eşimin ailesinin hala da bunun içinde.Parasıyla herşeyi hallederim sanıyor.Sürekli gidim gelim istiyor ama ben sevmiyorum onun muhabbetlerini haz almadığım içinde kapıda bacada görüşürsek konuşuyorum.sositososito
İki halam var,büyükle anlaşamam küçükse canımdır.Çok severiz birbirimizi.HEr gittiğimde dolabını boşaltırdım tabi kilo farkı arttıkça aramızdaki olsun diyip tatilde grüştüğümüzde parfümüne,şık saç flarına,mayosu üzerine giydiği havludan incecik bornozuna veçok severek aldığı pırlanta kılıçtan kolye ucuna el koydum.Zayıflamayıda onun göz koyduğum kıyafetlerini almak için istiyorum
Huzurlu bir yuvam var.Şükürler olsun.Eşimle birbimize göre hareket edip kimseyi sokmadan ilişkimize devam ediyoruz aşamımıza.Sadece 3 kişiyiz evliliğimizde.
Eşim tipik bir Karadeniz erkeğibayanssulusmile
Huyuna suyuna gitmezsem kabus gibi oluyor çok idare ediyorum.Ama hakareti sövmesi şiddeti yani kadınını küçük düşürücü hiç bir hareketi yoktur.Gizlimiz saklımız ise hiç yoktur.Beni sever,sayar,hiç bir şeyimi eksik etmez.Hesabımız kitabımız bellidir.Kötü alışkanlıkları tek başına dışarı çıkmaları yoktur.Tek yaptığı haftada bir iki kere kahveye gider bende çıkarsam dışarı çıkarım.Mesela bu akşam o kahveye geçcek iftardan sonra bizde yakın bir kız arkadaşımla buluşucaz.yerimseniben
Şu an çalışmıyorum ama iş bakıyorumsempatiksalakcinniEvde oturmk iş,temizlik,bulaşık filan yoruldum artık.Alyada büyüdüğü için haftanın 3 günü babanneye 2 günüde kreşe vericez.Hatta kreşe bu ay başlatmayı düşünüyorum.boshayallersmile
O kadar ufak şeylerle mutlu olabilirimki,aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz düşüncesindeyimdir.:ecrin_bebek:
Mesela eşim bugün tlf faturamı ödedi,normalde altında araba var git öde derdi bana bugün yağmurlu burası çıkmıcaz akşam çıkıncada uğraşmayayım onunla dedim.Sağolsun ödemiş.O kadar mutlu oldumkisositososito
Hayatta önceliğim kızım tabikide.O mutlu olsun psikolojisi ii olsun diye giremeyeceğim şekil yok..Bir evlat daha istiyorum yakın zamanda Allahım inş bu mübarek günler hatrına onuda nasip eder bana:Saruboceq:
Amma uzun yazdım hee:bbo:

Son düzenleme:

Merhaba,
Çok teşekkürler.
Blogumuz kapandı bir süreliğine ama açıcam yakın zamanda.Açana kadar maillinizi gönderirseniz davet gönderebilirim size.Özel mesajla gönderin isterseniz:a.s.:
Ev hayatı çok yorucu.Eğer titiz ve temzseniz.Herşey gözünüze batıyor.
Ben artık iş güçle mücadele edemiyorum kızımıda 1.5 yaşına kadar büyüttüm bu sebeple çalışma hayatı diyorum.Ona daha iyi bir yaşam sunmak kendi psikolojimide buna katarsak daha mutlu olmak için istiyorum çalışmayı.Bende çalışan bir annenin kızıyım çünkü..

bende tam tersini düşünüyorum o yüzden bu soruyu sordum a.s.
cevap için teşekkür ederim mailimi attım size.a.s.ailenizle beraber mutlu huzurlu senelere :)

çok tatlısın sen saruböcek...

gerçekten kkda sevdiğim üyelerdensin...

hayata bakışın insanlanla konuşma tarzın ve yardımcı olmaya çalışmana hastayım....

tabi kızınada....

gelin etmeyi düşündüydüm ama 2 beden büyük oğluma...

bende tam tersini düşünüyorum o yüzden bu soruyu sordum a.s.
cevap için teşekkür ederim mailimi attım size.a.s.ailenizle beraber mutlu huzurlu senelere :)

Amin davetinizi göndericem az sonrakaydirigubbakcemile5

Ay canımolumunekankayizsmile
Kız ben sana hayırlı olsun diye özelden yazdıydım ne diye cevap vermedin de helelmaz:
Sana kızımıda vermem deet ordansempatiksalakcinni
Turşusunu kurcaz biz onun:gitme:

sarı böcek eti den sürpriz hediyen geldimi:)ne geldi:)

teşekkürler cevabın için inş. hayattaki tüm güzellikler senin ve ailenin olur inş. ablacığım:Saruboceq:.
Samsun buluşması yapılmayı planlanmıyor mu acaba bu sayaede sizide görmüş olurdum çok seviyorum sizi? kışın yapmıştık ama siz gelmemiştiniz özel bi nedeni var mıydı gelmemenizinbilmiyorumkismile

birde takıntılarınız var mıdır mesela benim gibi beyaz çarşafta yatma gibi takıntılar:1ninca:

sarı böcek eti den sürpriz hediyen geldimi:)ne geldi:)

Yok gelmedi,seninki geldi mi?
Mail atsak mı acep?bayanssulusmile

Bilmiyorumki öyle bir planlama yok sanırım.
Hatırlamıyorum neden gelmediğimi inan,sanırım o zaman arabam yoktu Alyayla da zor olur diye gelmemiştim.
Çok tşkler iyi dileklerin için.kaydirigubbakcemile5

birde takıntılarınız var mıdır mesela benim gibi beyaz çarşafta yatma gibi takıntılar:1ninca:

Eşimi asla kendi tarafımda yatırmam.Kesin kuralımdır bu.
Yani kendi tarafımda kimseyi yatıramıyorum ne bilim manyakça biraz amasempatiksalakcinni

Selam cingane güzelisempatiksalakcinni

Uysal,kendi halindeyim.
Mutluluğum sadece dört duvar arasında..Kızım ve kocamdan geçiyor.
Kimsenin tavuğuna kış demem,gözün üzerinde kaşın var demem.Martabal okumayı asla sevmem..Kimin ne olacağı belli olmaz der Allahtan korkarım büyük konuşamam.
Bir babam ve kızkardeşim var.Sağlıklılar iyiler haftada iki kere oraya giderim akşamada kocam gelir ya otururuz yada oturmadan giderizsempatiksalakcinni
Kayınvalidemlerle filan aramda oldukça iyidir,şanslı gruptanım iyi bir aileye düştüm.Bilgili,kendilerini yetiştirmiş gelin gelin değil gelinkızdır mantığındalar.
Ama bir halası varki evlere şenlik.Aman Allahım görgüsüz öküzün teki:mymeka:MAddi durumları çok iyi eşimin ailesinin hala da bunun içinde.Parasıyla herşeyi hallederim sanıyor.Sürekli gidim gelim istiyor ama ben sevmiyorum onun muhabbetlerini haz almadığım içinde kapıda bacada görüşürsek konuşuyorum.sositososito
İki halam var,büyükle anlaşamam küçükse canımdır.Çok severiz birbirimizi.HEr gittiğimde dolabını boşaltırdım tabi kilo farkı arttıkça aramızdaki olsun diyip tatilde grüştüğümüzde parfümüne,şık saç flarına,mayosu üzerine giydiği havludan incecik bornozuna veçok severek aldığı pırlanta kılıçtan kolye ucuna el koydum.Zayıflamayıda onun göz koyduğum kıyafetlerini almak için istiyorum
Huzurlu bir yuvam var.Şükürler olsun.Eşimle birbimize göre hareket edip kimseyi sokmadan ilişkimize devam ediyoruz aşamımıza.Sadece 3 kişiyiz evliliğimizde.
Eşim tipik bir Karadeniz erkeğibayanssulusmile
Huyuna suyuna gitmezsem kabus gibi oluyor çok idare ediyorum.Ama hakareti sövmesi şiddeti yani kadınını küçük düşürücü hiç bir hareketi yoktur.Gizlimiz saklımız ise hiç yoktur.Beni sever,sayar,hiç bir şeyimi eksik etmez.Hesabımız kitabımız bellidir.Kötü alışkanlıkları tek başına dışarı çıkmaları yoktur.Tek yaptığı haftada bir iki kere kahveye gider bende çıkarsam dışarı çıkarım.Mesela bu akşam o kahveye geçcek iftardan sonra bizde yakın bir kız arkadaşımla buluşucaz.yerimseniben
Şu an çalışmıyorum ama iş bakıyorumsempatiksalakcinniEvde oturmk iş,temizlik,bulaşık filan yoruldum artık.Alyada büyüdüğü için haftanın 3 günü babanneye 2 günüde kreşe vericez.Hatta kreşe bu ay başlatmayı düşünüyorum.boshayallersmile
O kadar ufak şeylerle mutlu olabilirimki,aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz düşüncesindeyimdir.:ecrin_bebek:
Mesela eşim bugün tlf faturamı ödedi,normalde altında araba var git öde derdi bana bugün yağmurlu burası çıkmıcaz akşam çıkıncada uğraşmayayım onunla dedim.Sağolsun ödemiş.O kadar mutlu oldumkisositososito
Hayatta önceliğim kızım tabikide.O mutlu olsun psikolojisi ii olsun diye giremeyeceğim şekil yok..Bir evlat daha istiyorum yakın zamanda Allahım inş bu mübarek günler hatrına onuda nasip eder bana:Saruboceq:
Amma uzun yazdım hee:bbo:
[/QUOTE]

abla okudukça hayran kaldım sana ya melek gibi birseysin sen :)

saruboceq ne diyeceğim tam bir balıksın sen uysal şirin sevecen duygusal ılımlı ara yapıcı....

bende balığım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…