Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

bende senin yorumlarını çok denk insanlardanımmm

sorum yok sana

ismini görünce yazmak istedim sadeceeee
:kedi:

canım yoğurdu birde benim için tarif eder misin?
pastörize yoğurttan da süt mayalanır mı?
inek sütü bulabiliorum öğrencimden getiriorum ama maya sorunum var işte...

Ablacim simdi sana birsey danışacagim senin ılımlı fikrine ihtiyacım var biz bugün annemle carsiya gidiyorduk yanımizdan araba ile erkek arkadasimin babasi gecti arabayla icinde ablasi ve anneside vardi bayagi ilerledikten sonra farkettiler onlarda bizi arkalarına döndü baktılar gördüm ama ilerlemiş olsalar dahi ayni istikamette olduğumuz icin durup bizide almaları gerekirdi diye düşündük annemle ve cok bozulduk bu duruma erkek arkadasima birsey demedim sence bunu nasil bi şekilde belirtmeliyim cok sinirliyim suan tanışıyoruz daha dün onlardaydik ilerledik bayagi diye durmamis olsalar bile yapılan ayip mi ben mi abartıyorum sence

Amanda şeffaf odada kimler varmışopuyorumnanaktan
Ablacığım soran oldumu bilmiyorum ama fobin varmı acep?

Abla sana bi sorum daha var hani imaj herşeydir bölümünde yazıyor ya bizim kokos hanımlar kendilerine yaptıkları bakımları sen neler yapiyorsun cildin saçın ellerin icin

En yakın arkadaşımla huylarınız karakterleriniz çok benziyor. Oda herşeyi idare eder anasını babasını kocasını çocuklarını hep kendinden verir .Zaman zaman çok şey gitti benden bakalım sonum ne olacak der durur. Tabiki iyice dolmadan bunlarıda söylemez fena halde sabırlıdır. Acaba sizde aaa yeter artık dediğin zamanlar oluyormu.Oldugu zanlar varsa nasıl arınıyorsun kendini nasıl rahatlatıyorsun.
1. Arabaya atlayıp gidebildiğin yere kadarmı gidiyorsun
2. Alışverişemi atıyorsun kendini
3. Kankanamı kaçıyorsun.

bende senin yorumlarını çok denk insanlardanımmm

sorum yok sana

ismini görünce yazmak istedim sadeceeee
:kedi:

Teşekkürleropuyorumnanaktan

canım yoğurdu birde benim için tarif eder misin?
pastörize yoğurttan da süt mayalanır mı?
inek sütü bulabiliorum öğrencimden getiriorum ama maya sorunum var işte...

Canımcım inek sütü bulabiliyorsan temiz bence inek sütü al,yalnız özellikle alırken belirt tek ineğin ve aynı ineğin olsun özellikle.
Maya mandıralardaki yoğurtlardan al kçük bir kap ilk onlarla başla.2-3 mayalamaya artık mis gibi yoğurda sahip olursun.
Canım sütü kaynatıyorsun.Kaynattıktan sonra ılınmaya bırakıyorsun.Borcama yada kavanoza mayalarsın.Altına battaniye seriyorsun,kavanozları borcamlara sütü boşalt.Ilındı baktı ki elin yanmıyacak.Kaç kavanoz mayalayacaksan bir yemek kaşığı koyacaksın.Önce bir kaseye o kadar yoğurdu al,sonra kaşık ucuyla sütü kaseye koy karıştır.
Kavanozlara birer kaşık koyup yoğurttan iyice karıştır.Yavaş yavaş.Baktın ki iyice yedi kapaklarını kapa(ilk zamanlar küçük mama kavanozlarıyla mayalıyordum onlara bir tatlı kaşığı yetiyor)İyice sar hiç hava almasın.4 saat kadar beklet.4 saat 15 dak en fazla aç bak yoğurdun mis gibi.Bir gece bekletip öyle yedirebilirsin.kaydirigubbakcemile5

Durmaları gerekirdi,sonradan düşünememişler demek.Ayıp etmişler.
Ama takılma sen hani insan ne yapacağını bilemez ya demekki öyle olmuşlar.
Erkek arkadaşına da söyleme bana kalırsa yememiş içmemeiş demiş deler hiç yüz göz olma:a.s.:

Amanda şeffaf odada kimler varmışopuyorumnanaktan
Ablacığım soran oldumu bilmiyorum ama fobin varmı acep?

Ablacım selammmopuyorumnanaktan
Fobim balkon yüksek yerlerde herhangi bir çocukda olsa kucağımda tutmak çok korkuyorum anlatamameyvahedigeldismile

Abla sana bi sorum daha var hani imaj herşeydir bölümünde yazıyor ya bizim kokos hanımlar kendilerine yaptıkları bakımları sen neler yapiyorsun cildin saçın ellerin icin

Ay hiç bişe yapmıyorum desemsempatiksalakcinni
Epilasyonuma dikkat ederim lazere gidiyorum düzenli.Kaş bıyık aldırıyorum manikür pedikürümü bazen yaptırıyorum bazen kendim yapıyorum.
Ellerimide aklıma gelirse kremliyorum.
YAni ne bilim hiç öyle olağan üstü bir bakımım yok,facede gördün çok mu kötüyümolumunekankayizsmile

merhabayerimseniben

ben sizin yazılarınızı takip ediyorum ve fikirlerinizi çok beğeniyorum..okuduğuma göre eşinizle uzun dönem flört etmişsiniz..benim sevgilim çok sinirli ve şu an ayrılma aşamasındayız benim hiç haklı yönlerimi görmüyor.. böyle bir erkeği nasıl yola getirebilirim nasıl davranmalıyım..sevgiliyken eşiniz size hiç küstü mü nasıl barıştırmıştınız...bi ilşkiyi yürütmenin kuralları nelerdir sizin için bunları merak ediyorum..

Facede gördüm iste ondan soruyorum gayet bakımlısin mükemmel gözüküyorsun bi de gülmek bi insana bu kadar mi yakışır canim maaşallah sana

Bi de sevgilime söylemiş bulundum senden cevap gelmemişti dahaaa o da cok utandım ayip etmişler dedi ama gidip onlara söyleyeceğini sanmıyorum sagol canim benim ilgilendiğin icin güzin abla diye bi köşe açmalısin bence :) :)

şeffaf oda derdim vara dönmüş böcük:bbo:

10 15 milyarlık 2. el bi araba lazım bana canım ehliyet alalı bi sene oldu sıfır araba istemiyorum pahalı da olmasın

Merhaba,
Evet 5 sene flört 1 sene nişanlılıktan sonra evlendik biz.
Benim eşim tipik karadeniz erkeği.Aslında çok çok zor.Ama maneviyatı çok güçlü,Allahtan korkusu olan,kötü alışkanlıkların hiçbirini barındırmayan,taşını sıksa suyunu çıkaracak cinsten bir insan.KAdını kadınıdır mahremidir özelidir.
Bunu düşün bence ilk önce.Sevgilinin maneviyatı nasıl,seni nasıl görüyor hayatında?Sana bakış açısı,davranışları.Ha davranışlarından kastım canım cicim bilmem ne değil.Seni sahiplenmesi saygısı filan.?
Sinirlilik her erkekde vardır bunu kabul etmeliyiz önce.Seviyorsan sana karşıda bu anlamda değer verdiğini biliyorsan sevginin peşinden git derim.Onu elde etmek adına çok fazla ödün vermen gerekebilir ama insan hayatında sayılı sever.Yakalamışkende kaybetmek yersiz.
Ben hep yuvayı dişi kuşun yapacağını düşünürüm.Ne verrsen kocandan sevgilinden onu alıyorsun.Huzur verirsen huzur mutluluk verirsen mutluluk:a.s.:
Biz çok küstük çok ayrıldık,çok başka kişilerle flört ettik.Mesela bir ayrılığımızda kapının önünden arabayla geçerken gördüm ben mesaj yazmıştım bende seni özledim diye.Biz öyle barışmıştık..Bir ayrılığımızda o beni dışarda gördü yanıma geldi ben hiç kapris yapmadım barıştık.Bunun gibi nice örnekler verebilirim sana:a.s.:
Seviyorsan peşinden git,mükemmel erkek yok çünkü.

Facede gördüm iste ondan soruyorum gayet bakımlısin mükemmel gözüküyorsun bi de gülmek bi insana bu kadar mi yakışır canim maaşallah sana

Çok sağol canım sende öylesin maşallah

Olan olmuş sağlık olsun,ama söylememe ihtimali sıfırkaydirigubbakcemile3
Öpüyorum

şeffaf oda derdim vara dönmüş böcük:bbo:

10 15 milyarlık 2. el bi araba lazım bana canım ehliyet alalı bi sene oldu sıfır araba istemiyorum pahalı da olmasın

Canım kesinlikle araç bakacaksan sahibinden.com a bakmanı tavsiye ediyorum.İst daki fiyatlar samsunla en az 1-1.5 milyar civarında farkediyor.Acele etme düşer mutlaka.Biz arabamızı almak için 7 ay arabasız gezdik.Eğer cidden düşünüyorsan bizim galericinin noyu veririm sana eşin bi arar isteklerini söyler oyle bi araba düştüğünde haber verir size:a.s.:

merhaba
kazen abi falan demişsin sanırm buraya çok bağlısın yani admine abi demek süperrrrr olsa gerek
ben sanal dünyadaki arkadaşlılara şaşarım hep
dışarıda görüştüğün üyeler varmı
ilk arkadaşın kim
hiç banlandın mı
sevmediğin biri varmı

ilk bebeğini kaybetmişin çok üzüldüm
nasıl toparlandın
şimdi kızın varmış çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah
kızın varken nasıl çalışacaksın iş başvurusu yaptım demişin
ben sadece bu yüzden bebek doğuramıyorum
işe ara verince dönmek zor olmucak mı?

Merhabaopuyorumnanaktan
Zamanla oluştu Kazen Abiyle diyaloğumuz kaldıki herkes ona Abi der yaşı gereği zaten.olumunekankayizsmile
Dışarda derken face üzeinden görüştüğün dışardada bir kaç kere buluştuğum buluşacağım güzel arkadaşlarım var.Tlfla görüştüklerim de var.
İlk arkadaşım Rüyameleğimdi.Ne zamandır görmedim onu faceinide kapatmış:gitme:
Çok banlandım hemde çok çok yanisempatiksalakcinni
Sevmediğim değil de düşünce olarak uzak kaldığım insanlar var..Hayatımın her alanındaki gibi.Onlarlada zaten bir mesafe var diyalog yok.vs vs..

Çok zor toparlandım ilk bebekten sonra tahmin edemezsin ama Rabbim 4 ay sonra tedavisiz meleğimi gönderdi bana Allahım herkesede nasip etsin.Tam bir melek:asigim:
Ben hamileliğimin 3.ayında bıraktım işimi 2 sene doldu yani çalışmayalı.Çok bunaldım evde anlatamam.Titizlik temizlik yemek çamaşı tamam hepsi güzel ama bana ağır geldi.Benim ruhumda var çalışmak.
Kızıma kayınvalidem bakacak sağolsun haftanın 3 günü 2 günde kreş düşünüyoruz çok prof.bir kreş bulduk gelen çocuklarda ailelerinden dolayı öyledir.Samsunun belirli kreşlerinden.
Neden zor olsun çalışmak,sabırsızlanıyorum illk iş günümü yaşamak için..
Bana sorarsan hiç bekleme bebek için hayatta sahip olunabilecek en mükemmel şeyler.
Benim kızım benim namaz kılarkenki taklitimi yapıyor bu ara başına tülbentimi geçiriyor,seccademe eğilip amen diyor,her defasında ağlayacak gibi oluyorum.
Bana sorarsan hiç bekleme

Ayy söyler diyorsun yani annesinee aman ne yapıyım abla ben tutamam içimde :) saglik olsun öptüm kocaman

Benim sorumu atlamışsınız.

hihoyyyt ne güzel bir topic olmuş hihoyyyt

tüm soru-cevapları okumadım ama sende işe başlayacaksın benim tipicte yazmışsın kızından ayrılmak zor olmayacak mı?yani sende çalışmadan yapamayanlardansın benim gibi ama ben hala işin duygusal tarafındayım ve artık çok sıkıldımmm kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…