Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ins en yakın zamanda gelir hihoyyyt
benim 11 gunde gecmıstı ...cnm hangilerini ısmarladın

ahhh günizimm okadar çok sil kaydet çıkar yaptımki hemde 2 kit verdim senden kopya çektim biraz sende beyazsın diye concelearın ikisinide multi tasking,,fair medium sunkissed fair multi tasking neutral(bunuda 2 tane vermişim:/).medium,light medium allıklarda biri sample digeri email me ..umarım uyumlu renkler seçmişimdir bu arada intensive original glo sami matte.hepsinden karışık istedim deneme amaçlı

Kızlar, 15 Mayısta sipariş vermiştim, 28'inde elime ulaştı Every Day ler :))

Çok güseller :)

breastçim senin adına sevindim canım ne çabuk gelmiş güle güle kullan ben hala veremedim yaaa((

canım çok tşk ederimŞeniz bende çok sevindim ürünlerinin gelmesine biraz geç cevap verdim kusura bakma ii günlerde kullan çok güzeller ya ben sürmeye kıyamıom ya okadar doğal bişe olamaz heralde şimdiye kadar fondetene verdiğim paralara acıdım valla eeee bide yüzüme tabe:1hug: ama şuan içim çok rahat almagester meleğim sayesine zemuszemus:dance:

canım kapatıcılıgı nasıl?dogal diyorlar ama kimse kapatıcılıgı hakkında yorum yapmamış benmkiler bu hafta gelir heralde ben herçeşidinden verdim ayrıca..bidahakine fikir olsun dedim

ay canım ben geldi die anladım ama ummadığın anda kapı çalıo ve postacı delikafadulden harika bi duygu inş seninkilerde hemen gelir canımcım doğallığı süper ya sanki yüzünde hiç bişe yokmuş gibi kendin bile anlamıosun yani herhangi bi ağırlık falanda yapmıo bilmiorum ya nasıl tarif edeyim süper ya zemuszemus

canım kapatıcılıgı nasıl?dogal diyorlar ama kimse kapatıcılıgı hakkında yorum yapmamış benmkiler bu hafta gelir heralde ben herçeşidinden verdim ayrıca..bidahakine fikir olsun dedim

canım kapatıcılığı da güzel bence, benim cildim sivilceli hem de ilaç tedavisi görüyorum çok hassas...
Geçen akşam hiç sorun yaşamadım, çok hoşuma gitti yani opuyorumnanaktan zemuszemus

canım kapatıcılığı da güzel bence, benim cildim sivilceli hem de ilaç tedavisi görüyorum çok hassas...
Geçen akşam hiç sorun yaşamadım, çok hoşuma gitti yani opuyorumnanaktan zemuszemus

nisancım ben de aynı senin gibiyim sivilcelerimden kalma kırmızılıklarım var onları kapatır sanııyorum bebişim ayy bi gelsede ben de bu mutlulugu sizinle paylaşsam yaa:sm_cool:
breastçim hem hafif hem kapatıcıysa daha ne isteriz ki dimi ama:sm_cool::sm_cool:

cildi kuru olup da kullanıp memnun olan var mı kızlar? ben de çok merak ettim. Fondötenini özellikle.

=)umarım tatlısım renkleri begenirsin guzel renkler secmıssın ..hmmmm tatlısım keske cilt tipıne gore secseydin neyse artık =) fırcada hangisi sectin sekerrrrrrr

cildi kuru olup da kullanıp memnun olan var mı kızlar? ben de çok merak ettim. Fondötenini özellikle.

cnm original glo kuru ciltler yerine intensive yani tum cilt tonları için olanı kullanabilrsin ben oldukca begendim

canlarım everday ın sıkıstırılmıs pudrası nasıl kı kullanan var mı ?ben renkleri pek begenmedim renk skalası pek az ...

hhhhhhm bi de kızlar hangi fırcadan memnun kaldınız hangi everday allık fondeteni tavsiye edersiniz cilti tipinize gore sectiklerinizin sıze uydu mu vb. bunlardan da bahsetsek fena olmaz dimi sekerler:)

baby kabuki çok minik ama kullanışlı cnm.özellikle sık yolculuk yapması gerekenler için ideal,yanında taşıyabilrsin,yer kaplamıyo pek. sunkissed fair bana en çok uydu,çok doğal duruyo beyaz tenlilerde. 2. siparişi de verdim bu arada:dance:

günizim fırçada en uygunu baby kabuki geldi bana onu seçim bidahakine allık fırçasıda isticemzemuszemus
hala bekliyorum çok sabırsız yaptı bu edm beniii yaaa:dilcikar:

cnmmmmm bende bir sonrakı siparisimde sunkissed fair seceneklerime ekleyecegim ...hayırlısı olsun cnm ins en yakın zamanda gelir

günizim fırçada en uygunu baby kabuki geldi bana onu seçim bidahakine allık fırçasıda isticemzemuszemus
hala bekliyorum çok sabırsız yaptı bu edm beniii yaaa:dilcikar:

tatlısımmmm bende bu sefer abartıp bir suru siparis verdim 10 gün kadar oldu halen yoklar bence tatlım simdiden heyecan yapmayalım girecegimiz hafta içi mutlaka elimizde olurlar ...

inşallah günizcim ya gelsinler biran evvel :Saruboceq:sen neler verdin kiti büyüttün galiba tatlım:jeyyar:

yok tatlım arka arkaya bir suru kıt siparisi verdim ...inan hangileri oldugunu ben bile hatırlamıyorum elime gecince fotlarını koyarım...yalnız halen toz pudralara alısabilmıs degilim daha once hiç toz pudra ya da allık kullanmamıstım baya zorlanıyorum

hihoyyytyani canım ama emin ol her yönden harika :dance:

hihoyyytyani canım ama emin ol her yönden harika :dance:

kızlar gerçekten kapatıcılığı iyi,geçen hafta konsere gitmiştim tepindim zıpladım terledim ama tam 9 saat(makyajı yapıp gece silene kadarki zamandan bahsediyorum) hiç bişi olmadı ya inanamadım, çünkü bundan önce kullandığım mineral marka 4-5 saatte topak topak ayrılıyodu yüzümde,yenilemek zorunda kalıyodum,buna hiçbişi olmadı:teytey: forever everyday :sm_cool::sm_cool:

şekerler bu arada fotoğraf makineme kavuştum,size everydaylarin fotolarını çektim ama buraya koymayı beceremedim nası yapcağımı anlatırsanız koymak istiyorum size fikir olması açısından.

benimde everdaylerim geldiii hihoyyyt
gerçekten çok güzeller..küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk misali zemuszemus
sadece concealerı denedim yine everdayden aldığın fondoten fıçasıyla
ok doğal bir ışıltı verdi,çoook beğendim opuyorumnanaktan

yalnız kafama bişi takıldı kızlar,dolar kurunu kaçtan hesaplamışlar sizinkinde
benimki bana fazla geldi biraz :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…