Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar evet bende verdim siparişimi.beyaz tenliiyim ben alııga karar veremesemde sunday brunchın yorumları güseldi onu verdim apple la arasında kalmıştım.base olarak fair medium,multi tasking naturel ve sunkissed fair verdim concelear olarak da multi tasking verdim yine şimdi ödemedeyim:icecream:

evet kızlaaarr denedim yüzümde hepsini, beyaz tenliyim ve çok kırmızı yani çabuk kızaran bi cildim var,baştan onu söyliyim size fikir vermesi açısından. SANDY FAIR biraz açık kaldı tenime göre ki ben dediğim gibi açık tenliyim ama sandy fair açık olmasına rağmen harikaaaaa:sm_cool: FAIR MEDIUM tam ten rengi ve uydu bana,SUNKISSED FAIR iki rengin ortası bi renk ve o da güzel kapattı.APPLE allığa bayıldım çünkü leke leke kızaran yanaklarımı homojen bi tona soktu sonunda,mat bi renk ve çok doğal duruyo.beklediğime değdiği için çoook mutluyumhihoyyyt en kısa zamanda resimleri paylaşıcam.

tatlısım cok sevindim begenmene ...benimde everday minerallarım cok hosuma gitti yalnız ben salaklık yapıp fırcayı ısmarlamayı unuttmusum bugun yrna fırca ve diger fondetenlerden ısmarlayacagım ...cnm bende sandy fair bayıldım kendi cilt tonumla birebir aynı oldu ...yalnız concealer yanlıs secmıssım sunlight i secmıstım cok fazla sarı geldi bana ....bende en yakın zamanda resimleri cekicem cnm =)=)Şeniz

kaç günde eline ulaştı canım
tatlısım 10 mayısta siparisi vermıstım bugun elime ulastı ...

kızlar evet bende verdim siparişimi.beyaz tenliiyim ben alııga karar veremesemde sunday brunchın yorumları güseldi onu verdim apple la arasında kalmıştım.base olarak fair medium,multi tasking naturel ve sunkissed fair verdim concelear olarak da multi tasking verdim yine şimdi ödemedeyim:icecream:

tatlısım hayırlısı olsun ins en yakın zamanda eline gecer=)Şeniz

gnz21 sen de güle güle kullan cnm:dance: beğenmemek elde değil çok tatlılar. güzel günlerde kullanmak nasip olsun inş. hepimize:teytey: gnz21 bu arada ben concealer multitasking istemiştim,ten rengi tam.o daha uygun olabilir sana cnm.

sekerler everday ların resimleri cektim =)
dsc00914v.jpg

dsc00915l.jpg

yaaa bende istiyorumbu everydaylardan...
1 senedir sipariş veremedimnerden nasıl veriyorsunuz biri yazsın nğlurrrrrrrrrrrrrrrr

yaaa bende istiyorumbu everydaylardan...
1 senedir sipariş veremedimnerden nasıl veriyorsunuz biri yazsın nğlurrrrrrrrrrrrrrrr

kendi sitesinden kredi kartı ile alışveriş yapıyorsun canım.
sample kit, deneme kiti, 5 üründen oluşuyor, renklerini kendin seçiyorsun, sadece kargo ödüyorsun 5 dolar. =))

kendi sitesinden kredi kartı ile alışveriş yapıyorsun canım.
sample kit, deneme kiti, 5 üründen oluşuyor, renklerini kendin seçiyorsun, sadece kargo ödüyorsun 5 dolar. =))[/QUO

canım benim Şenizçook sağol.
daha önce dedeneme girişiminde bulundum ama beceremedim..
şimdidaha kolay gibime geldi..
bir deneyim umarımbu sefer olur Şeniz

kızlar ben mi beceriksizim yoksa sipariş vermek gerçekten bukadar zor mu yaaa
siteye girdim ama öylekaldım..
o testerları nasıl isticem..
yada yanına ek olarak pudra filan nasıl alıcam anlamadım..
üye mi olmam gerekiyor ilk olarak siteye?

evet canım üye oluyosun costom cit i add to cart yapıyosun sonra 3 base 1 conlelear 1 brush toplam 5ürün seçiyosun sonra yanda mavi bişi açılıyo seçtigin ürünleri tıkla sürükle oraya.

evet canım üye oluyosun costom cit i add to cart yapıyosun sonra 3 base 1 conlelear 1 brush toplam 5ürün seçiyosun sonra yanda mavi bişi açılıyo seçtigin ürünleri tıkla sürükle oraya.

yok yoksalaklık bende olmuyo ben sipariş filan veremiyorum..
daha öncede denemiştim sonra pes etmiştim ..
tekrar deneyim dedim ama neden olmuyo anlamıyorum..
herkes şalırşakır veriyo bende niye olmuyo anlamadım ya çok siniroldum..

kızlar ben mi beceriksizim yoksa sipariş vermek gerçekten bukadar zor mu yaaa
siteye girdim ama öylekaldım..
o testerları nasıl isticem..
yada yanına ek olarak pudra filan nasıl alıcam anlamadım..
üye mi olmam gerekiyor ilk olarak siteye?

canım ilk önce üye ol siteye,giriş yap sonra hemen üst kısımda KITS diye bi bölüm var,oraya tıkla Free Sample Makeup Kit diye bişi var hemen altında add to cart yazıyo ona tıkla,ve alışverişe başla,mesela base seçiceksin base kısmına tıkla,ordan istediğin rengi seç, hemen üstte formula choice yazıyo ordan da seçim yap hangi tür istiyosan ,sonra da add to cart diyosun. kolay gelsn cnma.s.

kılıvcım free kiti add to cart yaptıktan sonra. malzemeni seciyorsun her malzemeyi sectikce add to cart demiyorsun sol üstte add to kit var ona tıklıyorsun

benim de evrdaylerim geldi okadr mutluyum ki okadar doğal bi ürün olabilir mi ya çok mutluyum çok alkisalkisalkisherkez ürünlerini ii günlerde sürsün sürüşrürsün hihoyyyt

Kızlar concealer olarak seçtiğim pearly mint süper kaş altı aydınlatıcısı olduu, bilginize...:teytey:

breastçim senin adına sevindim canım ne çabuk gelmiş güle güle kullan ben hala veremedim yaaa:KK43:((

kızlar sonunda verebildim siparişimi yuppii öle mutlu oldumki ..gelince fotolarını koyarım ben de. yalnız fırça istemeyi unuttum şimdi tekrar sipariş versem eklerlermiki yanında bi costom kit daha istemiş olurum hem..

sipariş verenler siparişi gelenler hepiniz güle güle kullanın şimdiden öptüm kızlara.s.

Bende iki kez free kit siparişi verdim, gelenlerin hepsindende çok memnun kaldım. Çok doğallar hemde çok kalıcılar. Ama gerçekten cilde hiç zararı yok mudur, bu bana çokta inandırıcı gelmiyor. Gerçi içeriklerini araştırmadan yapıyorum bu yorumu, sizler araştırdınız mı?

X