Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
en yakın zamanda ben de resim çekip ekleyeceğim

unuttum söylemeyi benimkiler 10.günde elime ulaştılardelikafadulden

en yakın zamanda ben de resim çekip ekleyeceğim

unuttum söylemeyi benimkiler 10.günde elime ulaştılardelikafadulden
hayırlısı olsun tatlım cicilerini ii gunlerde kullan ...cnm benim tam hesapladıgım gibi cıktı sende nasıl bir durum oldu baya mı farklı bir fiyat odedin

şekerler bu arada fotoğraf makineme kavuştum,size everydaylarin fotolarını çektim ama buraya koymayı beceremedim:eek: nası yapcağımı anlatırsanız koymak istiyorum size fikir olması açısından.

sevindim sekerim ...simdi imagehack sitesine giriyorsun orada goz at botunu var oraya tıklayıp koyucagın resimi seciyorsun ve sonra host it basıyorsun ...cıkan sayfada direct link to image nın yanında bir link olucak onu kopyalayıp buradakı grafik ekle botonuna yapıstrcaksın bu kadarcık =)

resn.jpg

jjjjw.jpg

resimler biraz buğulu oldu kızlar ama anlarsınız umarım,sormak istediğiniz bişi olursa yanıtlarım renk hakkında okuyamazsanız resimdeki yazıları.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar mrb,
bu fırçaları nasıl muhafaza ediyorsunuz?
birde mineral makyaj yaparken özellikle
fondotenden önce fırçaya sodalı su fısıfısı
yapan var mı?

Kızlar ya ne alırsan al sadece 5 dolarmı yanı ben anlamadım bıŞı bırı banada anlatsın lÜtfennnnnnnn

kızlar mrb,
bu fırçaları nasıl muhafaza ediyorsunuz?
birde mineral makyaj yaparken özellikle
fondotenden önce fırçaya sodalı su fısıfısı
yapan var mı?

sodalı su veya la roche posayın termal suyunu sıkıp öyle sürüyorum cnm çok daha güzel oluyo,zaten cildim kuru başka türlü süremiyorum ben.
fırçayı muhafa için özel bişi yapmıyorum, ama benim de aslında fırçayla ilgili bi sorum var,
hem allık hem fondöteni aynı fırçayla sürünce fırçanın temizlemesini nasıl yapcaz?

Kızlar ya ne alırsan al sadece 5 dolarmı yanİ ben anlamadım bİŞİ bİrİ banada anlatsın lÜtfennnnnnnn

ne alırsan al 5 dolar değil cnm sample kitler 5 dolar,daha doğrusu kargo ücreti 5 dolar,mesela bi tane sample kit istedin 5 dolar veriyosun sadece kargo ücretini yani.

günizcim benimde 13gün oldu 28 mayısta vermiştim:KK43:((off her zil çalışında heyecanlanıyorum geldi diye ama hala yoklar yaaa:KK43:(((

günizcim benimde 13gün oldu 28 mayısta vermiştim:KK43:((off her zil çalışında heyecanlanıyorum geldi diye ama hala yoklar yaaa:KK43:(((

tatlısım benim bugun elime gecti seninde bugun yrna elinde olur sekerrrrrrrrr....
bizim postacı kutuya koyuyor elden teslim etmıyor birisi alsa goturse yandık o yuzden sende dikkatli ol cnm ...

bu arada pınk ribbon (allık) rengi süpermıs ...kızlar bir sonrakı siparisinizde kesinlikle bunu secin derim ....seçtigim baseler(fair medium,light medium) biraz koyu geldi ama napalım digerleriyle karıstırıp kullanırım :lepi:

off hadi ya içime kurt düştü bak şimdii..CADIARZUinşallah bizimkisi elden teslim eder..canım bu ribbon pembe mi şeftali mi?şeftali rengi arıyorum ben naniknanik

kızlar merhaba, bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Everyday Minerals'den 28 Nisan'da bir sample kit siparişi verdim, bugün haziran 11, ürün hala elime geçmedi, bununla ilgili defalarca mail attım, en son 29 mayıs'da mail geldi, 30 iş gününde geliyor, bekleyin veya araştırın demişler, bugün 40 iş günü oldu ve ürünleri nerede araştıracağımı hiç bilmiyorum, bu arada bir de sipariş onay numarası göndermişler, nasıl sorgulayacağımı bilmiyorum.

lütfen yardım edin, mineral makyaj yapmak istiyorum artıkkkkkk :gitme:

off hadi ya içime kurt düştü bak şimdii..CADIARZUinşallah bizimkisi elden teslim eder..canım bu ribbon pembe mi şeftali mi?şeftali rengi arıyorum ben naniknanik

eğer şeftali istiyorsan canım all smiles..ben bundan aldım
daha koyu bekliyordum ama güzel bir şeftali çıktı:icecream:

kızlar merhaba, bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Everyday Minerals'den 28 Nisan'da bir sample kit siparişi verdim, bugün haziran 11, ürün hala elime geçmedi, bununla ilgili defalarca mail attım, en son 29 mayıs'da mail geldi, 30 iş gününde geliyor, bekleyin veya araştırın demişler, bugün 40 iş günü oldu ve ürünleri nerede araştıracağımı hiç bilmiyorum, bu arada bir de sipariş onay numarası göndermişler, nasıl sorgulayacağımı bilmiyorum.

lütfen yardım edin, mineral makyaj yapmak istiyorum artıkkkkkk :gitme:

40 gün çok fazla..bence peşini bırakma canım mail atmaya devam et..
30 iş günü demişler geçmiş 40 gün olmuş..belkide postada kaybolmuştur..
adresini tekrar kontrol et,benimki 10. günde elime ulaştı..
sipariş onay numarısıyla nasıl sorgulanır bende bilmiyorum ama
mail atmaya devam et canım sen

Alıntıdır

EDM Fondotenlerin formulleri arasındaki fark:

Matte: Yaglı ciltler icin. Tam mat bir etki veriyormus. Kapatıcılıgının Intensive'den biraz daha az Semimatte'den biraz daha fazla oldugu soyleniyor. Ben denemedim.
Original Glo: Etki olarak Bare Escentuals'a en cok benzetilen. Kuru ciltler icin. Kapatıcılıgı cok yok Semimatte ile hemen hemen aynı. Semimatte'den daha parlak bir sonuc elde ediliyor.
Semimatte: Karma ciltler icin. Kapatıcılıgı az.Bir cok renkte Intensive gore acık tonda.
Intensive:Butun ciltler icin. Kapatıcılıgı en fazla olan formul. Tam mat degil. Semimatteden daha az ısıltılı ama matte gibi duz bir mat degil.

canımcımm yaa begenilmicek gibi mi mükemmel bunlar yaa :sm_cool:bugün arkadaşıma makyaj yaptım o da bu kadar beklemiyordum dedi harikalar yaratıyo kelimenin tam anlmıyla bayıldım:dance::dance: ..ufaklıklar beni hemencecik cezbettiler:icecream:..hepimiz güle güle kullanalım canımcım yaa öpüyorum bende seni çoookhihoyyythihoyyyt

çok sevindim canım beklediğimize değiyo ya sen hangi tercihleri yapmıştın beyaz tenliyim bende bidaha sipariş verirsek birbirimizi bilgilendirmiş oluruz bitanem valla çok sevindim canım ya benimkileri yazayım ben pınk tan golden fair medium tan (bu bana çok koyu )ama karıştırıp kullanıcam almagester meleğim öle söledi. bunlar fondeten allığım new car smell çok şeker bi şeftali tonu concealerim de ıntısıve faır bitanem canımın içi bide sana bişe sorucam benimkilerin içinde hediye olarak heralde bide mor bi sünger yollamışlar ben onu nerde kullanıcağımı bilmiorum bi bilgin var mı canım opuyorumnanaktan mucuk mucuk oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yaaaaaaaaaaaaaaaa

X