Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar merhaba,

ben de 2 gün önce free kit siparişi verdim, bakalım ne zaman ulaşacak elime...

bedave diyolar ama 5 dolar kargo ücreti alıolar tabi.

ismi çok ilginç geldiği için allıkta "new car smell" i seçtim.

bazlarda 3 tane salladım, bakalım nasıl çıkıcak...

concealer zımbırtısı için ise pearl mint aldım ama anlaşılan sade minti alsam daha ii olcakmış... kızarıklıkları baya ii kapatıomuş, öyle didiniz...

cildim çok hassas ve kuruluk oluyor yanaklarda o yüzden mineralden medet umuyorum. normal şeyler yaramıyo, hadi hayırlısı bakalım

deppo bn de 2 gün önce sipariş verdim.eline ulaştığında siparişlerin forumda bizimle paylaşır mısın geldi diye? mineral makyaj gerçekten normal makyaj kadar zarar vermiyo cnm, özellikle de everydaysin içinde zarar veren bizmut yokmuş ,yani ıd 'den daha iyiymiş. hadi hayırlısı bakalım ne zman gelcek

elbette paylaşırım, ben de çok merak ediyorum nasıl olduklarını...inşallah tonları tutturmuşumdur.

ben beyaz tenli sayılırım ya da buğdayın en açık tonu diyelim. pembeden ziyade sarımsı bi rengi var yüzümün, gelince söylerim isimlerini ve uyup uymadığını.

kızlar bu siparişler kapıdan mı teslim ediliyo?12 gün oldu hala gelen giden yok,yoksa posta kutusuna bırakıp gitcekler mi?

kızlar bende bugun free kıts siparis ettim ...ins en yakın zamanda elimize ulasır =)

evet kızlar, benim free kit geldi dün akşam, 1 saat kadar önce de ilk makkajımı yapıverdim. Kutular gerçekten çok küçük ama küçücük bir miktar bile baya yayılıyor ve yetiyor. Yalnız hafif bir gerilim hissediyorum cildimde. Benimki çok hassas ondan olabilir, kurutoyor demişlerdi zatiii. Tonlar çok doğal, makyajsız gibi görünmek isteyenler için ideal. Daha önce yazmıştım sipariş ettiklerimi ve cilt tonumu, bana uyan tonlar fairly light netral base ve medium matte foundation gibi görünüyor. Allığı da fena bulmadım. 2 bazım kaldı şimdilik denemediğim. :1rolleyes:

deppo güle güle kullan canım :lepi:
maviada seninkilerde hemen gelir umarım genelde postacı kapıya kadar getiriyor ama evde bulmazsa posta kutusuna bırakıyorlar

çok sevindm deppo güle güle kullan:) bnm daha gelmedi bakalım ne zman gelcek aynı gün vermiştik senle siparişleri. içimi ferahlattın brcinn saola.s.bizim apt 40 daireli çünkü,posta kutusuna bırakıp gitselerdi kaybolma riski çok fazlaydı. bakalım hala beklemedeyim bugün 15 gün oldu tam.

kızlar bana edm den nasıl sipariş verdiginizi daha dogrusu ödeme kısmını nasıl yaptıgınızı ayrıntılı olarak ister özel ister burdan msj atabilirmisiniz ..bundan önce vermeye çalıştım bekliyodum gelmesini verememişim meger ..lütfen yardımcı olun bana

farketmess sipariş veremediğini nasıl anladın?benim de 18 gün oldu hala gelmedi,acaba ben de mi veremedim sipariş,gerçi ilk siparişi verdikten sonra shipped diye göründü o ksımda ama yine de emin değilim

hihi ben de sample kit sipariş ettim
umarım 20 gün içinde elime geçer :)) kaydirigubbakcemile2

nisan hayırlı olsun cnm inş en kısa zamanda gelir.bu arada bn de everday minerals'a mail attım 18 gün oldu gelmedi diye,cevap geldi 25 güne kadar normalmiş gecikmesi,local custom office diye bişiden bahsetmiş,orada bazen kalıyo demiş oraya sor bi de demiş ama tam olarak ne olduğunu anlayamadım,belli bi dağıtım şirketi yok di mi Türkiyede?yani postane aracılığıyla geliyo di mi?acaba postaneden mi bahsediyo diye düşündüm,bilen var mı kızlar? bu arada sorumlarımla çook kafanızı şişirdim biliyorum ama söz ürünler geldiğinde hemen resmini çekip sizlerle paylaşcam :dance:

farketmess sipariş veremediğini nasıl anladın?benim de 18 gün oldu hala gelmedi,acaba ben de mi veremedim sipariş,gerçi ilk siparişi verdikten sonra shipped diye göründü o ksımda ama yine de emin değilim

canım geçen ay gelen kredi kartı extresinden anladım ..edm ye ait alışveriş gözükmüyordu..ve ben 1 ayı geçti canım yaa ve order numberı girdim ve beklemede diyordu bende

hımm anladım cnm.benimkini göndermişler fakat daha gelmedi bana 20 günü geçti.
LOCAL CUSTOM OFFİCE'te olabilir diyolar ne olduğunu bilen var mı kızlar ya gidip oraya bakarım???

kızlar custom office gümrük bürosu demekmiş,hangi gümrükten bahsediyolar ya ben hiçbişi anlamadımsenağlama

kızlar bugun everday minerals larım elime gecti cccccccok sekerler ya bayıldım =) ozellikle best friends allıgını super=)
base lerde de sandy fair supermıs ...

kızlar bana da bugün geldi siparişlerim:teytey: daha renklerini tenimde deneyemedim.heyecandan hemen buraya yazıyım dedim,ama kutuda göründüklerine göre isabetli seçimler yapmışım:dance: resmini çekip buraya koymak istiyodum ama ailem tatilde ve fotoğraf makinası onlarda onlar gelir gelmez çekip koycam. bu arada baby kabuki brush acaip minik bişi, boy olarak serçe parmağım kadar ,nette göründüğü gibi değil ama çok şirin, tam yolculuk için ideal.

evet kızlaaarr denedim yüzümde hepsini, beyaz tenliyim ve çok kırmızı yani çabuk kızaran bi cildim var,baştan onu söyliyim size fikir vermesi açısından. SANDY FAIR biraz açık kaldı tenime göre ki ben dediğim gibi açık tenliyim ama sandy fair açık olmasına rağmen harikaaaaa:sm_cool: FAIR MEDIUM tam ten rengi ve uydu bana,SUNKISSED FAIR iki rengin ortası bi renk ve o da güzel kapattı.APPLE allığa bayıldım çünkü leke leke kızaran yanaklarımı homojen bi tona soktu sonunda,mat bi renk ve çok doğal duruyo.beklediğime değdiği için çoook mutluyumhihoyyyt en kısa zamanda resimleri paylaşıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…