Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

maviada

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
181
12
37
arkadaşlar ben id bare mineralsın pudrasını kullanıyorum fakat memnun değilim,biraz fazla kaçırınca kalıp gibi duruyo,az sürünce kapatmıyo.everday minerals daha iyi diyolar ve fiyatı da uygun.everday minerals ürünlerini kullanan var mı?kullanan arkadaşlar bizle görüşlerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.bi de nerden alabilirz bu ürünleri?

tatlım bende tam bu konuda başlık açacaktım isabet olmuş. ben sipariş verdim. sitesinden custom kit, free tabi. bide fırça da ısmarladım. ilk başta bir tl büyüklüğünde olunca bu ne ya dedim içimden ama uygulama tekniklerini izleyince ne kadar bereketli olduğunu gördüm.ben fırçama maden suyu sıkıyorum sonra çay tablasına azıcıkkkk koyup fırçaya yedirip uyguluyorum. kapatıcılık doğallık konusunda süper. ıd bare konusunda senin yaşadığın sorunu bi çok kişiden duydum. yani kuruluk sorununu.
buarada denemek için everday minerals yazıp sitesinde custom kit free yi işaretlersen sadece kargo parası, 5$ gibi deneyebilirsin. aşağıda sample kit isteyebilceğin başka mineral markalarda var. onlarada bi göz at.hem ıd bare den çok daha hesaplılar

kt minerals---signature minerals---taylormade minerals---coastal scents---ocean mist cosmetics--jane iradele gibi

çok teşekkür ederim cnm.bn de sipariş veriyim o zaman.ne kadar sürede gelir acaba?bi de renkler konusunda sorun çıkmıyo di mi?mesela siteden allık seçtik aynı renk gelir di mi?bazen gösterdikleriyle gönderdikleri farklı oluyo çünkü.

aa senin dediğini sitesine girip bakınca şimdi anladım cnm,free sample kit var,ona sadece kargo parası ödüyoruz demek ki,deneme amaçlı.peki sana bunların hepsi sample kitle mi geldi,yoksa ekstradan para ödeyip aldığın şeyler var mı?bi de renk olarak sample kit deyince bu renkleri mi gönderiyolar?

yok tatlım sen seçiyosun renklerini. ben bide o gördüğün fırçayı istedim mükemmel bişey. benzeri fırçalar tr de daha pahalı 35 den aşağı yok. ama senin varsa kabukin isteme tabi. ben sadece sample free kit ve fırça istedim 5 dolar falan kargo verdim sounsuzda elime ulaştı.ortalam 20 gün gibi. ne dökülme ne bişey.bide sample far yollamışlar o resimdeki yeşil olan.ben beyaz tenliyim seçtiğim 3 fondöten rengide allıkda süper oldu.zaten diğer sitelerdeki yorumlardan da bakıp sipariş vermiştim. sana fikir vermesi için yazıyrum

fonfötenler
fawn semi matte --medium beige semi matte--pink tan semi matte

allık
new car smell tatlı bi pembe şeftali arası

concealer
multi-intensive

çok teşekkür ederim cnma.s. bn de şimdi seçtim,ama ödeme seçeneğinde takıldım,sadece kargo ücreti vericez ama kredi kartı bilgisi falan istiyo,bn de güvenemedim vermeye,banka hesabı falan diyo.nasıl ödemek daha mantıklı?kargo ödemesi kapıda olmuyo di mi

mavidacım canım ben kredi kartından ödedim ama kapıda ödeme olacağını sanmıyorum.ben bi sorunla karşılaşmadım güvenli bi site ama orda faq kısmı var orda shipping ve ödeme konusunda bilgi yazıyodu sanırım:asigim:a.s.

gurbacım tşk ederim.haklıymışsın bu mineraller çok güzel. yakında bide taylor ısmarlıcam senin tavsiyenle. signature baktım ama tr ye gönderme yok. bende buu anlamıyorum ya en dandik ülkeler var tr yokklava:

çok saol cnm.bakalım karar aşamasındayım.yardımların için çok teşekkür ederima.s.

arkadaşlar ben de everyday minerals ürünlerinden kapatıcı aldım.yalnız bi sorun var ürün çok yoğun toz toz nerdeyse açmaya korkuyorum kabuki fırçam var onla kullanılcak onu biliom da napıcaz nasıl kullanılcak bu meret elime döküp fırçayıda elime sürüp yüzüme mi sürcem nasıl yapcam cahilliğimin kusurana bakmayın.bana bi yardım ediverirseniz sevinirim.fisfisfis

kızlar ya bu üründen bende sipariş vericem ama bunu ist.da deneyebileceğimiz biyer yok mu acaba? hani renkleri önden bi deneyebilseydikte ona göre isteseydik diyorum. eğer bildiğiniz biyer varsa ben avrupa yakasında oturuyorum kızlar.

canlar sormuşken aklıma geldi bide bunların hepsi beraber geliyo dimi ben bikaç ürün vermek istiyorumda. yani hepsine ayrı ayrı kargo parası ödemiyoruzdur heralde dimi? ürün sipariş edipte alan arkadaşlar bi fikir verebilirler mi acaba?

unnickliyim,, türkiyede satışı yok bu markanın sadece internet sitesinden alabilirsin.
aynı anda sipariş vereceksen eğer hepsini aynı kargoda gönderiyolar tabiki tek kargo parası ödüyosun yani

npoyraz,, ben avcuma döküp uyguluyodum yüzüme öyle kolay geliyodu şimdi bir tane allık kabım boşaldı onu temizleyip fondotenimi onun içine döktüm ordan uyguluyorum daha da kolaylaştı işim :lepi:

çok teşekkür ederim canım sağolasın:jeyyar:

sağol canım

kızlarrr siparişlerim geldi hatta hemen abimin eşiyle uyguladık :))) süperler ya çok hoş duruyolar tabi renklerde tenimiz ile biraz tutmama var ama renkleri karıştırıp sürdük gayet güzel oldu. çok doğal duruyo ya.
bence almayı düşünüpte karar veremeyenler hiç düşünmesinler, çokgüzel ürünler, makyaj ürünlerine okadar verdiğimiz paraya yazık.

ama aklıma takılan bikaç soru varda kullananlar cevap verebilirse çok sevinicem.
----birincisi bu ürünleri kremin üstüne mi uygulayayım yani direk tene uygulayınca açık havada uçup gidiyo mu???
---ikincisi fırçaları nası temizliyosunuz???
--üçüncüsüde bu ürünleride normal makyaj temizleme ürünleriyle mi temizliyosunuz, yoksa farklı bi sistem izleyenler var mı :))????

şimdiden teşekkürler, öpüldünüz şekerler....

benim bir ay önce verdiğim siperişler hala gelmedi genelde geç geldiğini duymuştum ama bir aydan sonra gelen var mı?? ne yapmam gerek bu durumda?

makyaja başlamadan önce cildimi yıkıyorum jelle sonrada nemlendirici sürüyorum zaten hemen emiliyor ardından fondoteni uyguluyorum ama direk uyguladıgımda oldu hemen hemen sonuç aynıydı
tatlım fırçalarımı ben ılık suyun içinde saç kremim ve şampuanla yaptıgımbi karışımla temizliyorum aslında fırça için temizleyici alsam daha iyi olacak :1closedeyes:
temizleme işinide önce sütle cildimi siliyorum ardından sabunluyorum canım ekstra bir işleme gerek kalmıyor:smiley-cool:

benim bir ay önce verdiğim siperişler hala gelmedi genelde geç geldiğini duymuştum ama bir aydan sonra gelen var mı?? ne yapmam gerek bu durumda?

gelirler tatlım bi 10 gün daha bekle eğer yoksa siteye mail atarsın benimkilerde çok geç gelmişti

çok teşekkür ederim hayatım çok yardımcı oldun verdiğin bilgiler. ewt haklısın bencede fırça için bi temizleyici almak gerek gibi gözüküyooo :)))

benimkiler 13 güde geldi ya, bence bi mail atın siteye yada acaba oturduğumuz yere göre de değişiyo mu kızlar bilmiyorum ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…