Evden çıkmayan kiracı

amin allahım düşmanıma bile vermesin verirkende çok araştırılmalı bence

Annemler hep kiracıydı hala daha kiradalar ödleri kopar bir gün geç kalsa babam emekli maaşını alır ilk işi kirayı ödemek bu insanlar ne yüzsüz utanmazlar yahu

konuştukca aklıma geliyor dün bana bu benim ikinci kiracılığım çok cahilsin ev sahipleri bizi top gibi oynuyor diyor ki kp bunlardan bayramlarda kira bile almamış beğenmiyor işte iyilik yapınca böyle oluyor
yukardakiyle kavga ettim diyor etme benim komşum çık bul başka komşu dedim zaten evde güzel değilmiş sanki biz rezidansta kalıyoruz da tövbe allah ım .
hem çalışmıyorlar havadan gelsin otursun ödemesin

Çekinmiyorlar besbelli, kaynım kiracıydı tayini çıkınca istanbula evi boşaltırken ev sahibinin hakkı olmadığını bildiğimiz halde çıkarken 100 lirasını bile bırakmadı. Sert laf geçiren biri olacak.

ay canım ya neler yaşamışsınız
kp de güzellikle çıkarın dedi kendisi vermiş ama hiç uğraşmıyor aslında bunları kapattırmak güzel fikir ama kimin üzerine bilmiyoruz

Birde babamı karakola şikayet etmişti manyak rahatsız ediyo beni diye

Arsızlıkta son nokta bunlar

Sor kpin yada eşin üstüneyse kapatın

bunlar çıkmaz ben söyleyeyim. bu ne yüzsüzlük böyle
kayıtsız oturmuyorlar değil mi?

Ne cahili ya kendisi fizik profesörümüymüş atommu parçalıyormuş.
Onlarda ahlak cahili haram olan evde oturuyorlar.

Annemler hep kiracıydı hala daha kiradalar ödleri kopar bir gün geç kalsa babam emekli maaşını alır ilk işi kirayı ödemek bu insanlar ne yüzsüz utanmazlar yahu
onlara başka bir sürü evim olur iyilikte yapılır bende kiracıyım beni çok seviyorlar binamda niye çık deseler oturacak olsalar çıkardım bende geciktirmem
ev sahiplerimin aile binası gidecepiz diye çok üzüldüler herşeyime yardım ederler
bu keyfi bir durum değil eşimin işi çok uzak kendi evimize geçmek istiyoruz
bizimde zor durumlarımız oluyor zor günlerimiz öyle olan akrabalarımızda var niye tanımadığımız insanların asalaklıklarını çekelim

Ne cahili ya kendisi fizik profesörümüymüş atommu parçalıyormuş.
Onlarda ahlak cahili haram olan evde oturuyorlar.
yoo benim yaşım küçükmüş guyya yoksa ben uzun süre bankacılık yaptım mürekkep yaladım ondan demiyor guyya anlayışsızmışım zor durumdaymış vs bende zor durumdayım sanki bende kira ödüyorum

Birde babamı karakola şikayet etmişti manyak rahatsız ediyo beni diye

Arsızlıkta son nokta bunlar

Sor kpin yada eşin üstüneyse kapatın
allahım ya tövbeee
kp de bir alem herşeyi çok iyi bilir işine karıştırtmaz bizi bu duruma sokanda onun bu yüzgöz olmaları
ama suçuda kabul etmez

Zaten ev sizin istediğinizi yaparsınız ki aylar öncesinden çıkın demişsiniz daha neyapacaksınız
Ay vallaben hiç düşünemiyorum ev sahibi çık dicek bende o evde oturucam

Kontratı bulamıyorsanız kayıtsız diyip polise verin. Evimizi zapdettiler çıkmıyorlar diye..

Zaten ev sizin istediğinizi yaparsınız ki aylar öncesinden çıkın demişsiniz daha neyapacaksınız
Ay vallaben hiç düşünemiyorum ev sahibi çık dicek bende o evde oturucam
herkes sen ben değil canım yüzsüzler işte kp bunlara işsizseniz gelin iş bulayım burda fabrikada çalış dedi adam 45 yaşındayım yapamam ben diyor iş sahibi olacakmış sırtımızdan gecinecek bizimde şirket batınca babamın işleri bozuldu babam halden meyve alıp satıp bizi okuttu bunlar yüzsüz canım asalak

allahım ya tövbeee
kp de bir alem herşeyi çok iyi bilir işine karıştırtmaz bizi bu duruma sokanda onun bu yüzgöz olmaları
ama suçuda kabul etmez

Canım elden kira almak suç . Ben ödüyorum derse mahkemede bide ceza öder kpin.
Hukuki yolla çıkarmak gerçekten zor.
Kaç yıllık kirası kaldı adamın avukat peşinde hala sigortası yok bulamıyo çocuklarının okul kaydı bile çıkmadı

Gözünü korkutucak birilerini bjlursanız kaçar belki

Kpin kontrat yapmamış llmasın sakın ? Öyleyse evde yoklarken hidip kilidi değiştirip tüm eşyaları atın dışarı

Kontratı bulamıyorsanız kayıtsız diyip polise verin. Evimizi zapdettiler çıkmıyorlar diye..
direk polis olur mu ki hukukta fuzuli işgal diye bişey var ama ona da dava lazım diye okudum hukuk sitelerinde

kp avukat yanında çalışmış bir süre oda başına bişeyler gelicek diye bize sardı aldı kiraları onda da suç var oda çok uyanıktır
canım oda mülke girmek olur suçlu oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…