Evdeki yün yataklara taktım.

canim istememek gibi bir luksum olsaydi keske. ben esimin bekar evine gelin gittim. 4 ay sonra da yurt disina godecegimiz icin 2 seneligine esyalari yenilemedik. sifir ev olsa asla almazdim. ama zaten vardilar.

aslına bakınca önemli bir sorun değil eşinle konuş olmassa kargoyla yolla kayınvalidene yada depo gibi bir yeriniz yokmu oraya kaldır ben evlendiğim zamanda eşimin yatak yorganı vardı yatakların sünger olanları attım bi tanede pamuk yatağı vardı onuda bir kış sabrettim sonra çuvala doldurduğum gibi görümceme verdim sordum alırmısın diye aldı saolsun yani kurnazca davran mutluluğunu yatak yorgana bozdurma canım eşinde seni anlasın o bir çözüm bulsun olmazssa

bende eşimin tüm bekarlık eşyalarını attım delikafadulden
eski eşyalara hiç tahamülüm yoktur :1closedeyes:
bence ver birine gitsin boş yere yer kaplıycak:icecream:

canim depo var. olmadi attim deyip oraya kaldirayim. esimle tantane cikarsa da orada derim.

canim esin ne is yapiyor? isyerinde ozel odasi varsa vallaha git bir gun topla odasina gotur. hayatim madem hatira burada daha cok zamanin geciyor. sark kosesi yap de ver. ya da yok mu hic sark kosesi olan evinde. akraba. hem kiymeti bilinir hem de bir ise yarar.

veya ince bir seyse sik yastiklar yapabilirsin. kare kare kesip, kose yastiklar yaparsin. yanyana koseye koyunca da cok sik dururlar.bu sekilde akillica degerlendirebilirsin. hem sik durur hem ise yarar. saglam yerlerinden yaptim dersin. saglam yerinden de 4-5 tane ancak cikar.

sonra da birer ikiser ortadan kaybet:)

çok merak ediyorum kibele seni ne yaptın kurtulabildinmi yataklardan yorganlardan kurtulunca yaz ayrıcada üzme kendini

aklıma ilk evlendigimde kayınvalidemin bana yaptıgı yün yataklar geldi ama ben hemen geri yollamıştım çünkü evimde gerçekten onları koyacak yer yoktu birde ben hiç sevmem yün yatak falan neyseki sorunsuz hallettim darısı başına

çok merak ediyorum kibele seni ne yaptın kurtulabildinmi yataklardan yorganlardan kurtulunca yaz ayrıcada üzme kendini

Canim daha degil. simdi ben yurtdisindayim. yaza kendi evime donuyorum temelli. 2 sene gecici olarak buradaydik ve sukur bitiyor. gidince halledecem. uzaktan kimse ilgilenmiyor. essek basiyiz ya biz.lafimiz dinlenmiyor. 500 kisi karisiyor evime. zannediyorlar ki halen ogullarinin bekar evi. beni d edoguda aldiklari sessiz gelinlere benzettiler galiba. ama ben hiiiic beznemem. alir ativeririm tum esyalari. kendilerine de yar olmaz.

gidince gosterecem hakedene, kim essek basi kim essek kuyrugu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…