evde kedi-köpek besleyenler

GOOGLE-EVCIL-HAYVAN NEDIR-VAHSI HAYVAN VEYA YABAN HAYVANI NEDIR-ARAMA BUTONU= tonla bilgi....

herseyide bizden bekleme arkadasim... sen beni sasirtmaktan beter ediyorsun.... yani oyle bir konustun ki... patates meyve midir sence... yoksa uzum sebze mi... hey Allahim ya sabir ver.

Arkadaşım ben o laftan sonra bıraktım bi daha cevap yazmıycam çünkü ağzımı kapatamadım:KK60::KK60::KK60:

Dün geceden beri konu nerelere gelmiş?
Gül gibi konunun halini görünce içim acıdı..Harikalar yaratılmış burada...Konumuz olan hayvanlara gelince onların hiçbir önemi yok,insanı sevmeyen hayvancağızları nasıl sever bilinmez...

Arkadas herhalde ne evde beslenir ne beslenmez bikmiyor:KK70: simdi soracak fil evde beslenmez mi diye... oysaki biraz zorlas aklini zihnini filin boyutca cok buuyk oldugunu onu beslemeye yiyecek bulamaycagimi ve vahsi hayvan oldugunu anlayacak ama... genede der simdi Carrie.. fil besleyinde der... pes dogrusu

kedi bakıyorum çok yaramaz ve akıllı evde hayvan beslenir.hele eğittikten sonra sahibinin huylarını alıyor.inanırmısınız aynı benim huylarım.sinirleniyor sinirleniyor içine atıyor sonra bi patlıyor kaçacak delik arıyoruz o zaman.aynı bende öyleyim.sofraya ben oturmadan masanın altına girmiyor.gece bizimle uyuyor.geceleri dışarı bakmayı çok seviyor. $Fotoğraf0130.jpg benim vampirellamda bu işte:KK70:ayrıca poz vermesinide ii biliyor resimde gördüğünüz gibi:KK70:

Son düzenleme:
sizi çok takdir ettim
keşke herkes sizin gibi düşünse, o zaman dünya bambaşka bir hal alırdı

:KK9::KK9::KK9::KK9: :KK71::KK71::KK71: :KK71::KK71:

Bazı sapıklar hayvanlarla ilişkiye giriyor demişsin, demişsin de çocuk evlat edinip ilişkiye giren yok mu? Ya da öz kızınla yapan yok mu? Benim köpeğim onlardan daha insan be!

GOOGLE-EVCIL-HAYVAN NEDIR-VAHSI HAYVAN VEYA YABAN HAYVANI NEDIR-ARAMA BUTONU= tonla bilgi....

herseyide bizden bekleme arkadasim... sen beni sasirtmaktan beter ediyorsun.... yani oyle bir konustun ki... patates meyve midir sence... yoksa uzum sebze mi... hey Allahim ya sabir ver.

tğrkiyede hep vahşi domuz var diye
dünyadaki tüm domuzlar vahşidir anlamına gelmezki
ben yurtdışında hristiyan komşularımda görüyordum, tavuk, koyun besler gibi domuzda besliyolardı

biraz geniş kapsamlı düşünün

Son düzenleme:
Bazı sapıklar hayvanlarla ilişkiye giriyor demişsin, demişsin de çocuk evlat edinip ilişkiye giren yok mu? Ya da öz kızınla yapan yok mu? Benim köpeğim onlardan daha insan be!

olabilir, ben yok mu dedim?

bu arada domuz evcil değildir diyenler, türkiye sınırları dışına çıksanız fikrinizi değiştirirsiniz ama bu benim sorunum değil tabiki :KK55:

google dan evcil domuz arayın sonra gülün

Son düzenleme:

bu arada domuz evcil değildir diyenler, türkiye sınırları dışına çıksanız fikrinizi değiştirirsiniz ama bu benim sorunum değil tabiki :KK55:

Domuzun evcil olmadığını 6 yaşındaki çocuk bilir.Evcil hayvan ne demektir bir sözlük açta bir bakıver.Kaldı ki burası yurtdışı değil.

eee güzel sorunun bu degilse.senin sorunun ne.ne istiyosun hayvanları sevmiyoruz eve almak neymiş sokaktaki cocukları toplayalım evimize mi diyelim ne diyelim sana

Domuz bir cesit besin hayvanidir kedi kopegi yemiyoruz. yani pet shopta satilan hayvanlari yemiyoruz pet olarak aliyoruz yani bizim ulkemizde,yurtdisinda oturuyorum buradada domuz pet olarak yaygin degil hic gormedim desem yerdirir. Elbet evine alan vardir... ama insanlarin domuz eti haaram oldugu icin domuzlardan nefret ettigi bir ulkede yasiyoruz,biraz dusunursen boyle bir ulkede pet olarak domuzun beslenmesi olasiliginin dusuk oldugunu da anlarsin.... Bunca soruyu insanlara giciklik olsun diye sorana kadar neden mantik yurutmuyosun arkadasiml. Allah sana zeka vermis lutfen kullan biraz ya

Son düzenleme:
Domuz hakknda ansiklopedik bilgi

Evcil domuz (Sus scrofa domesticus). Asya yaban domuzunun evcilleştirilmesiyle elde edilmiş olup, dünyanın çeşitli bölgelerinde, Özellikle.....

neyse ben eğitmen değilim, kendiniz arayın okuyun bakın
yok öyle armut piş ağzıma düş

google dan evcil domuz arayın sonra gülün

Canımcım onlar o hayvanı evcilleştirmiş olabilir.Her tür hayvanı alıp evcilleştiren,evde besleyen insanlar var.Fakat evcil hayvan ayrı bir anlam taşır.Ve evcil hayvanların neler olup neler olmadığı bellidir... :)

Domuzun evcil olmadığını 6 yaşındaki çocuk bilir.Evcil hayvan ne demektir bir sözlük açta bir bakıver.Kaldı ki burası yurtdışı değil.

evet yurtdışı değil, burası türkiye ama türkiyedede hristiyan arkadaşlarımız vari ermeniler var ve onlar için domuz haram değil

yılan besleyin yılan.hem egzotik hem evcil değil hem vahşi.konunun domuza kadar gelmesine gülüyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:.

Domuz hakknda ansiklopedik bilgi

Evcil domuz (Sus scrofa domesticus). Asya yaban domuzunun evcilleştirilmesiyle elde edilmiş olup, dünyanın çeşitli bölgelerinde, Özellikle.....

neyse ben eğitmen değilim, kendiniz arayın okuyun bakın
yok öyle armut piş ağzıma düş

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:kedi köpek sevmiyosun bize domuzu sevdirmeye mi calışıyosun :KK60::KK60::KK60: yahu oruç musun bilemiorm ama bi başına vurmuş senin..

eee güzel sorunun bu degilse.senin sorunun ne.ne istiyosun hayvanları sevmiyoruz eve almak neymiş sokaktaki cocukları toplayalım evimize mi diyelim ne diyelim sana

peki siz benden ne bekliyorsunuz
zorla evime köpek almamımı?

cevap mı vermiyim size?
korkup kaçayım mı sizden?
beni hizaya koymanızımı?

o işi geçeceksiniz.
ben bana soru yöneltildiği sürece cevabı veririm

X