Evde kalma korkusu

Ben 25 yaşındayım. Hiç sevgilim olmadı ama yıllar önce internetten tanıştığım çıktığım ayrılıp seneler sonra barışıp tekrar çıktığım sevgilim var. Uzak mesafe ilişkim. Sevgilim ciddi değil gibi amacı cinsllik yaşamak sonra ayrilmak gibi sanki. Sürekli sevismek arzulamak istiyor falan evine çağırıyor. Doğru düzgün buluşamıyoruz bile. seviyorum ama ayrılamıyorumda. Boşunamı hayal kuruyorum acaba . Kandiriliyormuyum. evde kalıcam gibi hissediyorum çokmu geç kaldım bilmiyorum nasıl ve nerede bulacağım ? Hiç sosyalde değilim öyle . Sanki kimse beğenmicek,sevmeyecek gibi hissediyorum.:KK43:
Ben 31 yasimda gonlume gore biriyle evlendim.
Evde kalmak diye bir sey yok bence. Ama sana cok deger vermedigi, en azindan gelecek dusunmedigi belli olan biriyle omrunu curutme. Eger ki evlenmek arzusundaysan tabi.
Cok uzgunum ama buyuk ihtimalle seni sevgili degil F*** buddy olarak goruyor. Tecrubelerime dayanarak soyluyorum. Lutfen yanlis anlama. Disarda pek gorusmemeniz bunu gosteriyor.

Nasıl iyi bir meslek sahibi olup kariyerimde daha iyi yerlere gelebilirim diye düşünmeyip evde kalma korkusu yaşamanız bu yaşta efsane gerçekten.

Tamam ben de 30 yaşındayım henüz, babaanne yorumu yaptım farkındayım ama bir dur hele daha yaşın kaç başın kaç. Kimler kimler koca buluyor memlekette evde kalmazsın merak etme.

Otur Allahtan hayırlısını iste.. mevlananın bi sözü vardır; dibini görmediğin suya dalmadığın gibi emin olmadığın sevgiye teslim etme kendini.. sonunu görmediğin ne yaşandığı belli olmayan bi ilişkiye bel bağlama.. yaşın daha çok genç.. evlenip mutsuz olmakta var işin ucunda evdemi kaldım diye sızlanacağına hayırlı bi evlilik nasip etmesini iste Allah'tan..

Hayır ama hayatım boyunca hep yalnızlık çektim ve annemle yaşıyorum hiç anlaşamıyorum evlenip kurtulmak istiyorum kendi hayatım olsun istiyorum ama severek evlenmek istiyorum
İş bulup farklı şehre taşınabilirsin yeni çevren olur orda belki biriyle tanışırsın

Duzensiz bir iliskin oldugu icin ole dusunuyorsun. Yaşinda gayet genc, dilerim hakkinda hayirlsi olur.

Hayır ama hayatım boyunca hep yalnızlık çektim ve annemle yaşıyorum hiç anlaşamıyorum evlenip kurtulmak istiyorum kendi hayatım olsun istiyorum ama severek evlenmek istiyorum
Allah nasip etsin hayat sadece evlenmekten ibaret değil sevmeden evlilik yürümez bnce evlenecem deyip hayatini sevmediğin biriyle karartma

Henüz 25 yaşındasın umarım bunun farkındasındır... koca derdine düşeceğine kariyer derdine düşmen gerekir...

Ben 25 yaşındayım. Hiç sevgilim olmadı ama yıllar önce internetten tanıştığım çıktığım ayrılıp seneler sonra barışıp tekrar çıktığım sevgilim var. Uzak mesafe ilişkim. Sevgilim ciddi değil gibi sanki. Doğru düzgün buluşamıyoruz bile. Birsey paylasamiyoruz. seviyorum ama ayrılamıyorumda. evde kalıcam gibi hissediyorum çokmu geç kaldım bilmiyorum nasıl ve nerede bulacağım ? Hiç sosyalde değilim öyle . Sanki kimse beğenmicek,sevmeyecek gibi hissediyorum.:KK43:
geç kalmadın ama neden evlenmeği dert ediyorsun..ayol evlenenlerin %90 ı mutsuz ..gençliğini yaşa

evde kalma derken ?
asansorde kalmak gıbı mı ?

dıger turlu evde kalmak terımını ben bır turlu anlamıyorum zıra ev kedılerı bıle gezıyor hava alıyor kaynasıyor eşlestırılıyor falan

yanı kendınıze yakıstırdıgınız seyı kafamda oturtamadım

zamanla hersey sırayla olması gerektıgı gıbı olur
ıcınıze sınmeyen sıze deger vermedıgınız kısılerle paylasım yapmayın gorusmeyın bosa zaman kaybı
yasınız daha 25
duyanda 45 yasında bır kadın hayatıma hıc kımseyı almadım yalnızım dıyor gıbı bismillah daha

Bende de oluştu o korku. Ya şeye üzülüyorum iyi erkeklere kötü kadınlar, kötü erkeklere iyi kadınlar denk geliyor. Onu nasıl aşacağız ? Ailen karışmıyor bile olsa bir çevren iki iş çevresi burnunu sokup senle ilgilenen olursa onun aklını aksi yönde çekmeye çalışıyor çoooook yoruldum çözüm bilen varsa yazın.

off bu nasıl ortam evlenemeyenler özel bölümü açılsın bari :KK70:
bu arada canım bu naiflikle evlenme zaten senin için iyi olmaz karşındakine kendini kullandırabilirsin. Biraz eğlen,gerçek hisler tat, yaşanmışlık edin sonra zaten anlayacaksın düşünce tarzındaki yanlışlıkları.

off bu nasıl ortam evlenemeyenler özel bölümü açılsın bari :KK70:
bu arada canım bu naiflikle evlenme zaten senin için iyi olmaz karşındakine kendini kullandırabilirsin. Biraz eğlen,gerçek hisler tat, yaşanmışlık edin sonra zaten anlayacaksın düşünce tarzındaki yanlışlıkları.
Bende konu sahibinin düşünceleriyle aynı düşünceler içerisindeyim de eski ilişkilerimde kullanıldığım kısımları daha şimdi şimdi anlıyorum ...

X