Evde kalma korkusu

Yaşın küçük dert etme onu. Ama çıkan adayları iyi değerlendir.

Ben 25 yaşındayım. Hiç sevgilim olmadı ama yıllar önce internetten tanıştığım çıktığım ayrılıp seneler sonra barışıp tekrar çıktığım sevgilim var. Uzak mesafe ilişkim. Sevgilim ciddi değil gibi amacı cinsllik yaşamak sonra ayrilmak gibi sanki. Sürekli sevismek arzulamak istiyor falan evine çağırıyor. Doğru düzgün buluşamıyoruz bile. seviyorum ama ayrılamıyorumda. Boşunamı hayal kuruyorum acaba . Kandiriliyormuyum. evde kalıcam gibi hissediyorum çokmu geç kaldım bilmiyorum nasıl ve nerede bulacağım ? Hiç sosyalde değilim öyle . Sanki kimse beğenmicek,sevmeyecek gibi hissediyorum.:KK43:
mutsuz olacagına
bırak evde kal
kafan rahat olsun
kızlarda ne bu evlenme merakı
valla sandığınız gibi hiçççç diill :bicak:

25 yaş çok geç mi evlenmek için.:KK57: gerçekten evde kalacam diye çok iyi tanımadığınız biriyle evlenip mutsuz olmak mı istiyorsunuz hayatınızı mahvetmeyin evde kalacağım diye korkmayın.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.İlla evlenmek için de evlenmeyin sakın bu hatayı yapmayın.

Ya hu arkadaş,28 yaşıma gireceğim mayıs ayında.Şu forumda böyle konular okuyana kadar bırak evde kalma korkusunu evleneceğim diye bir fikrim bile yoktu.Şimdi tersine döndü ay evde mi kaldım baksana yaşı benden küçük ama ne diyor ayy çocuk için geç mi kalıyorum ayy evlenirsem de hayal ettiğim gibi olmazsa ne yaparım diye düşünür oldum :işsiz::KK45:

Evlenmek degilde yaninda ses nefes mutlu olmak istiyorsun.. aradigin seyler evlilikte yok😂 Tabii mukemmel evliligi olanlar var .. onlar gelir birazdan😂

Hayatın evlilik üzerine kurulu galiba
Hayır ama hayatım boyunca hep yalnızlık çektim ve annemle yaşıyorum hiç anlaşamıyorum evlenip kurtulmak istiyorum kendi hayatım olsun istiyorum ama severek evlenmek istiyorum

25 evde kaldım demek için gerçekten çok erken
Okul veya iş falan var mı?
Hayat sadece evlilik değil ki
Kimseye muhtaç olmadan yaşamaya çalışın sonrasi sonra

Hayır ama hayatım boyunca hep yalnızlık çektim ve annemle yaşıyorum hiç anlaşamıyorum evlenip kurtulmak istiyorum kendi hayatım olsun istiyorum ama severek evlenmek istiyorum

Bu dediğinizi iş sahibi olup ayrı eve çıkarak da yapabilirsiniz
Bence evlilikten daha huzurlu olur hatta

Evlenmek degilde yaninda ses nefes mutlu olmak istiyorsun.. aradigin seyler evlilikte yok😂 Tabii mukemmel evliligi olanlar var .. onlar gelir birazdan😂
Evliliği yürütmekte zor ben yapamam gibi geliyor ya ama böylede sıkıldım kendimi yalnız hissediyorum annemle yaşıyorum ıyi anlaşamıyorum mutsuzum evlenip kendi hayatımı kurayım diyorum o_O

Hım canımya, dünde tüysüz sevgilinden bahsetmiştin sen yalnız ... şimdi hiç sevgilim olmadı diyorsun

Evliliği yürütmekte zor ben yapamam gibi geliyor ya ama böylede sıkıldım kendimi yalnız hissediyorum annemle yaşıyorum ıyi anlaşamıyorum mutsuzum evlenip kendi hayatımı kurayım diyorum o_O
Evlenmeden kur madem evliligi yapamayacan. Bende 10 yillik evlilikten sonra yapamadigimi anladim cocuklarimda var hem:)) iyiki varlar kocaya ihtiyacim kalmadi aslinda😂

X