Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Meg canım sana birşey soracağım.Bahçede köpek besliyor alt kattakiler.Ben ona ara sıra tavuk kemikleri kaynatıp veriyorum.İngstagramda bazı sayfalarda tavuk kemiklerinin onlara zarar verdiğini okudum.Vermemem mi gerekiyor.Bir bilgin var mı canım?

Evet adra 'm tavuk kemiği verilmemesi gerek. Boğazına batar,o incecik kemikler çünkü..

Evet adra 'm tavuk kemiği verilmemesi gerek. Boğazına batar,o incecik kemikler çünkü..
Hadi ya.Onları da vermesem hep aç hayvan.Eti de oluyor içinde ama kemik de var tabi.Hiç iyi bakmıyorlar.Çok üzülüyorum onaHiç gezdirmiyorlar hep bağlı.Beyaz sibirya kurdu mavi gözlü.Çok tatlı birşey.

Hadi ya.Onları da vermesem hep aç hayvan.Eti de oluyor içinde ama kemik de var tabi.Hiç iyi bakmıyorlar.Çok üzülüyorum onaHiç gezdirmiyorlar hep bağlı.Beyaz sibirya kurdu mavi gözlü.Çok tatlı birşey.
Açık kiloluk mama alabilirsin. 1kg 5 TL.
Pratik olur hem.
Tavuk suyuna ekmek doğrayabilirsin adra 'm

Pratik olur hem.
Tavuk suyuna ekmek doğrayabilirsin adram
Mama pek sevmiyor canım.Aslında ben gizli besliyorum.Camdan poşetle atıyorum o yiyor:)Tavuk suyu dolu evde.Ama pek beğenmiyor.Kaç kere doğradım bir iki aldı beğenmedi.Et arıyor.

Pratik olur hem.
Tavuk suyuna ekmek doğrayabilirsin adram

Bahsettiğiniz mamalar sağlıklı değil bir köpek icin. Bende ilk zamanlar alıyordum hata ettim. Temizmama adlı siteden 15 kglik mama var adını vermiyim kuzu etlisini alıyorum 85 tl. Tavsiye ihtiyacı olan varsa bakabilir.

Gerçi şimdi gördüm yazıları o halde bu işlerle ilgilenen kişilerle irtibata geçilmesi lazım kopegin durumuna göre ellerinden alırlar ve daha güzel bi yuvaya sahip olması için ilan açılır

Mama pek sevmiyor canım.Aslında ben gizli besliyorum.Camdan poşetle atıyorum o yiyor:)Tavuk suyu dolu evde.Ama pek beğenmiyor.Kaç kere doğradım bir iki aldı beğenmedi.Et arıyor.
Et arıyor da,aç duramayacağına göre,yiyecek elbet.
Içim sızlıyor şu miniklere adra 'm sorma

Biliyorum 5TLlik mamanın kof olduğunu. Etin kilosuyla doğru orantılı düşünecek olursak..
Arkadaşım esas sahibi değil,idareten ucuz yollu yöntem aradım..
Temizmamanın mamaları iyi değildir. Aklınızda olsun..

Evet şimdi gördüm kendi köpeği sandım o yüzden düzeltme yaptım valla benim minnosa yarıyor diski ve tüy durumu gayet iyi enerji yerinde. Teşekkürler..

Et arıyor da,aç duramayacağına göre,yiyecek elbet.
Içim sızlıyor şu miniklere adra 'm sorma
Bu bir tuhaf köpek:)Üç kutu tavuk suyu var kaynattığım kemiklerden.Onları vermeye devam edeyim o zaman.Bu köpekten sonra bende de köpek sevgisi başladı.Ben de çok üzülüyorumAlıp sokağa bırakanlar var.Vicdansızlar.

Gerçi şimdi gördüm yazıları o halde bu işlerle ilgilenen kişilerle irtibata geçilmesi lazım kopegin durumuna göre ellerinden alırlar ve daha güzel bi yuvaya sahip olması için ilan açılır
Barınaklar daha kötüymüş.Kimin eline geçeceği de belli değil.Hiç değilse gelen geçen kafasını okşuyor.

Barınaklar daha kötüymüş.Kimin eline geçeceği de belli değil.Hiç değilse gelen geçen kafasını okşuyor.

Barınak değil ya geçici ve kalıcı yuva arıyorlar ya o şekilde. Yani ortada bahçeye bağlı bi köpek varsa suyu mamasi düzenli verilmiyorsa ve en önemlisi yagmur yağdığında kafasını sokacak bi sığınağı yoksa elinden alırlar

Suyu var,barınağı var ama düzenli beslenme yok.Onun için bu şartlarda almazlar canım.Ben gizli gizli besleyeyim onu en iyisi:)

Suyu var,barınağı var ama düzenli beslenme yok.Onun için bu şartlarda almazlar canım.Ben gizli gizli besleyeyim onu en iyisi:)

Yazık ya.. yapıcak birşey yok o zaman. Bizim burda da karşı komşumuzun av köpeği vardı dışarda parkın kenarına demirden kafes yapmış köpek gece gündüz oradaydı arada bi çıkarıyordu ava sonradan öğrendik (biz antalyadayiz) antalyadan Trabzona köpeği götürmeye çalışmış otobusle köpek çatlamış. Ölmüş. Şimdi yine aldı bitane yavru o da av köpeği onuda kafese tikiyo malesef.

Evet çok yazık.Otobüste köpek gider mi ya.Yazık olmuş hayvana.Sadece ava çıkmak için almış işte.Sevse kafese tıkmaz.Bakıp da sevmemek mümkün mü bunu da anlamıyorum.Bazı insanlar doğuştan kalpsiz oluyor.

Pişmiş tavuk kemiği verilmez. Kemik verilecekse çiğ verilmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…