Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Kiizlar benimde evimde kedim ve muhabbet kusum var. Kedim ilk dogdugundan beri evdeydi kusum ondan once evdeydi 3yasinda. Kedim de 3aylik. Buyudukce kusuma saldirmaya calisiyor. Kediyle kusu ayni evde besleyeniniz var mi napmaliyim?

Kiizlar benimde evimde kedim ve muhabbet kusum var. Kedim ilk dogdugundan beri evdeydi kusum ondan once evdeydi 3yasinda. Kedim de 3aylik. Buyudukce kusuma saldirmaya calisiyor. Kediyle kusu ayni evde besleyeniniz var mi napmaliyim?

Besledimde zor canim ya muhabbet kusu ufak oldugu icin kedinin ustunlugu var...
Bizdede ayniydi kedinin agzindan birgun zor cikardik kusu....
Daha sonra hasta bi guvercin almistik daha buyuk oldugu icin kediyi kovaliyordu

Besledimde zor canim ya muhabbet kusu ufak oldugu icin kedinin ustunlugu var...
Bizdede ayniydi kedinin agzindan birgun zor cikardik kusu....
Daha sonra hasta bi guvercin almistik daha buyuk oldugu icin kediyi kovaliyordu
Yaa çok üzüldüm öldü mü yoksa kuş bizde kedi geleli kuşla ilgilenmez olduk zaten kendimi suçluyorum eğer kedi kuşa zarar verirse vicdan azabından kurtulamam

Yaa çok üzüldüm öldü mü yoksa kuş bizde kedi geleli kuşla ilgilenmez olduk zaten kendimi suçluyorum eğer kedi kuşa zarar verirse vicdan azabından kurtulamam
canımm benımde kuşum vardı kedim sakin bi kedi olmasına ragmen hayvana rahatlık vermıyodu bikeresin de de kafesını devırdıgını gördüm kafesınden cıkmıs kuşum üstüne konmus yuvasının kalbı pıt pıt atıyodu korkudan sonrada hastalandı öldü kuşum. Beyfendi rahat şimdi

Yaa kiyamam cok uzuldum

Ben her sabah kendime işyerime getirmek üzere 1 tane yumurta haşlarım ,kırılma olasılığına karşı ben bunu 2 yumurtaya çıkartmıştım . 3 4 aydır biraz bayat ekmeği , yumurtanın tekini ve yumurta suyu ile ıslatıp papara yapıyorum. Plastik tabak ile servis beklerken sabit bir yerim var,. Komşular pet şişeler ile su koymuşlar onun yanına bırakıyorum . Kedi köpek kuş belki de karınca ... Kime nasip olursa artık. Çantamda da kuru mama taşırım çoğunlukla. Ama napabilirimmm ki diye üzülmek yetmez. Elimizden geldiğince o canları da düşünmeliyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…