Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
IMG_20151011_122928.jpg
IMG_20150809_231429.jpg
IMG_20150728_155840.jpg
Ilk resim su an ki hali 4 aylik, ikinci resim 2 aylikken, 3. Resimde 60 gunlukken :) adi mudur :)

Allah korusun! Yaşıyor yaşıyor. 1 haftadır görmüyorum. Onun özlemi. :KK42:
insan özlüyor tabi ben şuan bilgisayar ile meşgul olduğum için fıstık bey benide yanına al diye bağırıyor şuan onun da kendine has ses tonları var :)

insan özlüyor tabi ben şuan bilgisayar ile meşgul olduğum için fıstık bey benide yanına al diye bağırıyor şuan onun da kendine has ses tonları var :)

Bizimki dışarı çıkmak istediği zaman kendini karga sanıyor, evrimini tamamlayıp tür değiştiriyor adeta. Öyle bir ciyaklama. :KK70: :KK70:

Yaaa aşkımı özledim ben. :KK61: Bildirim gelince tekrar hatırladım, duygulandım. Ne güzel de poz vermiş artist.

Ay ben de öldü falan sandım ve ne yazacağımı şaşırmıştım. Çok sevindim sağlıklı olmasına..
Maşallahhh ona:nazar::KK37:

Bizimki dışarı çıkmak istediği zaman kendini karga sanıyor, evrimini tamamlayıp tür değiştiriyor adeta. Öyle bir ciyaklama. :KK70: :KK70:
aynen öyle kargamı desem ne desem bilemedim :KK70: ya ben ne yersem onu istiyor zeytin peynir portakal aklınıza ne geldiyse sakız çiğniyorum onu bile istiyor :rolleyes:

X