Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Valla meyracim az once esimle konustum cok istiyorsan alalim dedi izinli oldugum gün. Ben yaparim yani kumunu temizlemekte bir sorun yok ki alir posete koyarim poseti de kapinin onune koyarim. Simdi internetten baktim da cok tatlilar. Ama iste tüy sorunu ne olacak. Tüy dokerse kötü olur. Nasil yaparim bilmem ki.
Acaba su tuysuz kedi varya hani sfenks ondan mi alsak ki. Ama o da bi tuhaf boyle :-) :-) :-)

canım ben yazmak istedim sana, aldın mı bilmiyorum ama benim şu an van kedim var 1 yaşında. ve şu an çok tüy döküyor, ben şöyle bi çözüm buldum sabah akşam tarıyorum pek hoşlanmasa da bi süre sonra ses etmiyor :))) bir de koltuklar tüy oluyo haliyle Allahtan tırmalamaz bizimkisi koltukları ellerimizi daha çok seviyor tırmalamak için :) bir kovaya su doldurup giyiyorum bulaşık eldivenlerini ıslatıp koltuklarda elimi gezdirip suya :) ardından da koli bandını ters çevirip bantla topluyorum kalanları halıları da fırçalıyorum çok göze batmıyor, biraz zahmetli ama temziliğine dikkat ettiğin zaman sorun olmuyo benim için gerçi bizim umrumuzda değil tüyleri ama misafirler rahatsız oluyo

canım ben yazmak istedim sana, aldın mı bilmiyorum ama benim şu an van kedim var 1 yaşında. ve şu an çok tüy döküyor, ben şöyle bi çözüm buldum sabah akşam tarıyorum pek hoşlanmasa da bi süre sonra ses etmiyor :))) bir de koltuklar tüy oluyo haliyle Allahtan tırmalamaz bizimkisi koltukları ellerimizi daha çok seviyor tırmalamak için :) bir kovaya su doldurup giyiyorum bulaşık eldivenlerini ıslatıp koltuklarda elimi gezdirip suya :) ardından da koli bandını ters çevirip bantla topluyorum kalanları halıları da fırçalıyorum çok göze batmıyor, biraz zahmetli ama temziliğine dikkat ettiğin zaman sorun olmuyo benim için gerçi bizim umrumuzda değil tüyleri ama misafirler rahatsız oluyo

Tesekkur ederim bilgi icin. Maalesef almadim. kendime bu konuda guvenemiyorim. Sizin kadar iyi bakamayabilirim. Daha genis eve gectigimde insallah almayi dusunuyorum bakkalim..

Tesekkur ederim bilgi icin. Maalesef almadim. kendime bu konuda guvenemiyorim. Sizin kadar iyi bakamayabilirim. Daha genis eve gectigimde insallah almayi dusunuyorum bakkalim..

canım tarama dışında her gün yapman gereken bişi yok maması suyu geri kalanını kendi hallediyor zaten ben tüyleri misafir geleceği zaman (bizim evden eksik olmaz) yada beş güne bir falan topluyorum yeterli oluyo

canım tarama dışında her gün yapman gereken bişi yok maması suyu geri kalanını kendi hallediyor zaten ben tüyleri misafir geleceği zaman (bizim evden eksik olmaz) yada beş güne bir falan topluyorum yeterli oluyo

Iste sorun da o ya ben illa her gun toplamam lazim o tuyleri dayanamam :-) :-) :-) biraz daha bekleyeceğim. Sagol, kendime guvensem alicam ama yok su an maalesef guvenmiyorum.

Iste sorun da o ya ben illa her gun toplamam lazim o tuyleri dayanamam :-) :-) :-) biraz daha bekleyeceğim. Sagol, kendime guvensem alicam ama yok su an maalesef guvenmiyorum.

çok titizsen sorun olabilir :) mesala annem zaten kedilerden korkuyo benimkinden de hoşlanmıyor bize her geldiğinde mutlaka 1 tane tüy buluyo :KK70:

Evetttt ''burrrrkkkk buuuurrrrk'' sesler çıkarıyor bir de seveyim diye şapşik :KK48:
Ben de senin kuzuna bayıldım ya çok güzel mıncırmak istedim :KK59:
Moral kaynağım benim bi görsen fotoğraf çekildiğini anlayınca nefes bile almıyor :KK70: dünyada hiç dostum olmasın hatta hiç insan olmasın sadece hayvanlarla yaşasam keşke

Bunlarda bu hafta katıldı ailemize, tanıştırayı Afrodit - havuç - benekli :)

Eklentiler

• 11265223_516031865220267_3681880512097847950_n.jpg
    11265223_516031865220267_3681880512097847950_n.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 93
Arkadaşlar dayanamadım Kırpık'ımın yokluğuna..
Kafesi bana bakıyordu,ben kafesine:KK43:
Günlerdir o kadar ağladım üzüldüm ki,bugün eşimle beraber gidip bir papağan aldık geldik.. O Kırpık değil tabii ama..........
Boşluk doldurulmalı ki acı hafiflesin diye düşündük..
Kendisi de bir eklektus papağanı:emir_bebek::nazar: Fotosunu eklerim yakında..

Son düzenleme:
X