Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Ömürleri kısacık maalesef:KK43:
O kısacık yasamlaında sadece ve sadece kafalari sevgiyle oksansin isterler..
Bilirim meg' imm.iki tane muhabbet kuşum var evimde bir tane bebekken tavşan almıştım büyüttük evde sonra köye annemlere gönderdim halen orda ve köyümüzün maskotu olduu.. geçenlerde işten eve giderken ayağı kırık bir kedi ama yavru bırakamadım gittim bir kutu buldum ne hırçındı ama belediyenin bedava veterinerleri var oraya götürdüm kapanmıştı evime götürdüm ama yaklaşamıyorsun hırlıyor pati atıyor eee bilmiyorum tabi süt verdim içtii ama meğersem süt verilmezmiş ishal olabiliyorlarmış. sabah iş yerime getirdim ordanda öğlen veterinere sağ olsun doktor ilgilendi ve tedavi süresince gidip geldim iyileşti.

Bilirim meg' imm.iki tane muhabbet kuşum var evimde bir tane bebekken tavşan almıştım büyüttük evde sonra köye annemlere gönderdim halen orda ve köyümüzün maskotu olduu.. geçenlerde işten eve giderken ayağı kırık bir kedi ama yavru bırakamadım gittim bir kutu buldum ne hırçındı ama belediyenin bedava veterinerleri var oraya götürdüm kapanmıştı evime götürdüm ama yaklaşamıyorsun hırlıyor pati atıyor eee bilmiyorum tabi süt verdim içtii ama meğersem süt verilmezmiş ishal olabiliyorlarmış. sabah iş yerime getirdim ordanda öğlen veterinere sağ olsun doktor ilgilendi ve tedavi süresince gidip geldim iyileşti.

Harikasin kakaocum:KK5:

M M e g bak bu ufaklığın fotoğrafını çekerken aklımda sen vardın

Nasıl olduysa artık minikliğinden midir nedir yanına bu kadar yaklaşmama izin verdi
Bu foto sana gelsin canım
Tanıştırayım mavi gözlü karga yavrusu:KK37:

Eklentiler

• 2015-05-30_00.45.59.jpg
    2015-05-30_00.45.59.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 136
M M e g bak bu ufaklığın fotoğrafını çekerken aklımda sen vardın

Nasıl olduysa artık minikliğinden midir nedir yanına bu kadar yaklaşmama izin verdi
Bu foto sana gelsin canım
Tanıştırayım mavi gözlü karga yavrusu:KK37:
Teşekkür ederim Mavim:KK68::KK68:
kargaların zekasıyla ilgili biseyler izlemiş ve hayran kalmistim

Son düzenleme:
X