Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Mavi periciiiim :rolleyes: :rolleyes:
Tatlım benim...:KK200::KK200::KK200::KK200:
Pericim bildirimlerim azdı hepsini okudum bitirdim canım sıkıldı bana oy veren hatunların zaten parmakla sayılacak kadarlar profillerine baktım...abooo bir tanesi daha bugün üye olmuş ...:skandal:hic tanımam etmem valla...oyum şaibeli olmaz di mi kuzum...:KK14:

Iy aksamlar kizlar nasilsinz bakdim bildirimm gelmiş dedi oy hakimi kullanim.her biri biri-birinden guzel ellerinze saglik amma beni ceken kendine catlayan kurabiye və cocostor kurabiye oldu kimin yapdini bilmedi oyumu onlara kullandim.opuyorum :KK200: :KK200: :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:
Nasılsın canım nerelerdesin :))

Bana bu kadar inanmayın ya:KK70:
Ben inanmadım zaten.Kazen bu aralar yoğun ,yarışmayla mı uğraşacak dedim :olamaz:
Deynep'cim canım:KK60:Bak sen söyledin diye ilk mesajı düzelttim daha ne yapayım:KK74:
Ben sana hiç kızar mıyım?:KK200:
O kadar da hıyar mıyım:KK53:
deynepnaz deynepnaz reklam şirketini değiştir tanıtımını yapamamislar :KK53:
Paralarım boşa gitti.:skandal:
Pembe gönlüm sende derler diye pembe örtü de sermiştim halbuki:KK53:
Evet,bizzat benim adımla gitti 😌
Nevreste Nevreste banane banane benim adımla da gitsin havam olsun :mad:
Bence insanların gözü göynü açıldı benim dış çekimi görünce
Peri masalı gibi,insanlar dışarda çimlerde kurabiye yiyo :KK70:
Ne yapsınlar üyeceğizler 10 gün dışarı çıkamıyorlar,eve hapsoldular ,çiçeği yeşilliği,açık havayı görünce atladılar hemen :KK53:

Ben inanmadım zaten.Kazen bu aralar yoğun ,yarışmayla mı uğraşacak dedim :olamaz:

Ben sana hiç kızar mıyım?:KK200:
O kadar da hıyar mıyım:KK53:

Paralarım boşa gitti.:skandal:
Pembe gönlüm sende derler diye pembe örtü de sermiştim halbuki:KK53:

Nevreste Nevreste banane banane benim adımla da gitsin havam olsun :mad:

Ne yapsınlar üyeceğizler 10 gün dışarı çıkamıyorlar,eve hapsoldular ,çiçeği böceği görünce atladılar hemen :KK53:
Sıradaki maçlara bak 😅

Pericim bildirimlerim azdı hepsini okudum bitirdim canım sıkıldı bana oy veren hatunların zaten parmakla sayılacak kadarlar profillerine baktım...abooo bir tanesi daha bugün üye olmuş ...:skandal:hic tanımam etmem valla...oyum şaibeli olmaz di mi kuzum...:KK14:
Abla bilemiyorum ki herkezde vardır sonuçta kk ya yeni üye olan çok ☺️

3 oy hakkı olsa sana verirdim :KK45:
Böyle deyince de Recep İvedik aklıma geliyor:KK53:

X