Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Yeni randevu vermiyorlar mevcut randevularda da çok önemli değilse gelmeyin demişler. Ama benim ameliyat onayı için anestezi randevum var,bilmiyorum ne olacak canım. 1 hafta bu işler için çok uzun süre, bekleyip göreceğim bakalım
1 haftaya daha da karışır işler :KK43:
Ama tarihli ameliyatları ertelemezler bence.eşim orda oldu biliyorum süreci.aylar süren tetkikler var.tekrar yapmak hem onlara hem hastalar zor.
İnşallah hayırlısıyla olursun

1 haftaya daha da karışır işler :KK43:
Ama tarihli ameliyatları ertelemezler bence.eşim orda oldu biliyorum süreci.aylar süren tetkikler var.tekrar yapmak hem onlara hem hastalar zor.
İnşallah hayırlısıyla olursun
Benim tetkikler yapıldı,temiz de çıktı. Sadece prosedür olarak anesteziden imza alıp,gün alacaktım.Son noktaydı yani 🙄Allah büyük,inşallah olacağım en kısa zamanda

Çocuklar nasıllar. Eğitimleri evden devam edecekmiş. Anne babalara çok iş düşüyor :)
Şimdilik sorun yok yapıyorlar.Youtube dan video izliyorlar,test çözüyorlar,kitap okuyorlar.
Arada resim yapıyorlar,kızlar piyano çalıyor.Yeni şarkı çalışmaya başladılar.''Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme '' :KK70:

Şimdilik sorun yok yapıyorlar.You tube daan video izliyorlar,test çözüyorlar,kitap okuyorlar.
Arada resim yapıyorlar,kızlar piyano çalıyor.Yeni şarkı çalışmaya başladılar.''Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme '' :KK70:
İnşaallah devamında da böyle istikrarlı olurlar 🧿😍
Kızlar yine büyükler, sorumlularının farkındalardır, ilk okul çocukları daha zor olacak bence. Oğlun ayak uydurur umarım. Çok sevecen, gülenç yüzlü maşallah 😍🧿

X