Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Günaydıiiiiin :KK200: :KK200: :KK200:
Kimse gelmeden her yeri sileyim
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
Gece kulüplerinde bol alkol var virüs oraya girmez ki ama işte birkaç bardaktan sonra herkes birbirini öpmeye başlıyormuş ...biz mutfağı temiz tutalım kazen kardeşim mekanı kapatma kararı almasin durduk yere...:KK43:
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
Boşuna dememişler temizlik imandandır diye
:super:
Aman yavaş,yerler yaş🤭Mis gibi çamaşır suyu kokmuş buralar:KK36:

Büyük oğlan orta 1..Yani 11 yaşında oldu.. küçüğü de 3.5 bitti 4 olucak az kaldı.. evde çok birbirlerine giriyolar.. yoruyorlar beni. Bi o gelip şikayet ediyo bir öbürü.. anne bana bunu yaptı şunu yaptı diye..
Maşallah:KK200:
Büyük oğlundan haberim yoktu ,öncelerden mesaj yazarken hep çocuğu sallıyorum diyordun ya sadece küçüğü var sanıyordum:KK45:

Eki Görüntüle 2605539
soyle bir bilgi geldi paylasmak istedim bendeayin 20sinden sonra onlemler artiyor cafeleri falan kapatilmasina spor salonu tarzi yerlerinde kapatilmasina cok sevindim insallah gerceklesir tabiki
Sağlık Bakanlığı yetkilileri sahte demiş bu gönderiyi paylaşan çok varmış :olamaz:
Ama gitgide bu önlemler de olur gibi:skandal:

Sağlık Bakanlığı yetkilileri sahte demiş bu gönderiyi paylaşan çok varmış :olamaz:
Ama gitgide bu önlemler de olur gibi:skandal:
Evet sahteymis bende sonradan gordum ama bence yazanlar mantikli ozellikle cafe spor salonlari vs keske kapansa yani ergen kardesim laf soz dinlemiyo gidiyo mesela giden gezen cok :)

Evet sahteymis bende sonradan gordum ama bence yazanlar mantikli ozellikle cafe spor salonlari vs keske kapansa yani ergen kardesim laf soz dinlemiyo gidiyo mesela giden gezen cok :)
Annemle görüştüm az önce O da babama kızıyor,aynen geziyor dikkat etmiyor diyor :olamaz:
Dün cenazeye gitmiş akşam gelmiş.Bugün yine çıkmış:olamaz:

Eki Görüntüle 2605539
soyle bir bilgi geldi paylasmak istedim bendeayin 20sinden sonra onlemler artiyor cafeleri falan kapatilmasina spor salonu tarzi yerlerinde kapatilmasina cok sevindim insallah gerceklesir tabiki
bende sahte yazacaktım görünce spor hocamız spor bakanlığı ile görüşmüş inanmayın demişler :))

Ama tedbiri elden bırakmayalım inşallah geçecek :))

Bizimkiler de bahçe capalamaya gitmiş sanki zoru var :/
Bahçe yine farklı,kalabalık ortam olmaz.Gerçi soğuk algınlığı olur ,bağışıklık düşer :olamaz:
Bu yaşlıların çoğu niye inatçı ya:olamaz:
Ecelim varsa ölürüm diyen var da öyle değil işte,tedbir almak lazım,takdir Allahtan.At kendini arabanın önüne bakalım ecelim gelmediyse ölmem diyebiliyor musun?:deli:

Annemle görüştüm az önce O da babama kızıyor,aynen geziyor dikkat etmiyor diyor :olamaz:
Dün cenazeye gitmiş akşam gelmiş.Bugün yine çıkmış:olamaz:
Malsef aile buyukleri pek dikkate almiyor benim babamda oyle dugune gitti calisyo iscileri var bir suru evde babannem var halbuki cok yasli ama cok bisey de diyemiyoruz biz :)

bende sahte yazacaktım görünce spor hocamız spor bakanlığı ile görüşmüş inanmayın demişler :))

Ama tedbiri elden bırakmayalım inşallah geçecek :))
Artik gecer insallah yasayip gorucezde bizim icin cok yeni bir durum oldugu icin her haberi dikkatle takip ediyoruz :)

X