Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Benim eşimde görüşüyor abisi ile çocuklar da babanne de görüşüyorlar biz hiç görüşmüyoruz artık

Benim çocukların onun evinde yatılı kalmasını istemiyorum çünkü çocuklarım hakkında neler konusutugnu birebir duyduğum için ve ayrıca kaynım çok bağırır çocuklara laf söyler baskı uapar bu yüzden eşim de müsaade etmedi ama önceden izin veriyordu ...
He yok kalmaları ayrı konu zaten canım küs olmasamda gerekmedikce istemem kalmasını ama kuzenleriyle yengesi amcasiyla görüşebilir gidip gelebilir babasıyla

Benim eşimde görüşüyor abisi ile çocuklar da babanne de görüşüyorlar biz hiç görüşmüyoruz artık

Benim çocukların onun evinde yatılı kalmasını istemiyorum çünkü çocuklarım hakkında neler konusutugnu birebir duyduğum için ve ayrıca kaynım çok bağırır çocuklara laf söyler baskı uapar bu yüzden eşim de müsaade etmedi ama önceden izin veriyordu ...
Tabi ki kalmasınlar sen yokken ne gerek var.Ama konuşmalarında sakınca yok ona karışma canım:)

:KK45: :KK45: :KK45: :KK200:
89486275_945878152493354_7750959421315874816_n.jpg

Tabi ki kalmasınlar sen yokken ne gerek var.Ama konuşmalarında sakınca yok ona karışma canım:)
Konuşuyorlar ama buluşma ortamı babanne ben evime istemiyorum o yüzden oraya da girmesinler diyorum sadece yoksa babannede görüşüyor kuzenler amcasının öyle yeğen sevgisi aşkı yok şükür ☺️

X