Ev ve esya degisikligi yardimmmm

siz de nisanlisiniz eşya bakıyor musunuz ben 1 aydan tasinicam salona ne model alicam fikrim yok cesit cok fazla siz ne tarz bakiyorsunuz acaba hani burda. fikir alışverişi cok faydali oluyorda onun için sormak istedim.

bütçeme uygun tüm mobilyacıları gezdim ben. en güzel modeller enzada bence. oradan alacağım muhtemelen. daha modern ve sade şeyler bakıyorum. enzaya bi bakın derim.

Aslinda istedigim tam bu tatz seyler ne cok abarti klasik ne de fazlasiyla spor cok begendim markasi ne acaba mobilyalarin sanirim sizde anteptesiniz

Arkadaslar esim yeni ev yeni esya diyor benden daha hevesli yeni esyalara fikirlerinizi bekliyorum 6. Ayda tasinicaz evi alinca ama simdiden arastirmak her modeli gormek istiyorum

Kusura bakmayin bu arada konuyu bdvye acinca yedim banimi. Aynalari kiraci olunca duvara astirmadim duvara monte ediliyordu aslinda bu arada evimden goruntu degil bunlar mobilyalrin netteki hali

Aslinda istedigim tam bu tatz seyler ne cok abarti klasik ne de fazlasiyla spor cok begendim markasi ne acaba mobilyalarin sanirim sizde anteptesiniz

evet antepdeyım
doğtaş mobılyada var
aslında sımdı her markada var country
hepsı bırbırıne benzıyor
modalifeda da var
bu arada bu koltuklar yatak olabılıyor sırt kısmından acılıp genıslıyor

Netten bakinca goremedim dogtasta bu tarzi ben ilcedeyim antepte modalife var mi

gündoğdu mobılya
kelebek mobılya
bellonada da var

enza
tepehome
berke mobılya
bunlarda da country tarz varmıs baktım

Oda aklimda olsun ama sanirim evin mobilyalarini bastan asagi degistirecez gibi gorunuyor bi ev var olursa cok fikre ihtiyacim olucak

ben kampanyaya gırmıs setler falan gorursem haber vereyım
evlılık setlerı oluyor salon yemek odası oturma odası
sımdıden hayırlı olsun agız tadıyla oturun ınsallah

Ya zevksizlik mi yapiyorum yine bilmiyorum ama benim mondi de bi kac parca hosuma gitti ama kaliteli mi acaba bilemedim
yoo nıye zevksızlık olsun hangısı hosunuza gıderse
mondıde guzel :)

ben kampanyaya gırmıs setler falan gorursem haber vereyım
evlılık setlerı oluyor salon yemek odası oturma odası
sımdıden hayırlı olsun agız tadıyla oturun ınsallah
Tesekkur ederim yarin konusacak esim ev sahibiyle olursa eger komple ev duzelim diyor esim mustakil bi ev dubleks hale getirmeyi dusunuyoruz istedigimiz fiyata verirlerse ust kata eski esyalri alt kata da yeni duzenlicez boyle olursa o zaman cok fikir gerekecek ic mimariylede alakali da yarini dort gozle bekliyorum

aaa super :)
guzel olur
degısıklık ıyıdır evde yenı enerjı ıyı gelır :)

yoo nıye zevksızlık olsun hangısı hosunuza gıderse
mondıde guzel :)
Bi kac modeli guzel gibiydi sanki kalitesini bilmiyorum hos istikbali de gorduk koltuk sungerleri cabuk inceldi benimde giden gelenim yatili misafirim eksik olmadi ama yinede 4.5 yilda cabuk eskidi bence

Bi kac modeli guzel gibiydi sanki kalitesini bilmiyorum hos istikbali de gorduk koltuk sungerleri cabuk inceldi benimde giden gelenim yatili misafirim eksik olmadi ama yinede 4.5 yilda cabuk eskidi bence

artık ozel mobılyacılarda yaptırmıyorsanız hepsı aynı ınanın
bellonayla ıstıkbal kardes zaten sahıplerıde kardes bursadalar aynılar
sımdıkı tum mobılyalar ınce ıskelet ustune en uygun sunger kaucuk
ortalama omurlerı 5 yıl sonra cokuyorlar oyuzden uygunlar eskıden mobılya pahalı olurdu 30 yıl kullanırdı annelerımız sımdı o kalıte yok olanlar uretıcı mobılyacılar

aaa super :)
guzel olur
degısıklık ıyıdır evde yenı enerjı ıyı gelır :)
Insallah olurda bastan asagi evi hem yaptirip hem.mobilyasiyla ugrasicaz sende dahil cok hos fikir verenler var burda banyo mutfak tuvalete kadar yenilenecek acayip takintiliyim bu ucune guzel.fikirlerinizi beklerim okursa

Insallah olurda bastan asagi evi hem yaptirip hem.mobilyasiyla ugrasicaz sende dahil cok hos fikir verenler var burda banyo mutfak tuvalete kadar yenilenecek acayip takintiliyim bu ucune guzel.fikirlerinizi beklerim okursa

cok guzel ugraslar yorgunlugunuza degecek ınsallah :)
dılerım kendı evınıze daha guzellerını yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…