Ev ve esya degisikligi yardimmmm

Geliyor ama yer sofrasi acmami istiyorlar cocuklarindan dolayi bizde mutfaktaki masada yiyoruz zaten biri bebek olmakla birlikte 4 kisilik bi aileyiz

cocuklar kucukken esya degistirme isine hic girmemek lazim, buyuyunce sart olacak zaten

biz yeni eve tasindik, yeni koltuk takimi aldik,
bir ay sonra misafir geldi eve, sok oldular, bu ne diyorlar
o bir aylik koltuklarda yesilin mavinin kirmizinin her tonu ile ogullarim sanatsal calismalarini yapmislar sagolsunlar

Canim foto cekmeye usendim bunlar mobilyalarimin netteki hali

Geliyor ama yer sofrasi acmami istiyorlar cocuklarindan dolayi bizde mutfaktaki masada yiyoruz zaten biri bebek olmakla birlikte 4 kisilik bi aileyiz

ben de bu yorumu aradim,
bebek var mi diye.

bence hic degistirmeyin esyalari,
3-4 yas araligini gecirin, ondan sonra hem esyalariniz eskir yipranir, o zaman degistirirsiniz,
hem de simdi ev alma zamani ek masraf etmemis olursunuz.

Ya aslinda bak buda beni vazgeciriyor iki oglum var yerinde duracaklari yok sipalarin biri bebk ama o daha fecii

ben de bu yorumu aradim,
bebek var mi diye.

bence hic degistirmeyin esyalari,
3-4 yas araligini gecirin, ondan sonra hem esyalariniz eskir yipranir, o zaman degistirirsiniz,
hem de simdi ev alma zamani ek masraf etmemis olursunuz.
Ruhum daraldi bu esyalardan belki tasindigim evin parke ve duvari farkli renk olursa bu kadar baymaz beni

Masa ve büfeler çok üst üste yığılmış. Bence mümkünse büfeleri elden çıkarın, konsolu da. Koltuklarınızı renkli minderlerle hareketlendirebilirsiniz. Halı ve perdeyi de uyumlu olarak renklileriyle değiştirebilirsiniz. Çocuklar büyüyünce eşya değiştirmek daha mantıklı.

Ruhum daraldi bu esyalardan belki tasindigim evin parke ve duvari farkli renk olursa bu kadar baymaz beni

bence biraz daha sabredin ama,
en azindan bir yil daha oturun, ev alirken bir de esya masrafina girerseniz, yine istedigiiz seyleri alamayabilirsiniz,
illa biraz tutumlu olmak gerekiyor cunku,
bir yil daha sabredin, o bir yilda da cocuklara evde bolca ozgurluk verin

Sanirim.mantiklisi bu olacak

Kesinlikle; taş gibi ya Allah kahretmesin.
Tv ünitesi, orta sehpa ve zigonlar da olmak üzere tüm takımı aldım, 5 senede bıkmakla kalmadım artık ruhumu emiyorlar...

Verdim zaten o ozgurlugu bi an once halletsinler diye ama ogle saglamlarki hic birsey olmuyor

Kesinlikle; taş gibi ya Allah kahretmesin.
Tv ünitesi, orta sehpa ve zigonlar da olmak üzere tüm takımı aldım, 5 senede bıkmakla kalmadım artık ruhumu emiyorlar...
Oda neki bende tum takimi aldim hatta yatak ve yemek odamda caprice modeli ama ben cekemiyorum artik bu modelin kaprislerini

Oda neki bende tum takimi aldim hatta yatak ve yemek odamda caprice modeli ama ben cekemiyorum artik bu modelin kaprislerini

Tv üniten de bu mu?

Benim bu... İçim şişiyor baktıkça.
Takımın yanında direkt bunu öneriyorlardı. Naptık? Elbette takımsa alalım dedik atladık.
O kadar hantal ve gereksiz bir şey ki...

Ya şimdi bizim çocuklar da bizimle masada çatal bıçak kullanarak yiyor diyecektim ama sonra sosyete olmakla, hava atmakla falan suçlanacağım diye diyemedim.
Tamam catal bicak beklemiyorum ama masa acmak istersem banada tuhaf sekilde bakiyorlar

Ciks bilemedin bu ama devamida vardi sadece unite kismini aldik Eki Görüntüle 2247196

Evet parça parça birleştirebiliyordun devamını, bunun devamı da yanılmıyorsam dolaplı idi.
Biz de en kötü ihtimalle, baktık delirecek kıvama geldik; raflı kısımları keser duvara sabitler, tvyi de duvara asar geçeriz, altta çekmeceler boşa çıkar, panel kısmını komple çıkarırız filan dedik...
Umarım sen de gönlüne göre düzenlersin; baktın olmuyor, kaplayabilirsin de en azından renkleri değişir.
Şimdilerde yapışkan folyolarla eşyaları diledikleri gibi kaplıyorlar ya da işte multisurface boyalar var, her yüzeyi boyayabiliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…