Ev ve esya degisikligi yardimmmm

artık ozel mobılyacılarda yaptırmıyorsanız hepsı aynı ınanın
bellonayla ıstıkbal kardes zaten sahıplerıde kardes bursadalar aynılar
sımdıkı tum mobılyalar ınce ıskelet ustune en uygun sunger kaucuk
ortalama omurlerı 5 yıl sonra cokuyorlar oyuzden uygunlar eskıden mobılya pahalı olurdu 30 yıl kullanırdı annelerımız sımdı o kalıte yok olanlar uretıcı mobılyacılar
Aslinda istikbalin iskeleti saglam gerisi cok fazla basit

cok guzel ugraslar yorgunlugunuza degecek ınsallah :)
dılerım kendı evınıze daha guzellerını yaparsınız
Arkadaşım dün aklıma geldiniz,fakat etiketleyemedim,dondurucuya yeşil biber atma konusunda yazışmıştık,denedim ve bu kış severek kullandım,teşekkür ederim:))

ben kampanyaya gırmıs setler falan gorursem haber vereyım
evlılık setlerı oluyor salon yemek odası oturma odası
sımdıden hayırlı olsun :KK36: agız tadıyla oturun ınsallah
O setler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben yeni evime taşınırken uygun parçalar almam gerekmişti,onları düşünmüştüm ama almadım,nedense o setler hakkında biraz ön yargım var,sanki kötü mallar bir araya getirilmiş gibi geliyor.Ama dedim ya önyargı,çünki kullanan birinden olumsuz şeyler duymuş değilim.

O setler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben yeni evime taşınırken uygun parçalar almam gerekmişti,onları düşünmüştüm ama almadım,nedense o setler hakkında biraz ön yargım var,sanki kötü mallar bir araya getirilmiş gibi geliyor.Ama dedim ya önyargı,çünki kullanan birinden olumsuz şeyler duymuş değilim.

ben evlenırken kıraya cıkıp 1 sene sonra ev alıcaz seklınde plan yapmıstık
demıstık kı bu setden alalım gecıcı olarak kendı evımıze tasındıgımızda daha kalıtelı bırsey alırız bunları da bag evıne koyarız seklınde dusunduk
3 sene kırada oturduk :KK70: evdekı hesap carsıya uymadı
1 bucuk senedır de kendı evımızdeyız
hala okadar saglam kı kendı evımıze tasınmamıza ragmen dagıtmadık setı
dun aksam esımle konustuk bıraz rengı mı degıstı acaba napsak dedı kol kısımları
sıkıldı bellı :KK70:
dedım bu bızı 1-2 sene daha goturur dur cocuk okula baslasın degıstırırız :KK70:
oyle memnun kaldım ama benım sansım bu konuda yuksektır beyaz esya olsun mobılya olsun hep en uygunlarını aldım canavar gıbı saglam cıktı :)

ben bellonadan almıstım tum setımı evlılık setı seklınde country ozaman yenı moda olmustu 4 bucuk sene oluyor suan aldıgım bu set dogtaş mobılyada nerdeyse bırebır aynısı dıyebılırım tum aksamı ve kumas ozellıklerı falan aynı model aynı var... yenıleyecek olsam ordan aynı sekılde evlılık setı olarak alırım yıne

Son düzenleme:
20190526_135352.jpg
20190526_135328.jpg
Yeniden merhaba arkadaslar secimlerim bu yonde oldu fikir beyan edrrseniz cok sevinirim

Ben mobilyalarin tarzıni beğenmedim (daha spor kullanıyorum) ama renk secimin ŞAHANE. Güle güle kullan
Evet zevk meselesi evlenirken cokda begenememistik mobilyalarimizi suanda da berbat halde gozumun icine bakiyorlar bu tarz olsun istedim bende severim ama spor tarzi o yizden cokda klasik secmedim renkleride ilk sayfadakileri gorduysen eger o yuzden boyle bi secim yaptim. Cok tesekkur edrrim

Evet zevk meselesi evlenirken cokda begenememistik mobilyalarimizi suanda da berbat halde gozumun icine bakiyorlar bu tarz olsun istedim bende severim ama spor tarzi o yizden cokda klasik secmedim renkleride ilk sayfadakileri gorduysen eger o yuzden boyle bi secim yaptim. Cok tesekkur edrrim

Mobilyanin tarzi kesinlikle zevk meselesi. Ama dediğim gibi renkleri cok cok güzel.
Cok uyumlular. Güzel günlerde kullanin❤

X