Lazer Epilasyon Ev Tipi Lazer Epilasyon Cihazları

Sizin ev tipi lazer epilasyon cihazınız hangisi?

• Philips Lumea

OY: 56 56,0%
  • Remington İ-Light

OY: 17 17,0%
  • Silk'n Glide

OY: 11 11,0%
  • Diğer

OY: 16 16,0%

• Ankete Katılan
    100
Merhaba bende lumea 140000 afişlik bir cihaz var hiç kullanamadım ama baya etkisi oluyormuş.satmak istiyorum.almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir.

Bende braun aldım yeni. ..Henüz denemedim. Almadan önce modern ağda yöntemi olduğunu ögrenseydim keşke :/

Merhabalar bikini bolgesi degil de daha hassas olan genital bolgede yani ic kisimlarda da urunu kullanabildiniz mi ve bi zarari oldu mu acaba?
Mesajınızı çok geç gördüm ama gene de cevaplamak istedim , kullanmayın diyorlar ama ben kullandım işe de yarıyordu ancak başıma gelen talihsiz bir olay yüzünden makinem gitti o yüzden yarım kaldı.

bende almak istiyorum önermisiniz şuan ne durumdasınız azalma varmı
Çok geç gördüm mesajı ama cevap vereyim gene de belki de almamışsınızdır. Ben memnundum 2 ay kullanabildim daha sonra maalesef evimde yangın çıktı ve makinem gitti kullanamadım. Ancak kullandığım sürece çok azalmıştı 3 Aydır kullanmıyorum ve kıllarımı jiletle temizlememe rağmen yavaş uzuyorlar.

Bende iki gun once rowenta 9604 aldim umarim ise yarar yoksa com uzulurum beyaz tenli be siyah killiyim 700 tl aldim kullanan varmi acaba.

Ev tipi lazer için Braun Silk Expert ile ilk atışımı gerçekleştirdim. Yüz bölgemde oldukça tüylenme problemi yaşadığım için denemediğim yöntem kalmadı
Gözlemlerimi bir hafta sonra ikinci atışımı yaptığımda paylaşacağım. Sevgiler

Bence de philips lumea sadece 1 kere deneme sansım oldu, indirime girincce alacağım kesin!

roventa aldim kullandim 2 yil oldu kasik bolgemde lenf bezlerimde noduller cikinca korktum biraktim 6 ay kullanmistim cok hafif etki etti. hic degmezmis pismanim aldigima

Bende pihilips lumea aldım Yani daha yeni aldım zamanla görcem artık ilerde asıl yorumumu paylaşırım:)

Bende rowenta kullaniyorum 1.5 ay oldu alali suan memnunum bikini bolgemdekiler baya seyreldi ve cikan killarda yumusak bacaklarimda ayni sekilde bazi yerlerde hic cikmiyo umarim 3 ayin sonunda yuzde 83 azalir vaad ettikleri gibi

Merhaba ben de rowenta 9604 modelinden kullanıyorum ama cihazda anlamadığım bir sorun oluştu. Sadece iki defa o da koltuk altıma kullandım şimdi yeniden kullanmak istiyorum ama cihaz atış yapmıyor ve üzerinde derecelerin yazdığı yerdeki ışıklar yanıp sönüyor. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım ya da cihazda mı bir sıkıntı var. Kullananlar varsa fikir verebilir mi?

Mrb kızlar bende 8 ay lazere gittim evlendiğim için yarım kaldı. Şimdi de alıp kendi evimde yapmak istiyorum ama aklım çok karıştı. Şimdi asıl mevzu guzellik salonlari o kadar şey vaad ediyolar ama aslı yok kılları uyutuyolar sonra sana kilin bitti deyip seansi bitiriyolar bence herkes gözünü açip böyle yerlere para yedirmemeli. Diğer mevzu da evime alayım dursun ilerde doğum yapınca hormonlar degisiyo tekrar yaparım düşüncesiyle gidip herhangi bi epilasyon aleti aliyoruz ama onlarda uyutuyo ürünün ozelliklerini okuyorum uyutuyo diyo uyuttuktan sonra ne diye alayimki ama kıllarada kesin çözüm yok bu da böyle bi gerçek en mantıklısi boşa güzellik salonlarina para yedirmek yerine evine alıp kendin yapacaksn suan araştıriyorum Philips BRİ953 lumea bu hepsinden daha mantıklı ve atış sayısı çok yüksek ama bunda da olumsuz msjlar var neye karar vereceğimi sasirdim ama bişeyi çok iyi biliyorum güzellik merkezlerine Para yedirmemem !!.

Braun 300000 atışlı olanı kullanıyorum batık problemini ortadan kaldırıyor. Uyguladığınız bölgeyi bebeksi hale getiriyor. Bunun için bile alınır diye düşünüyorum . Amaç kılların bitmesi diyorsan alamazsın. tüylerde azalma ve ayva tüyüne doğru bir gidiş mevcut Ama kılların biteceğini düşünmüyorum. Genital bölgede makine algılamıyor çünkü düz bir alan değil :) Ayrıca o bölge daha esmer olunca da makine algılamıyor
bikini bölgesinde oldukça başarılı çünkü Tüyler neredeyse hiç kalmıyor. burada da bebeksi bir ten oluşuyor.
Yanık kokusu hoşunuza gitmeyebilir ama ben sevdim. Jiletlemek tüyleri azdırmıyor hiç korkmayın. :) Jiletleyin . Aynı yere birkaç atış yaparsanız tüm bedeniniz diken diken oluyor. ( Saçlarınızdaki kıllara kadar)
Yani üst üste aynı yere yapim de bitsin demeyiverin.

Braun 300000 atışlı olanı kullanıyorum batık problemini ortadan kaldırıyor. Uyguladığınız bölgeyi bebeksi hale getiriyor. Bunun için bile alınır diye düşünüyorum . Amaç kılların bitmesi diyorsan alamazsın. tüylerde azalma ve ayva tüyüne doğru bir gidiş mevcut Ama kılların biteceğini düşünmüyorum. Genital bölgede makine algılamıyor çünkü düz bir alan değil :) Ayrıca o bölge daha esmer olunca da makine algılamıyor
bikini bölgesinde oldukça başarılı çünkü Tüyler neredeyse hiç kalmıyor. burada da bebeksi bir ten oluşuyor.
Yanık kokusu hoşunuza gitmeyebilir ama ben sevdim. Jiletlemek tüyleri azdırmıyor hiç korkmayın. :) Jiletleyin . Aynı yere birkaç atış yaparsanız tüm bedeniniz diken diken oluyor. ( Saçlarınızdaki kıllara kadar)
Yani üst üste aynı yere yapim de bitsin demeyiverin.

Braun un hangi markası canım

Merhaba arkadaşlar.
Philips Lumia düşünüyorum ben de kullanan arkadaşlar varsa önerirmisiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kizlar merhaba. Lazer epilasyonun sagliga zararli olup olmadigi yonunde bilimsel makaleler okuyan var mi? O kadar kararsizim ki. Gonlum al kullan evde diyor, beynim ya zararliysa diyor. Arastirmalarima ragmen net sonuca ulasamadim. Yillara varan uygulamalar riskli yorumlarina ulastim en son ama hala bilemiyorum. Kimlerin fikri var?

Konuyu görünce yazmak istedim ve ürün adına baktım
Philips Lumea Prestige BRI953/00 IPL Tüy Alma Cihazı
01.11.2017 tarihinde hepsiburadadan sipariş etmişim.

(Ürünün bir uygulaması varmış tel.için ben kullanmadım)

çok düzenlide kullandım sayılamaz aralarda atladığım zamanlar oldu.
Hâla da kullanmaya devam etmekteyim.

sonuç gerçekten etkili bir cihaz ciddi azalmalar var kullandığım bölümlerde.
( şöyle söyleyeyim hintliler gibi iki kaşımın tam ortasında 2 tüy sürekli batık olup yara halini alıyordu
yüz için olan parçasını tam o noktaya uyguladım artık ondan dahi kurtuldum görünüyor :)
eski izleride yok olursa tam olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…