Lazer Epilasyon Ev Tipi Lazer Epilasyon Cihazları

Sizin ev tipi lazer epilasyon cihazınız hangisi?

• Philips Lumea

OY: 56 56,0%
  • Remington İ-Light

OY: 17 17,0%
  • Silk'n Glide

OY: 11 11,0%
  • Diğer

OY: 16 16,0%

• Ankete Katılan
    100
Tam bir yıl oldu. Braun IPL 300 bin atış kullanıyorum. İyi ki almışım. Tertemiz geziyorum. Çoğu yerde çıkmıyor. Çıkan da gözükmüyor. İki hafta ara atış yaparak başladım. Şimdi iki ayda bir atış yapıyorum. Atmasam da çıkanlar seyrek ve yok denecek kadar az. Çok rahat ettim. Tavsiye ederim. Dışarıda lazere giden arkadaşım bir ton para saydı. Bitti diye geziyordu. Şimdi yine çıkmaya başlamış. Ben cihazimla mutluyum. Kandirilmaktan iyidir😀

merhaba benim philips lumeam maalesef bozuldu 6-7 aydır hiç atış yapmadım çıkan tüyler yüzde 20 onlarda rahatsız etmeyecek kadar ince.Yeni makina alacağım ama lumeamı alsam yoksa başka markamı karar veremedim acelem yok o yüzden indirim olmasını bekliyorum lumea çok pahalı ama diğer markaları kullanmadığım için güvenemiyorum daha uygun diğer markaları kullanan varmı ve tavsiye edermisiniz?

Bu kil tuy olayindan dolayi iyice illet oldugumdan lazere gitsem uzun is dedi! Hemde cevremde guvendigim bir yer yoktu bu evde lazer epilasyon cihazlarini arastirdim yorumlara baktim kimisi cok fayda gordum dedi komisi ise yaramaz param bosa gitti hicbir ise yaramiyor dedi.neyle karsiladsicagimi bilmedigimden belki ise yarar yada yaramaz diye cok yuksek fiyatli bir urun almak istemedim.rowentanin 9606 modelini aldim 225000 atimli basligi degisebiliyor cilt okma sensoru yok bu benim icin daha iyi istedigim bolgeye yuksek atis yapabilirdim.ilk seansta bi etki goremedim ama 2.seansta cok ciddi bir dokulme oldu bikini bolgesinde ve alt taraftada uyguladim 2 seansta %60 tuyler gitmisti bikini bolgesinin alt tarafinda sadece uzadi bu arada ben butun vucuduma 5.derecede atim yaptim .ayni yere 2 kere atis yapmayin diyorlar neden oldugunu anlamadim ben ayni yerede atis yaptim defalarca yanma vs.bisey olmadi ama tuylerin cikisindami bir sikinti yaratiyor🤔 bu konuyu bana anlatan olursasevinirim

Bu kil tuy olayindan dolayi iyice illet oldugumdan lazere gitsem uzun is dedi! Hemde cevremde guvendigim bir yer yoktu bu evde lazer epilasyon cihazlarini arastirdim yorumlara baktim kimisi cok fayda gordum dedi komisi ise yaramaz param bosa gitti hicbir ise yaramiyor dedi.neyle karsiladsicagimi bilmedigimden belki ise yarar yada yaramaz diye cok yuksek fiyatli bir urun almak istemedim.rowentanin 9606 modelini aldim 225000 atimli basligi degisebiliyor cilt okma sensoru yok bu benim icin daha iyi istedigim bolgeye yuksek atis yapabilirdim.ilk seansta bi etki goremedim ama 2.seansta cok ciddi bir dokulme oldu bikini bolgesinde ve alt taraftada uyguladim 2 seansta %60 tuyler gitmisti bikini bolgesinin alt tarafinda sadece uzadi bu arada ben butun vucuduma 5.derecede atim yaptim .ayni yere 2 kere atis yapmayin diyorlar neden oldugunu anlamadim ben ayni yerede atis yaptim defalarca yanma vs.bisey olmadi ama tuylerin cikisindami bir sikinti yaratiyor🤔 bu konuyu bana anlatan olursasevinirim
Evet canim ciltte herhangi bi reaksiyon olabilir diye 2. Atis yapmayin diyorlar bende bilmeden yapiyorum bi sorun yasamadim

Bu 3. Bilgi aktarimim, iki yıldır Braun 300 bin atış kullanıyorum. Çok memnunum. Önce klavuzundaki gibi iki hafta arayla traslayip atış yaptım. Sonra bu aralık açıldı, bir ay oldu, iki ay oldu, simdilerde tüyler çıktıkça atıyorum. O kadar geç ve seyrek çıkıyor ki yok denecek kadar az. Çıkan atış yapmadan bile rahatsız etmiyor. Genital bölge hariç heryerim tertemiz, rahatça istediğimi giyebiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Modern ağda diyebiliriz. Kolay ve iyi sonuç alıyorum.ozel merkezlere gidip kandirilmaktan iyidir...

X