Ev sahibi sorunu

Bu ne ya, nasıl cüret eder böyle bir konuyu açmaya. Asla ve asla iyi niyetli değil.

Tamam sarılsın, oldu olacak pandik de atsın adamın poposuna..

Ayni konu iste, evlenemediler kocama yanliyorlar temasi bu nerede gorsem tanirim.

Ha tabi gereksiz samimiyete hic gerek yok ama her evlenmemis 30 ustu kadin da kocalariniz diye ölmuyor yahu.

Bizimde var kiracilarimiz ama esim onlarin evine vs cikmaz kocaqiyla bahcede konuscaklarini konusurlar.
Esiyle ben iyim kadin qaygida kusur gostermez esim adini vereke bey diyip konusur oda konusmaya cekinir ama selamini veriri bahcede vs gorunce nasilsin der gecer evine.
Bana cok ters geldi bekar yaslarida birbirlerine yakin

Ayyy nedense eşinin numarasını almış, oradan yazmış , eşinde eşim kıskanıyor biraz demiş gibi bir hissiyat geldi bana

Neden bunu söyleme gereği duymuş? Ayrıca ne alaka kocamdan bahsediyorsun diyemedin mi?

Siz ne dediniz? Neden hala sunlarla icli dislisiniz? Pes kadindaki yuzsuzluk. Yok eski kiracisi kiskanmaZmista sarilirmis. Sizde o an bi sey diyemediyseniz dahi o an dediklerine soylemek istediklerim var. Ben esimi senden kiskanacak degilim. Ama ben eşime biri sarilsin normal goremem eski kiracin izin veriyordu o dogru ben anormalim oylemi. Neden bu kiracim rahatsiz deyip geri durmak yerine bi seyleri empoze etmeye calisiyorsun gibi konusabilrsiniz. Yinede siz bilirsiniz ama kadinin ar damari catlamis diye yorumladim yinede onun gunahini almak istemem. Ama bak kimseye guven olmaz.

Kkda bu tarz konuları okuyunca kocamın aşırı çirkin bir herif olduğunu düşünmeye başladım. Kimse asılmıyor yahu,ne biçim adamsın be diyecem gele bir eve gelsin tipsiz
ben de anlamıyorum kk'ya bakınca herkesin kocasına herkes askıntı oluyor
bizim kocalara sevgililere bakan yok
herkesin erkeği pek yakışıklı maşallah bizimkiler sümüklü galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…