Ev sahibi ev derdi çıktı başımıza

ev sahibesi sizi karda kışta kapıya koymuyor ki yaza kadar daha çoook var. Eşinizin hödüklüğüne pes diyorum, bebek ağlayınca defolsun o zaman evden. Tüm hata sizde, bu kadar maddi imkansızlıkta hem de bu adamdan çocuk yapan sizsiniz. Geçmiş olsun. Bu kadar kötü durumdaysanız eşyalarınızı satar kv evine geçer kira vermezsiniz yada kv ikna eder eşyalarla taşınırsınız.

Onun 5 yıllık eşyalarını atmak varken n

bizim oturduğumuz eve eşyalarını koyacakmış. O yüzden çıkartmak istiyor
Kimin 5 yıllık eşyalarını atıyorsun? kimin 5 yıllık eşyalarını sırf kendine yer açmak için atmak istiyorsun? Öyle şey olmaz. Kadın sana ne halin varsa gör der. Ev sahibi zaten 6 ay müddet vermiş bu da senin yasal hakkın oluyor, istediğine istediği gibi satar ya da kiralar. O onun bileceği iş zira EVin Sahibi.

Yanlış yazdım 50 yıllık eşyalar.... Yatak ve gardrop var kiracıları kullanıyor. Tanımadığımız 4 tane adam kullanıyor şuan o esyalari. Şimdi de ben mi kullanıyim ???

Niye çocuk yaptınız ki o zaman ?
Çocuksuz evlilik mi olur 5 yıl çocuk yapmadık korunduk yeter bence bu kadar zaman. Bizi zorlayan çocuk değil. Zaten çocuktan önce çalışıyordum....!

Ben doğduğumda ailem de çok maddi zorluk çekmiş. Yada teyzem tek çocuk olmasına rağmen çok ac yattığını bilirmiş. Ama şimdi teyzemin oğlu çalışıp teyzeme bakıyor anladin mi ne demek istedigmi

5 değil 50 yıllık eski eşyalar. Ve şuan evlerinde kiracı var. 4 tane sap. Kullanıyor tanimadigimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…