ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayyyyynen böyle görünüyorsunuz dışardan. Bence daha yazmayın.
Ayy çok güldüm kimle konuşuyor ki o
Demek ki bilmiyormuşsunuz işte. Ama dediğim gibi bak. Gerçekten Ankaraya yolun düşerse buyur gel kahvemi iç. İçinde şüphen kalmaz
Dün de eve gel dediniz aynı sehirdeysek gelirim dedim yazmadınız bile nerde yaşıyorsunuz. Bakın bugün Ankara demissiniz dün niye demediniz korktunuz mu? Aynı şehirde yasıyormuşuz.

Özel mesaj atabilirsiniz dedim dimi? Kesin olarak gelecekseniz yazın özelden. Ev adresini de iş yerimi de atacağım. Hatta bizzat gelip alayım. Sizden tek korkum çeneniz olur. Başka korkum olmaz

Allah daha çok versin. Kimsenin parasında gözümüz yok çok şükür. Evet eşim maaşını söylemiyor. Ama şükür ki ihtiyacım olanı da eksik etmiyor
Kusura bakmayın ama 3 üniversiteden mezun oldum 3. su bilgisayar mühendisliği diyipte kocasının hicbir ihtiyacini eksik etmediğini söyleyen insanları anlayamiyorum, bir esin maasini söylememesi konusuna gelmiycem bile, ben bunu kendime hakaret sayarım

Özel mesaj atabilirsiniz dedim dimi? Kesin olarak gelecekseniz yazın özelden. Ev adresini de iş yerimi de atacağım. Hatta bizzat gelip alayım. Sizden tek korkum çeneniz olur. Başka korkum olmaz
Almayın ya dün otobüse atlayıp gitmekten bahsetmiyor muydunuz yanlış mı hatırlıyorum. Eve gelmem zaten korkarım.Banka kısmını düşüneceğim du bakalım.

B begonvil00 Sizin kahve sağumadı mı yahu. Saniye elinizden telefon düşmedi ne muhabbetli ortamınız varmış. Eşim benimle muhabbet ederken ben telefonu elimden düşürmesem sana telefonunla iyi muhabbetler der kalkar gider. 2 gündür küs olduğunuz Yenice barıştığınız eşinizle güzel vakit geçirmek yerine yaptığınız hareket.. Ve evet eşiniz şu mesajları görse yarın boşar sizi. Çünkü bir gram ilerleme yok yarın yine ananızın gazıyla adamı isyan ettireceksiniz.

Demek ki bilmiyormuşsunuz işte. Ama dediğim gibi bak. Gerçekten Ankaraya yolun düşerse buyur gel kahvemi iç. İçinde şüphen kalmaz
Tamamen sallıyosun şu an. Söylediğin her şey inandırıcılığını yitirdi. Benim eşim de yazılımcı ve 5-6 farklı bankada çalıştı. Bankaların en çok çalışan elemanları yazılımcılardır herhalde. Adam geceleri bile evde bilgisayar başında çalışıyor. Yılda 33 gün keyfe keder izin falan vermezler.

ben atabilir miyim ozel mesaj? gelirim ben hem. sonra burdaki ablalara da anlatirim evinizin ve isinizin harikaligini

Eşi yazılımcı kendisi bankacı. Eşinin ihtiyaçlarını karşılamasını gurur sebebi sayan 3 üniversite 1 yüksek lisans mezunu bir bankacı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…