ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
esin yaninda ve keyiflendigin tek sey bizim yorumlarimiz mi bu kadar mi kotu bi evliligin var? uzulme
Yani senin gibi olmayan ve olmayacak bişey değil en azından merak etme adam biraz akıllıysa zaten yakında buralarda konu açarsın. Babacığımla kaldım diye

Ankarada ne yazlığı allah aşkına
Her yer sarı ot işte
Hadi en fazla dikilmiş yeşil ağaçlar olsun

Valla isterse en havalı yeri olsun
Adı hacılar
Aaa olur mu, asıl Ank’da yazlık şart malum denizimiz yok
Gene bunlar malikane, muhteşem villa falan yani yazlık gibi en azından.
Ben çok kompleksli sitelerde daireleri yazlık olarak kullananları biliyorum.
Kışları merkezde, yazın şehre uzak bu sitelere yerleşkeye geçip, çocuklara 3 ay tatil yaptırıyorlar.

İç anadolu insanı olarak halimiz içler acısı ya, çok üzülüyorum kendimize.
Fıskiye görsek gözümüz parlıyor bizim…

Valla sizinki gibi akıllı bir bey bile geri döndüyse herkesten umutluyum ben.
Valla canım ben eşimin alacağı eve de karışmıyorum, burada oturcaz diye de direttirmiyorum. Kayınvalidemle aramdaki durum çok şükür gayet iyi. Yani bi olayı bu kadar büyütüp saçma sapan konuşanların meğer kendinde ne olaylar varmış işte. Babasının dizinin dibine gitmiyor diye nişanlısına kızıyor

Ama enişten için adamı evden kaçırıyorsun. Daha büyük sıkıntı bence.

Yani senin gibi olmayan ve olmayacak bişey değil en azından merak etme adam biraz akıllıysa zaten yakında buralarda konu açarsın. Babacığımla kaldım diye
benim dun sana soylediklerimi evirip cevirip bana soylemek sence de biraz immm nasil desem loser isi degil miiii

Puhahaha eniştenle samimi olmadı diye kocana sinir krizi geçirttin bacım farkında mısıııın??? Ayrıca kocanla kahve içiyosan bize niye laf yetiştiriyosun? Biraz sohbet et adamla

Bunu da eniştesinin dizinin dibinden ayrılmayan baldız yazıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…