ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ablacım bu adam çok kasindi ama çoğu hata sende. Bence ortalama cingöz bi memurdu bu, sen ellerinle tutup dolandırıcı ettin adamı. Bu kadar önüne kırmızı halıyla serilmez ya her şey hata.
Bence burdan artık dönmez iş ama ben çok bilendim. Sen koy yatırımını x birim, onlar da madem 3 4 birim koyacakmis, ortak tapu alın. Sonra evlenme kon onların koyduğu paranın yarısına. Hak etti bu adam

Aklıma Instagram dolandırıcılari geldi.Ruzgar bey çok para kazandırıyor ben çok kazandım hadi sen de yaz hesap nonu adamlar bekliyorlar hadi hadi diye sıkıştıran, düşünmeye vakit bırakmayan dolandırıcılar

Ablacım bu adam çok kasindi ama çoğu hata sende. Bence ortalama cingöz bi memurdu bu, sen ellerinle tutup dolandırıcı ettin adamı. Bu kadar önüne kırmızı halıyla serilmez ya her şey hata.
Bence burdan artık dönmez iş ama ben çok bilendim. Sen koy yatırımını x birim, onlar da madem 3 4 birim koyacakmis, ortak tapu alın. Sonra evlenme kon onların koyduğu paranın yarısına. Hak etti bu adam

Ekşide başlığı var ‘ Evlenemeyen kızlarda yaşanan 28-32 yaş arası panik’ diye.

Konu sahibi de tam o kritik yaşlarda.

Bu panikle cingözü etmiş dolandırıcı.

Başına çıkınca da dayanamadı bi noktadan sonra :)

vera96 vera96 bu anlattığın hikaye fake filan değil değil mi ?

Diğer açtığın konularını okudum da biraz

Konuların bana değişik geldi

Konu sahibi yaşıyor mu yoksa cebren ve hile ile buradan uzaklaştırıldımı..
Gerçi burada yazılanları okudukça parçaları birleştiriyor ve soğuk şok etkisi yaşıyor sanırım..
aynen öyle. şuan konuşmuyoruz. sen nasıl bu kdar allçaldın utanman da mı yok dedi . kaçtım

hala şey diyor tamam 5e bööleriz 4 hisse beim olur 1 hisse senin.senin paran benim param varsa ben de öyle yaparım diyor

hala şey diyor tamam 5e bööleriz 4 hisse beim olur 1 hisse senin.senin paran benim param varsa ben de öyle yaparım diyor
Senin paran benim param yoksa neden ortak tapu olmuyor? Neden benim hak talep edemeyeceğim şekilde ev alınıyor? Neden takılmamış altınlar isteniyor? Bunları yüzüne çat çat demedin mi

Eşya konusunda işte. Ailesi hiç mi demedi yahu biz ödedik neden damadın kartından çekilsin zaten elimizde para var aldık bitti diye. Şimdi tüm eşyaları damat almış gözüküyor resmiyette
şaşırdılar babam elden verdi. bozdurup bankaya yatırdık. niye onunkine yatırdık hatırlamıyorum.

Sizde ay yok vazgeçtim aramızda para muhabbeti olacağına hiç olmasın de, sen şimdi evde hissen 4 te 1 dersin istediğimi de yaptırmazsın de..
Siz ailenle alın kiraya verin o sizin ailenizle aranızdaki mesele de geç =)

Hhahaa bunu neden yapıyor biliyor musun seni manipüle etmek için =) elindeki parayı almadan seni bırakmayacak gözü döndü =) kandıracak ve tapuda da neler olacak kimbilir =)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X