ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esyalarin parasını bile siz verdiğiniz halde yasal olarak o vermiş görünüyor
Yavrum kaç yaşındasınız
Niye böyle hatalar yapıyorsunuz
Şu durumdaki hinligi nasıl görmezsiniz
Aileniz biliyor mu sizi uyarmadilar mi
Ya da uyardılar dinlemediniz mi
Adam Evlenmeden nelerin nelerin peşine düşmüş
Belkide evlenmeyecek ne biliyorsunuz
Eşyaları o ödemiş görünüyor ay şok oldum bunu niye kabul ettiniz
Memurum diyorsunuz yanlış anlamayın vallahi demeseniz mental sorunları mi var acaba bu kızcağızin diyeceğim
Siz bununla evlenirseniz cok üzülürsünüz
Ama ben yazayım
Ne olacak biliyor musunuz
Siz çıt çıkaramayacaksınız O ev alınacak sizin birikimleriniz ve altınlarınızda gidecek kayınpederin üzerine olacak bu kiraya verilecek kirayı kayınpeder alacak Siz maaş kartınızı Eşinize vereceksiniz sonrasında bir ton baskı hakaret şiddet göreceksiniz ailesi nazarında hiç değeriniz olmayacak bakalım çalışma hayatınızda evli kaldığınız süre boyunca kimlere kimlere ne krediler çekip vermek zorunda kalacaksınız Çünkü sürekli aynı manipülasyona uğrayacaksınız vesaire vesaire Üzüldüm sizin adınıza
Yaa siz deyince farkettim esyalari da erkek tarafı almış oluyor şuan değil mi😱 ben şuan anne babanıza da çok üzüldüm. Siz de okumus memur olmus insansınız neden kendi üzerinizden almadınız mobilyaları. Allahim sen çocuklarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın.
Ev konusunda da lütfen geri adım atmayın. Ailemle konuştum onlar da böyle bir şeye sıcak bakmıyorlar dersiniz? Sonra zaten onun da niyeti iyi mi kötü mü anlarsınız.

arkadaşlar vermicem dedim diye senin gerçek yüzümü gördüm oldu iş. annenlere de anlatma dedi. allah korusun bişi olsa para vermeyeceksin .herkesin parası kendinde olsun 5 kuruş istemiyorum falan diyor ileri de biz evlenince de her şeyi soracak mısın böyle diyor. annemlere sorayım dedim de
Aa deli midir nedir. Al eşyalarını geri, iptal et dugunu dicem düğün yok🤔 nikahı iptal et bacım ben böyle insan görmedim. Aslında gördüm, babamın tüm erkek öğretmen arkadaşları böyle, birebir yani şaşırmadım da çok.

arkadaşlar vermicem dedim diye senin gerçek yüzümü gördüm oldu iş. annenlere de anlatma dedi. allah korusun bişi olsa para vermeyeceksin .herkesin parası kendinde olsun 5 kuruş istemiyorum falan diyor ileri de biz evlenince de her şeyi soracak mısın böyle diyor. annemlere sorayım dedim de
Alemin akıllısı o muymuş ay çok sinir oldum kaç kurtul şundan gerçek yüzünü erken gördün diye de dua et

Allahımmm senin masumluğun beni öldürür. Azıcık hazır cevap ol lütfen. Biraz üste çık. Bu böyle manipüle ederse tüm paranı verirsin gibi. Ben öyle uygun gördüm dilersen bitirebilirsin de. Bulmuş masum kızı ne güzel memleket. Adres verin geleceğim dayanamıyorum 😂

Kardeşim adam senin parana resmen göz koymuş bu ne cimriliktir. Sevgi aşk muhabbetleri yapmanız gerekmiyor muydu bu para muhabbetleri yerine.. Evlendikten sonra da ikinci yüzünü göreceksin bu adamın nasıl olsa seninle ilişkiye girmiş olacak çünkü artık onun malı olacaksın onun gözünde. Yazan arkadaşlar sonuna kadar haklı bu yüzsüzlükteki bir adam ilişkiye girmenin verdiği rahatlıkla nasıl olsa bir yere gidemez benim oldu diyerek maaş kartını da ister.

Aa deli midir nedir. Al eşyalarını geri, iptal et dugunu dicem düğün yok🤔 nikahı iptal et bacım ben böyle insan görmedim. Aslında gördüm, babamın tüm erkek öğretmen arkadaşları böyle, birebir yani şaşırmadım da çok.
Eşyaları alamaz cunku konu sahibi babasının eşyalar için verdiği 200 bin liralık altını bozup nişanlısının kartına yatırmış ve eşyalar ordan alınmış yani yasal olarak eşyaları nişanlısı almış görünüyor konu sahibi eşyaları alamaz ne güzel tezgah değil mi

Boşanma durumunda evet ama satma durumu beni biraz rahatsız eden. Sadece boşanmayı düşünmedim mesaj atarken hadi orada bölüşülecek ama ya satılırsa alınan şey. Neler duyup görüyoruz. Mesela sizin üzerinize olan malları satsanız kim size dur diyebilir?

Haklısınız kanunen evi aile konutu olarak bildirmezseniz tapusu üstünde olan satabiliyor. Ben kendi içimde düşündüğüm için satmak aklıma gelmedi 😂

Aynı şeyi arkadaşım yaptı geçen aylarda herkesten altınları aldılar evlenmeden evle araba aldılar banada çok garip gelmişti.

Allahımmm senin masumluğun beni öldürür. Azıcık hazır cevap ol lütfen. Biraz üste çık. Bu böyle manipüle ederse tüm paranı verirsin gibi. Ben öyle uygun gördüm dilersen bitirebilirsin de. Bulmuş masum kızı ne güzel memleket. Adres verin geleceğim dayanamıyorum 😂
Ay beni de al nolur beni de

Eşyaları alamaz cunku konu sahibi babasının eşyalar için verdiği 200 bin liralık altını bozup nişanlısının kartına yatırmış ve eşyalar ordan alınmış yani yasal olarak eşyaları nişanlısı almış görünüyor konu sahibi eşyaları alamaz ne güzel tezgah değil mi
Evet o yorumu ben yazdım zaten, kimse deginmemisti bile. Ama babasının parayı çektiği ve onların hesaba yatırdığı tarihe bakarak ispat edebilirler.

Aşkım 44 yaşındayim senin ablanimdir üzülmeni istemiyorum ileride boşanmaya gerek olmadan şimdi ayrıl bu adamdam gram sevgi yok sırf menfaat.Bir düğünden bir akşam önce donmuslugum var bir de boşanma,hayat tecrübem var.Nisanlim seninkinin modeli idi, tuzaklarına düşmedim diye düğüne barut gibi geldiler ve bana el kaldırdı baba evimde,uzun mevzular.Kimseye yem olma,seni anlıyorum buraya kadar emek harcadım diyorsun belki ama inan bana zararın neresinden dönersek kar unutma

Yani bu durumda adam deseydi ki, zaten tapuda ortak yapacaktık neden vermedin? Anca o zaman hak veririm. Diğer türlü gerçekten ayrıl gitsin böyle pis insanla ömür geçmez.
Diyelim dedi
Ki ben inanmıyorum öyle olsa en bastan belirtirdi
Velhasıl dedi diyelim
Eşya alimi konusundaki tezgah?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X