Ettiğim hiç bir dua kabul olmuyor çok mu günahkarım

Öncelikle uğursuz olduğunu düşünme lütfen. Yıllar önce biri bana bu lafı ettiği için uzun bir süre kendimi uğursuz hissetmiştim ve artık dua bile etmek içimden gelmiyordu her şeyi sorgulamaya başlamıştım hiç birşey tat vermiyordu.

Bazen biseyleri çok isteriz kendimizi paralarız ve olmaz. Hayal kırıklığı yaşadığımız için kendimizde kusur aramaya başlarız. Ama emin ol istediğin şeyler olmuyorsa Allah seni birşeyler den koruyordur ya da bekletip daha güzelini verecektir.

Deli gibi istediğim şeyler olmadı ve şuan dönüp arkama baktığımda iyi ki olmamış diyorum. Hatta boşuna emek harcamışim değmezmiş ne gerek varmış diyorum. Sen zorladıkca olmuyorsa takıntı haline getirme ve vazgeçmeyi bil. Emin ol o zaman geriye bakınca daha mutlu olacaksın daha az yıpranmış olacaksın.

( İnşirah suresi'ni tavsiye ederim inanarak ve düzenli okursan içini ferahlatacaktir hemde işlerin yolunda gitmesi için okunuyor )
( Son olarak seni geriye doğru çeken enerjini sömüren insanlardan uzak durmani tavsiye ediyorum )

Evet çocuk İçin dua ediyorum
Biliyorum hikayesini
Umarım benğmde dualarım kabul olur bebeğim olur

Cok ozel degilse ne icin dua ediyorsunuz belki cozumu duada degil baska bir seydedir belki ilahi yardim beklemeden halledilecdk bir seydir de siz bilmiyorsunuzdur cozumj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…