Pilav Tarifleri Et Soteli Pilav : SUSURLUK AYRANLARI Sponsorluğunda . . .

Aaaa o ne biçim laf öyle canım benim..Hiç kimse çirkin değildir bi defa..

Önce KALP güzelliği , huy güzelliği..İnşlh kazaırsınız da okursunuz , benim de kızkardeşim var seninle yaşıt o da giricek bu yıl..
:KK43:konuyu mahvediyorum ama:KK53:valla hayırlısı artık abla kendimden tiksiniyorum çok değersiz görüyorum beni görsen sende öyle düşünürdün:KK5:umarım kardeşinde kazanır inşallah:KK16:

Ben de geliim bi ara sizin sayfaya , çünküm ben de tarihden kaldım geçemiyorum..:KK6:

Gel canım her zaman bekleriz , bizim sayfada kalmak yasak zaten :KK1: Bir şekilde geçiyoruz , sabahlayarak çalışıyoruz ,dualarla niyazlarla :KK16:

:KK43:konuyu mahvediyorum ama:KK53:valla hayırlısı artık abla kendimden tiksiniyorum çok değersiz görüyorum beni görsen sende öyle düşünürdün:KK5:umarım kardeşinde kazanır inşallah:KK16:

Yok canım ne mahvetcen..

Bu yaşlarda böyle düşünmen çok normal ama ileride sen de anlıcaksın boş yere üzüldüğünü..

En önemlisi kaderinin güzel olması..Rabbim çok güzel günler göstersin inşlh..

Yok canım ne mahvetcen..

Bu yaşlarda böyle düşünmen çok normal ama ileride sen de anlıcaksın boş yere üzüldüğünü..

En önemlisi kaderinin güzel olması..Rabbim çok güzel günler göstersin inşlh..
yok abla önceden seviyodum da:KK53:
sınav stresi falan baya zorlu bir dönem:KK43:geleceğim için endişe ediyorum:KK43:2.eltim:KK60::KK60::KK60::KK60:

X