Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

misch im benim süt yourt kısaca hersey ama hersey ipek çiftliğinden geliyor ..bir incele sitelerini..ama ben bu bebler sayesinde gıda uzmanı oldumm..inanın prof kadar bilgi sahibi oldumm....en güvenilir burası ve müşterilerini duysanızz inannamazsınız ..sezen den ajda dan tutun da koçlar sabancılar tüm proflar ve hatta bim in sahipleri de var.

İpek çiftliği mi. Bende inceliycem. Sen ordan kargo ile mi getiryiyosun canım

Ayy merak ettimmm. Teması ne? Ne olacam

naz cım evet her salı otomatik hiic şaşmaz kaolilerim gelir....süt yourt yumurta sebze meyve hersey tüm mutfak oradan ..naz bak şaka değil lütfen kızına yedirme market ürünü bak anlatsam içerikleri korkarsın ya da sen akıllı kadınsın al bir yumurta süt teste gönder bak değerleri ne çıkacak.

Ayy Allah gene koruyo bizleri desene

naz ,tema Donald duck...Mickey kardeşler ,varyemez amca falan vardı ya onlar işte....

hadin kızlarr ben de yattımmmm....tatlıı rüyalarrr kızlarrrrrrr...muucxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ben bi yolunu bulurum. Üzerinde biras düşünim yeter.
saka aka benimde gelmeme az kaldi, dusun dusun inan bayagi bir gerildim, kocamla kizimdan ayrilacagim, onlari da daha gitmeden ozlemeye basladim insallah sonuc cok iyi olur da ,sana da guzel bir ornek olurum insallah

saka aka benimde gelmeme az kaldi, dusun dusun inan bayagi bir gerildim, kocamla kizimdan ayrilacagim, onlari da daha gitmeden ozlemeye basladim insallah sonuc cok iyi olur da ,sana da guzel bir ornek olurum insallah
Pukka cım sonuç mutlaka iyi olacak. Sen bilinçli bir hastasın. En iyi dr. Yi seçip kararlı şekilde isteklerini sıralayıp mutlaka istediğin sonuca ulaşacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…