Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Evet iste ama burada hic olumsuz elestiri olmayinca salabilirsin kendini(((
pukka evet gerçekten hiiic yorumm yapmıyorlar gerçekten özleri boyleee...benim de cook dikkatimi çekerdi fr ler böyle yaa ben ısrarla laf atardımm o nasıl bu nasılll yoook anam o gözle bakmıyorlar .

mischhneler yaptın anlat da azıcık ucundan kıyısından sosyalleşelimm...öğrenelim dış dünya nasıl

hastanedeydim printim..kadınsal mevzular..spora cok gittim heralde belim ağrıdı gece..zaten gece bel ağrıalrım meşhurdu..uzun süre uyku da iyi gelmiyo tutuluyorum..
sen ne yaptın..doğum gunleri mi yarın diş bugdayı gunu mu?hazırlıklar tamam mı..

pukka evet gerçekten hiiic yorumm yapmıyorlar gerçekten özleri boyleee...benim de cook dikkatimi çekerdi fr ler böyle yaa ben ısrarla laf atardımm o nasıl bu nasılll yoook anam o gözle bakmıyorlar .
Yorum yapmak ayip o yuzden ve kanunen bu ulkede kirici bir yorum dava sebebi, kilo almisdin bile diyemiyorlar .

yavvruummm sana hst yorumumu mailde uzun yazdımm sanırım okumadınnn..olsunnn bebegimm bii daha yaparım sana..kısaca coooook sevindimm sonuçlara ve dedimm kii aman yemenize içmenize dikkat edinn..ve en az 10 kere yazdım bizim kızlar hiiic iplemedi ama barii sen beniiciddiye allll ve lütfen marketlerden uzak dur.

Evet iste ama burada hic olumsuz elestiri olmayinca salabilirsin kendini(((
İngilizleri bilmem gitmedim ama fransızlar pek zarif , ince ve bakımlılar.
Onlara bakıp salamaz insan kendini yaw. Özünde türklük yok mumsrmin. Onlar süzmesede sen onları süzüp inceliyosundur. İngilizlerde bakımlı ve güzel ise illa sende bakarsın kendine

Gecmis olsun canim,geldin aramiza dondun ya muhim olan bu

ne yaptıysan artık kıza

misch imm doğum günü 23 nisan ..yapmayacaktım ama sırf foto çekeyim diye yarın diş buğdayı yapacam albümlerinde olsun anam 40 ında dourdu vazgeçmiş hayattan bezmiş demesiler diye yarın diş buğdayı yapacam...

Hahahaha ingilizler esofmanli,obezler Ben zafiyet geciriyorum ,kiloluyum desem kizarlar,cok zayifsin fiye ve bunu gercekten boyle dusundukleri icin yakin arkadaslarim oyle diyorlar. Fransa da coook zarif bayanlar ve coook elitler bence

Hahahaha ingilizler esofmanli,obezler Ben zafiyet geciriyorum ,kiloluyum desem kizarlar,cok zayifsin fiye ve bunu gercekten boyle dusundukleri icin yakin arkadaslarim oyle diyorlar. Fransa da coook zarif bayanlar ve coook elitler bence
Anammm sen o zaman yandın. Kendini zayif zannedip yedikçe yersin. Bati buzdolabının üstüne kate moos un fotosunu koy

Bende isterm dis hedigi baaneee

Yap canım. Yatın da 23 ünde de foto istiyoz. Bende 25 indeki düğün den fotolar paylaşırım

maileri atlıyorum hep..market dışında nerden alalım pritncim..yakınlarda organik pazar da yok bizim buralarda..olsa ne kadar guvenilir..taze gunluk pastorize sut alıp yoğrt yapiyorum mesela..ama market sütü sonucta..acelemiz oluyor en yakın yere koşuyoruz..maalesef..

Yap canım. Yatın da 23 ünde de foto istiyoz. Bende 25 indeki düğün den fotolar paylaşırım
heee atarım yarınn ..çoook komiik diiş şeklinde pasta yapıolarrrr.....ama kızlar asıll doumgününü bekleyinnn coook idddialıyımm zati organizasyon şirketine verdimm ..elbisem bile temalı terziye diktiriyorum..çoook komik olacamm coook gülmeyin lütfen...

kızlar uyku gozumden akuyorr...ay ne tatlı geldi..uyku kardeşim vr elini..usul usul..nasıldı devamı...
iyi geceleerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…