Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

A
nammmm ben de istiyorummmm. Nedir nedirrrr. Düğüne kadar 2 kilo verim dedim 1 kilo aldım

Aa

aaa ben dmiyom marco dedi.
Misch in bi kusurunu buldum dedi

kız bende kusurdan çok ne var MARKO PASA ..burun yamuk.bi tarafı diğerinden farklı..yüz asimetrik..gözler asimetrik..alın düz..çene geride..gözün biri büyük biri küçük.ağız büyük..üst çene öne çıkık..
ahahah daha da bilmediğim varsa bulduysan helal olsun..

A

nammmm ben de istiyorummmm. Nedir nedirrrr. Düğüne kadar 2 kilo verim dedim 1 kilo aldım

kızlar yapmayın zararlı onlar yaaa...yemişim düğününü ne olacak 2 kilo versen..printim sana ne diyeyim bilmiyorum..sık sık da alıyosun galiba..o kadar badire atlatıyosun güçlüsün, 2 kiloyu mu veremeyecektin canım ya..

Ay o bi tane bulmuş ama ay sen çok kusurluymuşun kıs. Gözümden düştün. Ben seni çok büyütmüştüm gözümde

Marko soyler kacar,inanma ona sen

Temmuz da tr deyim ama temmuz sonu ailem geliyor buraya.
Tatliskom zaten temuz sicak olur ben kasim gibi ameliyat olucam galiba kararsiz kasim oldum iyce sen iyi olda bitanem once benimkine zaman var daha ingilizce calissmam lazim ellibes alinca ege universtesi beni bekluyo canlarim :))))

Tabi senin tuzun kuru. Aldığım elbiseyi üstüme küçülttülerdi. Gittim provada kapanmadı. İçime çektim çektim yok. Ya onlar fazla daralttı ya da ben kilo aldım. 2.cisi daha oladı. Bu ara totomu yayıp habire bililer yiyorum

Tatliskom zaten temuz sicak olur ben kasim gibi ameliyat olucam galiba kararsiz kasim oldum iyce sen iyi olda bitanem once benimkine zaman var daha ingilizce calissmam lazim ellibes alinca ege universtesi beni bekluyo canlarim :))))

canla başla çalış o zaman kuzucum ihmal etme..yepyeni bir gelecek yarat kendine lütfeeeen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…